Souvislosti, které všude nenajdete

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (45. díl)

(45. díl)

Nebylo to poprvé, co měl někdo, kdo objevil tajemství volné energie "autonehodu" nebo záhadně zemřel. Také Emery Smith (vojenský chirurg a bývalý pracovník tajných kosmických programů, který se rozhodl vypovídat v rámci celosvětového programu "Odhalení") měl podezřelou dopravní nehodu ihned poté, co dosáhl významného milníku ve své práci. Emeryho čelní srážka se udála pouze jeden den poté, co uvedl modifikované zařízení Bediniho typu na volnou energii do provozuschopného a ověřeného stavu. Emery strávil prací na tomto projektu roky a utratil při něm značné množství peněz. Emery od bratrů Bediniů zakoupil veškeré potřebné vybavení a pak začal provozovat vlastní vědeckou laboratoř, zabývající se problematikou volné energie. Zde je obrázek Johna Bediniho s trochu větší verzí přístroje, který Emery sám financoval a postavil ve zdech své laboratoře.
Základem Bediniho technologie je "homopolární generátor", v němž je umístěn magnetický rotující disk o určité konfiguraci, který způsobuje, že přebytečné elektrony sprchují okraj/hranu, podobně jako je tomu u postřikovače trávníků. Tento energetický princip objevil už Michael Faraday 26. prosince 1831. Od té doby bylo toto poznání vědou hlavního proudu z velké části, ne-li úplně, ignorováno, protože porušovalo nám vnucované konvenčně pojaté "zákony" fyziky. Tento průlomový objev je popsán v části 5.7.1 páté kapitoly "The Science of Oneness", volně přístupné elektronické knihy, která byla zveřejněna v roce 2000.
Využití generátoru na volnou energii by znamenalo konec nadvlády naftových a energetických magnátů nad zbytkem světa a konec zotročování lidstva prostřednictvím chudoby, protože celoroční náklady rodin na energie by byly v řádu desítek korun. Proto již velmi dlouho je využití volné energie, jak v energetice, tak i v automobilovém průmyslu, blokováno a jednotlivci i firmy, které překročí pomyslnou hranici teorie, jsou tvrdě odrazováni, trestáni a zabíjeni. Těch, které to stálo život, ať už vědců, podnikatelů či vydavatelů energetických odborných časopisů, je dlouhá řada. Přivést takové zařízení do funkčního stavu je proto velmi riskantní. Také sám John Bedini zemřel za velmi podezřelých okolností a "tragicky" 5. listopadu 2016. Tato technologie bude ale stejně již brzy k dispozici všem. Bude to jeden z mnoha darů, které lidstvu proces "Odhalení", který nezadržitelně na celém světě probíhá, velmi brzy přinese.

Archontské elity nám zamlčují pravdu, od úspěšné léčby rakoviny, až po užívání volné energie (45. díl)

10.07.2022

Rychlá navigace: