Souvislosti, které všude nenajdete

Armáda mobilizuje jednotky na obranu Trumpa

Mobilizační příkaz v USA lze potvrdit na domovské stránce americké námořní pěchoty. Příkaz zmocňuje mariňáky, nejrůznější jednotky a další složky americké armády k přijetí opatření uvnitř USA, pokud guvernér požádá federální pomoc v reakci na závažnou katastrofu nebo mimořádnou událost nebo "na pokyn prezidenta". Tento rozkaz dále říká: "Mariňáci s předmětnými příkazy budou vykonávat příkazy..., aby reagovali na hrozby ve své vlasti, na území USA."
Více zdrojů, včetně Dr. Steve Pieczenka (který působil jako náměstek ministra zahraničí za Henryho Kissingera, Cyruse Vance a Jamese Bakera) potvrzuje, že mobilizace je reakcí na pokus o převrat CIA vedený ředitelkou CIA Ginou Haspelovou proti americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Mimochodem, Dr. Pieczenik je synem těch, kteří přežili holocaust, a poznamenává, že nacističtí Židé se zúčastnili hromadných vražd svých vlastních lidí! Zdroje CIA potvrzují, že Haspelová je "pokrevní příbuznou klanu Rockefellerů" (a sem patří i Clinton, Zuckerberg a mnohé další vlivné a dosazené celebrity). Zdroje dále uvádějí, že Haspelová "měla na starosti" Cat’s Eye (kočičí oko), první tajné nelegální místo pro výslech údajných teroristů, zřízené v Thajsku. Po 11. září na žádost GW Bushe a Dicka Cheneyho také provozovala tajné nelegální zařízení ve vězení v zálivu Guantánamo (vše se dělo úplně mimo oficiální záznamy). Cestovala neustále mezi Thajskem a Kubou. Po své misi v Thajsku byla jmenována vedoucí kanceláře londýnské pobočky CIA. Dohlíží na spiknutí, které chce odstranit Trumpa, ale jedná dle rozkazů svých psovodů. Navíc, Gina Haspelová není její skutečné jméno. "Haspelová spustila tuto akci a pohotovost poté, co Trump vyhodil poradce a šéfa pro národní bezpečnost Johna Boltona a zahájil čistky od páté kolony, která je kolem něj", tvrdí zdroje Pentagonu.
Dalším velkým spouštěčem krizového stavu je to, že "Wall Street je pod velkým útokem", říkají zdroje Pentagonu. Zejména zdůrazňují: "Banka JP Morgan je stíhána jako zločinecká organizace v režimu zákona RICO za obchodování s drogami, podvody, financování terorismu, porušování sankcí, za vydírání a další." Útok na JP Morgan je samozřejmě útok na celý nacistický Bushův klan. Zdroje dále doplňují: Rockefellerova "krvavá upíří chobotnice" Goldman Sachs je také pod palbou kvůli zapojení do skandálu v Malajsii. Tento skandál je samozřejmě spojen s incidentem hromadné vraždy malajského letu 370/17. Také mnoho dalších mega bank nyní čelí vyšetřování jako pachatelé organizovaného zločinu v Evropě a USA, potvrzuje více zdrojů. Nejdůležitější z těchto vyšetřování se týká razie vatikánské policie na "získání dokumentů a elektronických zařízení z určitých úřadů první sekce Sekretariátu státu a Státního úřadu pro finanční informace" v souvislosti se stížnostmi na "Institut pro otázky náboženské IOR (což je v podstatě vatikánská banka) a Úřad generálního auditora, pokud jde o finanční transakce", uvádí tisková zpráva Vatikánu. To je obrovská událost, protože Vatikánská banka je místem, kde se podpláceli a ještě stále podplácí stovky takzvaných světových vůdců, kterým je dáno na výběr, buď dostanou peníze nebo... (tzv. starodávná volba – zlato nebo olovo). Razie byly částečně spojeny s požadavky Trumpa na zjištění, kdo financuje nejrůznější "hony na čarodějnice" a akce proti němu. Zdroje z vatikánské lóže P2 zase tvrdí, že jsou proti "Trumpovu náboženství" a budou bojovat proti "Kushnerově skupině" – zetě Trumpa, a jejich cílům získat světovou moc. Lóže P2 říká, že "oni chtějí "federalizovaný svět" a ne svět, ve kterém je u moci náboženský fundamentalismus".

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Armáda mobilizuje jednotky na obranu Trumpa

07.12.2019

Rychlá navigace: