Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 55. část

Nastávající ekonomický kolaps a celoplanetární revoluce je pravděpodobně důvodem, proč uctívači Černého slunce (Schwarze Sonne) v Zednářské Lóži P2 kontaktovali Společnost Bílého draka. Zástupce Lóže P2 uvedl, že papež František, který navštívil Japonsko od 23. do 26. listopadu, by měl být osloven, aby se pokusil vyjednat dohodu. V Lóži P2 jsou znepokojeni čínskými plány na vytvoření kosmické ekonomické zóny Země-Měsíc v hodnotě 10 bilionů dolarů ročně do roku 2050, protože si nemyslí, že by průzkum Vesmíru měla "ovládnout jediná rasa". Lóži P2 bylo sděleno, že je čas na odstranění japonského premiéra Shinzo Abeho, jejich loutkového otroka. Abe přijímá rozkazy od Michaela Greenberga z CSIS (Center for Strategic and International Studies). CSIS se hlásí k Georgetown University, která se hlásí k jezuitům a papeži, a tedy i k Lóži P2. Existují náznaky, že tento proces již začal, protože japonský tisk začal kopat do Abeho.
Římanům bylo také řečeno, aby se dostali na "palubu" společně s Brity, Pentagonem a Číňany ohledně plánu zřídit meritokratickou plánovací agenturu. Tím by se zajistilo, že průzkum Vesmíru nebude čínským monopolem. Dále jim bylo řečeno, že jubileum (odpuštění dluhů) je nevyhnutelné a nutné. Římané také musí přijít se svou očistou ohledně 11. září, Fukušimy a dalších zločinů, pokud chtějí, aby jim bylo odpuštěno a byli zahrnuti do vytvoření nového "Star Trek" světa, o kterém tvrdí, že si ho přejí.
Je vyvíjen tlak, aby kolonie vymytých mozků sionistických otroků v Izraeli byla v úplném obklíčení, tvrdí zdroje Pentagonu. Izrael je ve svých teritoriálních vodách obklíčen ruskými ponorkami, říkají dále zdroje. To znamená, že může být zničen nukleárními torpédy, které mohou kdykoli vystřelit, vysvětlily. Kromě toho i "Hizballáh je po zuby ozbrojen, izraelské drony jsou sestřelovány a jeho vlastní protiraketová obrana byla Ruskem vyřazena z boje", poznamenaly zdroje. To znamená, že projekt Velký Izrael je u konce. Satanistická kolonie Saúdská Arábie je podle zdrojů Pentagonu též v hlubokých potížích. "Poté, co bývalý armádní generál a ředitel CIA David Petraeus řekl, že Saudům "docházejí peníze", uvedení akcií společnosti Aramco na burzu bojkotují státy BRICS, zajišťovací fondy, zahraniční investoři, penzijní a státní investiční fondy, pojišťovny, státní podniky a prakticky každý z důvodů nejen geopolitických, vojenských, ale také z důvodů ekologických, sociálních a vládních", vysvětlují zdroje.
Velké věci se dějí kolem BIS (Banka pro mezinárodní vyrovnání / Bank for International settlements), soukromá centrální banka soukromých centrálních bank. Při současné situaci je, podle evropského zdroje královské rodiny, inflace a deflace způsobena zastaralými metodami režimu BIS. "Večeře v 18. patře v budově BIS, kde čas nehraje roli a kde se nepořizují žádné záznamy, rozhodují světoví centrální bankéři o tom, jak se vše bude odehrávat", říká zdroj. Nahrazení současného systému "kvantovým systémem, který odstraní tyto bankéřské zprostředkovatele", brání vlády Západu a dělají vše, co je v jejich silách, aby tomu zabránily. "Problém je ale v tom, že vlády jsou příliš nízko v potravinovém řetězci, příliš nízko na výplatní pásce, a abych byl upřímný, pravděpodobně příliš vyděšené z "mafie", aby převzaly banku BIS." Proto tento dopisovatel doporučil vojenskou operaci, aby se uzavřela BIS a její sesterská instituce CERN.
Podle zdrojů CIA v Asii má: "Čína více než 20 000 metrických tun zlata. Použijí ho pro podporu nové kryptoměny nebo jako součást nové globální měny, v níž hrají hlavní roli také Rusko, Írán, Indie a Indonésie. Každá z těchto zemí má také nejméně 10 až 15 tisíc metrických tun zlata, které lze použít pro podložení nové měny. Oba scénáře přinesou pád petrodolaru. To je hlavní důvod, proč chazarský kabal agent, který se vydává za Mohammed Bin Salmanana, tlačí na to, aby akcie společnosti Aramco byly uvedeny na burzu co nejdříve to je možné. Vědí, že hra už končí. Snaží se získat tolik peněz, kolik jen dokážou, a rozdělit je mezi sebe, než se všechno zhroutí."

Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 55. část

16.12.2019

Rychlá navigace: