Souvislosti, které všude nenajdete

Původní lovci se nyní stávají lovenými

Se "světovou revolucí" úzce souvisí i boj probíhající ve Švýcarsku o kontrolu nad světovými zlatými rezervami, a tedy o kontrolu nad novým finančním systémem podloženým zlatem a tedy i nad celým světem. Když byla Megawati Sukarnoputriová v letech 2001-2004 indonéskou prezidentkou, osobně se dostavila do UBS Bank v Curychu se svými bodyguardy a měla sebou příslušné dokumenty, které prokazují její nástupnické vlastnictví desítek tisíc tun zlata. "Zvláštní bezpečnostní a právní tým banky" jí ale oznámil, že od UBS nic nedostane, a pokud by se pokusila legálně získat zlato prostřednictvím Mezinárodního soudu v Haagu, bude odstraněna. Toto ukazuje sílu, moc a praktiky UBS a to, kdo skutečně za bankou stojí – sionistický kabal.

Na základě těchto ale i dalších informací je jasné, že pokud chce americká armáda vyhrát občanskou válku, musí se zaměřit na hlavu chobotnice, která je ve Švýcarsku. "Pohrozte švýcarským městům Basilej, Curych a Zug jadernou zbraní, pokud nevrátí uloupené zlato jeho právoplatným majitelům, a vítězství bude vaše". Další věcí, kterou si musí americká armáda uvědomit, je to, jak moc Rockefellerové a jejich chazarští spolubojovníci podlézali Číně. Zdroje tajné čínské společnosti říkají, že jim byly slíbeny "Spojené státy čínské (United States of China)", které by zahrnovaly Japonsko a jihovýchodní Asii, pokud by byla zvolena "Hillary Rockefeller". To je skutečný důvod, proč (jak nedávno Trump tweetoval), "ospalý" Joe Biden "získal z Číny 1,5 miliardy dolarů navzdory jeho žádným zkušenostem a bez skutečného zjevného důvodu. Neexistují ŽÁDNÉ důvody domnívat se, že by to mohla být legitimní transakce". Asijské zdroje tajné společnosti také vysvětlily, že náhlé předání ve výši 100 miliard dolarů do rukou Masayoshi Sona a jeho Softbank, bylo také krokem "petrodolarových" osob jak se podbízet Číně. Říká se, že Son (孫) je příbuzný Suna Yat-sena, široce uctívaného otce moderní Číny. Zdroje říkají, že k němu posunuli miliardy petrodolarů jako laskavost Asijcům. Podle japonských vojenských zpravodajských zdrojů za tím stojí společnost Musashi Engineering – japonský stroj na krádeže voleb a toto byl další tah Rockefellerů, jak přemluvit Čínu ke spolupráci.

Svět se nyní dovídá utajované a skutečné historické události takovou rychlostí, jakou se po staletí udržovaný sionistický projekt nyní hroutí. Jsme svědky celé řady událostí, které jsou předzvěstí velkých změn: jak ovládané OSN docházejí peníze, masivní turecké invaze do Sýrie a stupňující se občanské války ve Spojených státech. Rovněž nám několik skutečností naznačuje, že mezi Ruskem, Čínou a USA již bylo dosaženo nějaké dohody o novém systému globálního správcovství.

Vojenská vláda vedená prezidentem Trumpem si dočasně zajistila financování z Číny, aby se zabránilo neřízenému bankrotu, tvrdí zdroje Pentagonu. Ve skutečnosti bude Čína platit v hotovosti za nadbytek potravin z USA, a tím se získá čas, dokud nedojde ke globálnímu měnovému resetu.

Americká armáda nám poslala tuto fotografii s titulkem: "Uvítejme nový fiskální rok. Trump svolal 7. října nejvyšší velení armády na schůzku a večeři v Bílém domě, včetně generála Marka Milleyho a další generály armády. Mají na sobě uniformy z druhé světové války a vyhlásili válku sionistům a Deep state." Zdroje Pentagonu dále říkají: "Lov zrádců pokračuje, když se Hunter, (v překladu lovec) Biden a další zrádci stávají lovenými. A generál Joseph Dunford dohlíží na probíhající a zatím utajované vojenské tribunály."

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Původní lovci se nyní stávají lovenými

08.12.2019

Rychlá navigace: