Souvislosti, které všude nenajdete

Anita Petek – pravda o vakcínách a vakcinaci (8. díl)

(8. díl)

Stručně bych se nyní chtěla dotknout některých vedlejších účinků vakcín.

Astma vidím, jako nepřímý vedlejší důsledek očkování. Každé desáté dítě v německy mluvících zemích už má astma a jejich počet stále roste. Za chvíli bude mít každé dítě alergii. Ale kdyby jen jednu! Jsou děti, u kterých vzniká otázka: Co mají jíst, když jsou pomalu alergické na všechno. Příčinou jsou nebezpečné přísady v očkovací látce. Toto nezpůsobují ty viry spalniček a choroboplodné bakterie. Z mého pohledu jsou za to zodpovědné na 99 procent nervové jedy tvořící přísady v očkovací látce. Snižují imunitu proti mnohým nachlazením a imunitní systém dítěte je zcela postaven na hlavu. Následkem toho při každém ofouknutí a při každém kontaktu s nemocí vznikají onemocnění, nachlazení a podobně časté záněty mandlí a středního ucha. Dneska je to zcela obvyklé. Profesor Heininger řekl publiku, že dnes je již naprosto běžné, že dvouleté až tříleté dítě má 8 až 10krát ročně zánět mandlí nebo středního ucha. To mě hrozivě nahněvalo, protože, toto je způsobeno těmi všemi jedy z očkování a už vůbec to neznamená, že to je normální. Tyto souvislosti a skutečnosti jsou stále běžným lidem utajované a lékaři jsou instruovaní, že mají ubohým rodičům tvrdit, že je to zcela normální a že se s tím musí naučit žít. Ne nemusí k tomu docházet! Může za to oslabená imunita způsobená očkováním, a proto ty děti takto reagují.

Poruchy řeči má dnes více jak 50 procent dětí, to jsou momentální čísla pro německy mluvící oblasti. Na vině jsou zejména tyto látky jako, rtuť, hliník, které se uloží v mozku, například v centru řeči a o rok později se zjistí, když má dítě začít mluvit, jaké škody zde byly způsobeny. V důsledku účinku rtuti dnes máme mnohé hyperaktivní děti s poruchami chování. Projevují se pronikavým křikem. Když konečně přestanou křičet a usnou, mají první HHE. To jsou hypotonické hyporesponsivní epizody. Můžete to také zjistit, pokud jste zrovna u postýlky. Probíhá to ve dvou fázích, pokud jste stále u dítěte, najednou je úplně bílé na celém těle od hlavy k patě. Vypadá, jako kdyby nedýchalo, ale jen to tak vypadá, ve skutečnosti dýchá. A když ho vezmete do rukou, což je přirozenou reakcí každého rodiče, tak má ochablé svalstvo a je jako panenka bez života. O pár sekund později je dítě modro-fialové po celém těle. Tyto fáze se zásadně odehrávají ve spánku, tedy ve fázi klidu a dochází k nim zásadně po takovém pronikavém křiku. V USA je na příbalovém letáku vakcíny proti černému kašli jako vedlejší účinky dokonce uvedeno: Pronikavý, neutišitelný, až dvě hodiny trvající křik s možným náhlým úmrtím dítěte. Tuto větu v německy mluvících zemích vyškrtli, protože se obávali, že by rodiče byli znepokojeni. Po čtyřech týdnech – v Německu, ve Švýcarsku po osmi týdnech, bylo potřeba dělat druhé očkování. Negativní účinky se opakovaly znova a děti opět začaly pronikavě křičet. Mnohé děti už ani nemohly dál křičet, tak byly oslabené, už nemohly křičet, protože je to velice vyčerpávalo.

Po druhém očkování začínají první apnotické pauzy, zástavy dýchání, trvající několik málo až znepokojivě mnoho sekund v noci, během spánku. Některé děti byly očkovány i potřetí, když se rodiče nechali přemluvit lékařem nebo kamarádem co jim řekl, že musí absolvovat i další očkování. Některé matky či rodiče pak někdy našli o několik dní později, někdy dokonce již tutéž noc, ráno mrtvé dítě v postýlce. Prý to způsobilo náhlé úmrtí dítěte takzvaný SSID, neboli sudden infant death syndrome. Ve Švýcarsku a Rakousku zemře každý rok náhlou smrtí 60 až 80 dětí, v Německu je to momentálně od 600 až 800, někdy až 1000 dětí ročně. Už od 50 tých let se ví, že dvě třetiny všech dětí, které takhle náhle zemřou, bylo několik hodin až 7 dní před smrtí očkováno proti tetanu, záškrtu nebo převážně proti černému kašli. To se samozřejmě drží v tajnosti, protože kdyby to zveřejnili, tak už na vakcínách nevydělají.

Anita Petek – pravda o vakcínách a vakcinaci (8. díl)

09.11.2022

Rychlá navigace: