Souvislosti, které všude nenajdete

Archonti brání evoluci lidstva – Dr. Tullio Simoncini (2. část)

(Článek 87)

Tullio Simoncini objevil převratný způsob léčby rakoviny, který chtěl Systém tak jako tisíce jiných převratných vynálezů uložit hluboko do bezedného šuplíku zapomnění. Naštěstí se ale nenechal zastrašit a poté, co byl propuštěn z vězení, pokračoval ve své práci a jeho speciální stále potlačovaná metoda slaví velké úspěchy. V některých případech trvá léčebná procedura několik měsíců a v jiných případech (například v případě rakoviny prsu) několik týdnů. Simoncini často radí lidem i po telefonu nebo e-mailem. Je velmi vstřícný ke každé žádosti. Zde je internetová stránka Dr. Tullia Simoncini: www.curenaturalicancro.com. Tady je možné lékaře osobně písemně kontaktovat se svou žádostí. Tullio Simoncini se stal velkou hrozbou pro farmaceutické loby, protože začal úspěšně léčit lidi v poslední fázi rakoviny. Jeho proviněním byla skutečnost, že si uvědomil, že za zhoubnými nádory stojí rozvoj houbovité plísně zvané "kandida" (Jedná se o kvasinkový typ houby, která má parazitní povahu, žije i v těle zdravých osob, ale kvalitní imunitní systém udržuje tohoto parazita v šachu. Ovšem pokud je organismus dlouhodobě oslaben, začne se houba šířit po celém těle a může způsobovat zhoubné nádory). Simoncini se rozhodl vzdát všeho, co doposud věděl o rakovině, a začal svůj nezávislý výzkum. Postupně zjistil, že všechny nádory se projevují stejně bez ohledu na to, v jakém orgánu nebo tkáni se nádor tvoří. Všechny zhoubné novotvary měly bílou barvu. Simoncini začal přemýšlet, co by to mohlo znamenat. A pak přišel na houbu Candida a pochopil že: "To, co tradiční medicína považuje za nekontrolovatelné dělení buněk, je proces, kterým se organismus vlastně chrání proti rozvoji kandidózy?"

a) Houba Candida, která je za normálních okolností kontrolovaná silným imunitním systémem, se počíná množit a v oslabeném těle vytvářet mohutné kolonie.
b) V tom okamžiku se imunitní systém snaží všemi prostředky zabránit dalšímu šíření tohoto parazita, ale sám nemá na to dostatek sil. Imunitní systém spustí proces extrémně rychlého množení buněk a tím se snaží vybudovat ochrannou bariéru proti vetřelci. Tradiční medicína tento stav nazývá rakovinou.

Je nám tvrzeno, že proces šíření metastáz v těle je způsoben roznesením maligních buněk do orgánů a tkání. Ovšem Simoncini uvádí, že metastázy jsou způsobeny houbou Candida. Houba ničí buňky normálně fungujícího imunitního systému, který je klíčem buněčné regenerace. Bohužel každým rokem se počet pacientů s rakovinou zvyšuje. Ve skutečnosti jde o velmi dobře naplánovanou neviditelnou válku globálního systému proti našemu imunitnímu systému. Náš imunitní systém je cíleně oslabován chlorem, fluorem a dalšími látkami v pitné vodě, nevhodným stravováním, různorodými přidanými potravinářskými látkami, pesticidy a herbicidy, očkováním, elektromagnetickou a mikrovlnou technologií, léky nebo stresem moderního života a působením chemtrails. Nelze zapomínat také na to, že děti do dvou let věku svého života mnohdy přijmou až 25 různých druhů očkování, ale v této době se právě buduje jejich imunitní systém. Skrytý plán globálního vládnoucího systému je prostý - snížit počet lidí v lidské populaci prostřednictvím oslabeného imunitního systému člověka.

Archonti brání evoluci lidstva - Dr. Tullio Simoncini (2. část)

02.10.2018

Rychlá navigace: