Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 56. část

Pentagon může pomoci zajistit, že ekonomický kolaps nepovede k chaosu a krveprolití tím, že vypne mašinu jménem propagandistická korporátní média, která podněcuje jen spory. Dalším vhodným krokem by bylo poslat speciální síly k obsazení společností Warner Media, Walt Disneye, Viacom, Rupert Murdoch News Corp, CBS Corporation, NBC Universal, Google a Facebook. Všechny tyto korporace musí být přinuceny oddělit své zpravodajské operace a dostat je pod kontrolu skutečných novinářů hledajících pravdu.
Je třeba ukončit FAKE NEWS operace CIA a Mossadu a nakonec je třeba zatknout členy rodin, které ovládají společnosti na seznamu Fortune 500 prostřednictvím nadací. Většina ze 737 lidí, kteří vlastní korporace, je v Evropě, takže pokud má být tato operace úspěšná, bude třeba zatýkat zejména tam.
Zatím jediná společnost, o které nám zdroje Pentagonu konkrétně řekly, že se na ní zaměřují, je Boeing. Říkají, že Boeing ztratil smlouvy s NASA a Ministerstvem obrany "za odmítnutí poskytnout funkční kyslíkové systémy a blesku odolné typy 787", jakož i za "další nedbalé práce upřednostňující zisky před bezpečností". "Boeing také čelí "bojkotům leteckých společností", pilotů, letušek, regulátorů, pronajímatelů letadel a veřejnosti", říkají. Boeing je pod útokem kvůli nekompetentnosti, ale je třeba připomenout, že nekompetentnost není příčinou havárií, které vedly ke krizi této společnosti. Havárie byly způsobeny úmyslným používáním zařízení pro dálkový únos, které je nainstalováno od konce 90. let na všech letadlech Airbus a Boeing! To je druh problému, který lze nejlépe vyřešit prostřednictvím "Komise pro pravdu a usmíření". Zatímco některé zločiny, jako jsou masové vraždy a kanibalismus dětí, nelze odpouštět, mnoho jiných lze. Proces usmíření může být nejlepším způsobem, jak osvobodit planetu. A je třeba zavést do praxe to, co Ježíš kdysi řekl Židům: "Pravda tě osvobodí".

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Je třeba vzít na zřetel, že na planetě Zemi byl vytvořen "padlými anděli" – velmi mocnými a velmi chytrými bytostmi, velmi sofistikovaný ovládací systém, který funguje již mnoho tisíc let. Nemůžeme očekávat, že se vše změní během roku, protože tento systém má mnoho strážců – entit. Změna systému se neodehrává pouze na hmotné (viditelné) úrovni, ale také na úrovni nehmotné (energetické). Protože strážci tohoto systému / matrixu jsou velmi mocní a "obyčejnými" lidmi "nepřemožitelní", tak lidem se změnou tohoto otrockého systému pomáhají také mimozemské konstruktivní síly...

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 56. část

17.12.2019

Rychlá navigace: