Souvislosti, které všude nenajdete

Anita Petek – pravda o vakcínách a vakcinaci (7. díl)

(7. díl)

V každé očkovací látce je obsažený sulfát hliníku. Možná víte, že existují i vakcíny pro seniory. Věková hranice pro ně je různá podle země. 60 let, 65 let... Tyto seniorské vakcíny obsahují ve zvýšené míře sulfát hliníku, a protože starší lidé si hůře vytvářejí protilátky, tak se jim do nich přidává více sulfátu hliníku. Tím ale vzniká problém: Starší pacienti pak mají v těle velmi mnoho hliníku a právě ten způsobuje Alzheimerovu nemoc. To znamená, že právě takto jsou vytvářeni Alzheimeroví pacienti.

V každé očkovací látce jsou přítomna antibiotika, která jsou zpravidla velmi silná a navíc ve směsi s jinými antibiotiky, aby se to vyplatilo a to z následujícího důvodu: Za prvé: "Tyto vakcíny vypěstované na zvířatech, obsahují viry i bakterie, které se prostřednictvím vakcíny přenášejí ze zvířete na člověka a aby tyto bakterie zůstaly pod kontrolou, jsou tam antibiotika." A za druhé: "Ten sulfát hliníku, o kterém jsem již hovořila, je příčinou silných zánětů."

Skoro každá vakcína navíc obsahuje formaldehyd. To je látka, kterou výrobci nábytku už dlouho nesmějí používat, protože se ví, že pokud lidé žijí mezi takto natřeným nábytkem a vdechují ho, často onemocní rakovinou. Našim dvouměsíčním dětem tuto látku ale bez jakékoliv ochrany vstřikujeme do těla ve formě vakcín a ještě se nám drze tvrdí, že z nich budou statní a zdraví lidé. Pokud je nějaká látka škodlivá, ba dokonce rakovinotvorná už jen tím, že jí vdechujeme, jak škodlivá tedy musí být, když je při obejití všech obranných mechanizmů vstřikována přímo do těla? Tato skutečnost je "lékaři" zcela ignorována.

Pak vakcíny ještě obsahují různé chemické zbytky. Sice to vše filtrují a čistí, ale ve výsledné látce je stále rtuť, thiomersal, rekombinantní organismy z geneticky upravené vakcíny a to vše lze i nadále ve vakcíně testy prokázat. Nejvíce mnou otřáslo, že farmaceutický průmysl přiznává, že bez přísad v očkovací látce se nám v těle žádné protilátky nevytvoří.

K tomu také uvedu alarmující příklad. Zde ve Švýcarsku vznikla takzvaná epidemie spalniček. Náš syn spalničky prodělal minulý rok, a když se uzdravil, nemusela jsem mu potom podávat ještě lžičku rtuti nebo dát ještě trochu hliníku na lízání a přesto měl svoje protilátky a už nikdy spalničky nedostane. Proč to ale stejně nefunguje u očkování? Protože očkování stimuluje tělo úplně jinak. Očkování se do těla dostává jiným způsobem, než nemoc samotná, vše to souvisí s celulární humorální imunitou a proto mě nemůže očkování ochránit. A protože se to ví, je potřeba přidávat všechny ty pomocné látky, aby vznikaly protilátky. Očkovací průmysl už 20 let přiznává, že počet protilátek ještě nic neříká o ochraně, takže pokud mám hodně protilátek, neznamená to, že budu hodně chráněna a když nemám žádné, nebo jich mám málo, tak onemocním. Protilátky, pokud je mám, znamenají pouze tolik, že moje tělo mělo kontakt s původcem nákazy. Nic více, nic méně. To je celá informace. Tato informace ještě nepronikla na veřejnost, a proto nám mohou namlouvat, že když budeme mít hodně protilátek, jsme chránění a pokud je nemáme, musíme si dát pozor, ale tak to vůbec nefunguje.

Tento jedovatý koktejl – očkování nelze nazvat jinak, se vstřikuje do dobře prokrveného svalu, to asi víte. Malým dětem do stehna, starším dětem do ramene. Očkování se dostane za 1 - 2 minuty do krevního řečiště, proto se očkuje do svalu, aby se vakcína dostala do krve. Během několika minut začne kolovat celým tělem děťátka v krevním řečišti, stále dokola. A u malých dětí pod tři roky vzniká další, následující problém: Tyto děti mají extrémně propustnou hematoencefalickou bariéru. To znamená, že vše, co koluje v krvi, se automaticky dostane do mozku těchto dětí. A tam se najednou dostanou látky jako rtuť, hliník a těžké kovy. Rtuť sice oficiálně podle nich není těžkým kovem, já ji však mezi ně počítám. Tyto látky se dostanou do mozku dítěte a naše tělo je už nedokáže vyloučit. To znamená, že zůstávají v těle. Putují v krvi malého dítěte, až se někde usadí a uloží v tukové tkáni. Zejména hliník a rtuť se s oblibou ukládají v mozku malého dítěte. A nyní jsme způsobili obrovskou újmu na zdraví. Mluvíme teď o dítěti starém 2 - 3 měsíce. Způsobili jsme škodu, kterou však zatím nezjistíme. A to je, dámy a pánové, pro mne a pro mnoho lékařů skutečný důvod, proč se očkuje již ve věku 2 - 3 měsíců, protože v této době poškození nedokážeme zjistit. Poškození zjistíme obvykle až tehdy, když je dítěti rok, když se má postavit, začít běhat a mluvit. Tehdy zjistíme, že s vývojem něco není v pořádku. Mezitím ale uteklo tolik času, že nám rodičům mohou tvrdit, že to nijak nesouvisí s očkováním. Dnes se to pravidelně děje a lékaři tvrdí: "To dítě mělo vadu již od narození, jenom jsme si toho nevšimli"!!!

Anita Petek – pravda o vakcínách a vakcinaci (7. díl)

08.11.2022

Rychlá navigace: