Souvislosti, které všude nenajdete

Archonti nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (1. část)

(Článek 80)

Jedním příkladem za stovky zamlčených geniálních objevů je celoživotní práce a výzkum, který provedl Royal Raymond Rife, který patří jednoznačně k největším a nejdůležitějším lidem v celé lidské historii, ale přitom je jeho práce stále systematicky skrývána a jeho osoba co nejvíce utajována. Vyvinul frekvenční způsob léčby širokého spektra nemocí virového a bakteriálního původu, včetně rakoviny. Pod dohledem odborné komise složené z nejprestižnějších lékařů a odborníků prokázal do 2 měsíců 100% vyléčení všech 16-ti pacientů v koncovém stádiu rakoviny, kteří mu byli přiděleni touto komisí k vyléčení. Už je to skoro 100 let co lidstvo zná způsob jak léčit rakovinu a většinu nemocí, ale nesmí ho používat, mluvit o něm v odborné veřejnosti. Stovky milióny lidí zbytečně trpěli, trpí a předčasně umírají pro vyšší zájmy špinavého onkologického businessu a farmaceutického průmyslu, Rockefelerově rakovinové lobi a samotným Archontům stojícím v pozadí a participujících na vytvořených nízkofrekvenčních energiích utrpení, strachu a smrti. Jak dlouho si to lidstvo ještě nechá líbit, než přivede k zodpovědnosti všechny zúčatněné?

Rife byl geniální vědec a mikrobiolog, který vyvinul optický mikroskop, poskytující zvětšení a rozlišení, které nebylo do dnešních dní překonáno. Mikroskop byl schopný přes zvláštní křemennou optiku získat velmi vysoké rozlišení. Jeho mikroskopy předčily teoretické limity obyčejného viditelného světla v mikroskopii. Byl dalším z celé řady géniů, jimž se globální systém snažil všemi možnými nátlakovými prostředky znemožnit předat lidstvu jejich úžasné výzkumy. V tomto případě si globálně mocenský systém dal skutečně záležet, protože jeho jméno bylo vyňato ze všech lékařských a vědeckých vyhledávačů. Jeho práce je totiž natolik převratná, že zavedení jeho výzkumu do praxe by prakticky znamenalo vyléčení všech známých virových a bakteriálních nemocí na planetě včetně rakoviny. V roce 1920 dokončil stavbu prvního virového mikroskopu na světě. V roce 1933 zdokonalil tuto technologii a postavil neuvěřitelně komplexní univerzální mikroskop, který měl téměř 6000 součástí a byl schopný zvětšit na 60 000 násobek normální velikost. S tímto unikátním mikroskopem se Rife stal prvním člověkem na světě, který viděl živé viry, a po dlouhou dobu bylo jeho zařízení jediné, které něco podobného mohlo ukázat. Moderní elektronové mikroskopy okamžitě zabíjejí to, co je zkoumáno a potom můžeme sledovat jen mrtvé zbytky organizmů.

V Rifeho mikroskopu bylo v reálném čase vidět, jak viry mění formu a množí se, reagují na karcinogenní látky a jak se zdravá buňka mění v buňku rakovinnou.

Videa a více informací v rubrice Geniové v šuplíku

Archonti nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (1. část)

25.09.2018

Rychlá navigace: