Souvislosti, které všude nenajdete

Anita Petek – pravda o vakcínách a vakcinaci (9. díl)

(9. díl)

Vedlejší účinky po očkování – křečové záchvaty. Tak to je také uvedeno v příbalovém letáku. Křečové záchvaty, febrilní křeče, především po očkování proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám a proti planým neštovicím. Potom někdy dochází k ochrnutí – buď v očkované končetině, ruce, noze nebo klidně v celém těle, protože očkovací látka obsahuje nervové jedy. Pokud očkováním dojde k vyvolání epilepsie, tak nastalo poškození nervů a ledvin, právě těmito nervovými jedy. Ledviny musí tyto látky vyloučit, a proto jsou kvůli nim často přetížené a dochází k poškozování ledvin. Na příbalovém letáku bývá velmi často uvedeno: "Dočasné poškození ledvin". Jen nevím, co znamená dočasné. Momentálně se staráme o jedno dítě, které má tento problém už tři roky a stále má diagnózu dočasného poškození. Ale já chápu dočasné, jako trvající několik hodin nebo několik dní.

Autoimunitní onemocnění, kdy tělo útočí samo na sebe, jako je například roztroušená skleróza, způsobuje očkování proti hepatitidě typu B i HPV očkování, tedy očkování proti rakovině děložního čípku a především očkování FSME, očkování proti klíšťatům. Příbalový leták u těchto vakcín proto varuje před roztroušenou sklerózou. Ve Francii se očkuje na školách proti žloutence typu B a za dva roky se u žáků vyskytlo víc než 600 případů roztroušené sklerózy. Mimochodem, u očkování FMSE což je očkování proti klíšťatům, je na příbalovém letáku malým písmem uvedeno: Toto očkování může, jako každé jiné, při první dávce způsobit roztroušenou sklerózu!

U malých dětí se ve věku několika měsíců projevuje cukrovka (Juvenile diabetes). Je to velmi, velmi častý jev. Takto postižených dětí stále narůstá a především poslední rok se v Rakousku vyskytlo extrémně mnoho případů po očkování proti klíšťatům, příušnicím a HIB očkování, které jsou oficiálně uznány jako zcela neškodné.

Encefalitida a meningitida. Encefalitida je zánět mozku a meningitida je zánět mozkových blan. Tato postižení se vyskytují prakticky po každém očkování a jsou také u každé vakcíny uváděny na příbalovém letáku jako nežádoucí účinek. Dále je to GBS, Guillan-Barré syndrom, ochrnutí, které vede k zástavám dýchání. Necitlivost u tohoto postižení začíná v nohách a v normálním případě, což je v případě této choroby vždy, postupuje nahoru, až dosáhne plic a bez umělého dýchání může přijít i smrt. GBS vzniká především po očkování vakcínou FSME, tedy proti klíšťatům a po očkování proti chřipce.

Dalšími nežádoucími účinky jsou: Chronická únava, nemyslím tu, co se běžně u vás projevuje, ale myslím skutečnou, chronickou únavu a deprese, především po očkování proti žloutence A a B. Neklid u malých dětí je zpravidla předchůdcem následné hyperaktivity. Potom je to počurávání ve věku, kdy by se to už dít nemělo a poruchy spánku. Děti zpravidla už první noc po očkování nedokážou spát celou noc bez probuzení a to může trvat celé roky. Pozastavení růstu na 2 - 3 roky, zaostalost vývoje na více let nebo dokonce úmrtí nejsou vzácná a bohužel k nim po očkování dochází.

Získala jsem statistické údaje z Německa. Institut Paul Ehrlich přitom přiznal, že je každý rok 26 282 případů těžkých, nežádoucích vedlejších účinků po očkování, nebo můžeme říci 262 820 za deset let (hovořím nyní o Německu, což je nanejvýš 5% všech případů, protože ostatní případy vůbec nejsou hlášeny nebo pokud jsou hlášeny, vychází se z toho, že s tím očkování nesouvisí a zamete se to pod koberec). Pokud tato čísla promítneme na 100% celek, tak je každý rok 26 282 případů těžkých, nežádoucích vedlejších účinků, nebo můžeme říci 262 820 za deset let. Podle údajů Institutu Roberta Kocha se v Německu každoročně provede asi 40 milionů očkování, čili každý tisíc pětset dvacátý druhý očkovaný po očkování utrpí těžké postižení. Dr. Hartmann sestavil tato data. Tehdy byl v Institutu Paul Ehrlich vedoucím oddělení pro hlášení případů poškození zdraví očkováním. Na základě toho napsal svou doktorskou práci. Zveřejnil ji v květnu 1997 a hned v červnu 1997 byl s okamžitou platností propuštěn.

Anita Petek – pravda o vakcínách a vakcinaci (9. díl)

10.11.2022

Rychlá navigace: