Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 54. část

Zdroje uvádějí, že v Srbsku zřizují banku, která má nahradit Evropskou centrální banku. Srbsko dostalo ruský systém protivzdušné obrany typu S-400, aby tuto plánovanou banku ochránilo. To by byla velká historická spravedlnost za zničení Jugoslávie. Zdroje Pentagonu na znamení, že americká armáda je toho součástí, uvádí: "Trump se může v květnu 2020 zúčastnit v Rusku vojenské přehlídky Dne vítězství, aby poslal zprávu Deep State, sionistům i Číně."
Pod povrchem se toho odehrává mnohem více, ale zatím o tom nemůžeme z bezpečnostních důvodů psát. Můžeme však říci, že mizí čím dál tím více vedoucích politiků kabaly. Zoufalí kabalisté se snaží udržet dojem, že jejich politici jsou stále zde prostřednictvím tweetů, dopisů, tiskových zpráv a počítačové grafiky. Slyšeli jsme však, že jsou drženi ve vazbě a podrobováni "intenzivnímu výslechu". Většina z nich "zpívá jako kanárci", říkají zdroje Pentagonu.
Po dokončení čistek v USA se pozornost obrátí na Evropu a Japonsko, tvrdí zdroje Společnosti Bílého draka. (Doufejme, že intenzivnímu výslechu ve vazbě budou čelit i čeští a slovenští zrádci z řad politiků a soudců).
Izraelci přestali vyhrožovat a na příkaz soudce byla izraelská velvyslanectví znovu otevřena na 25 dní, podle mluvčího izraelského velvyslanectví v Tokiu. To možná naznačuje, že sionisté vyjednávají kapitulaci.
Je čas nazývat věci pravými jmény. Většina světových problémů má původ ve skupině známé jako Sionští mudrci. To je nepopiratelná skutečnost a nemá nic společného s židovským lidem. Spíše je to skupina inbredních (incestních) rodin, které vlastní většinu světových korporací a chystají se zavraždit 90% lidstva a zbytek zotročit. Proto utratili 6,4 bilionu dolarů za války a masové vraždy (podle posledních výpočtů Watsonova institutu), protože mimo jiné organizovali teroristické útoky z 11. září a fašistický převrat. To by bylo dost peněz na ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a zahájení cestování lidí do Vesmíru. Místo toho byly vynaloženy tyto peníze na projekt vytvoření Velkého Izraele, z něhož chtěli vládnout pozůstalým lidem po jimi naplánovaném umělém Armageddonu.
Připomínáme, že nás ovládá vláda (anglicky government: govern = kontrola, ment = mysli), která používá náboženství (re-ligare = rebinding = spoutat, svázat), aby nás svázali do fascií (do svazku klacků) a fašismus. Fašismus je také známý jako "vláda korporací". Švýcarská studie jasně ukázala, že pouze 737 lidí ovládá 80 procent světových nadnárodních korporací.

Tito lidé jsou také známí jako Sionští mudrci. Ovládají systém babylonského dluhového otroctví prostřednictvím většiny světových centrálních bank. To je důvod, proč jejich zaměstnanci, top 10% lidí, ovládají 93% světových finančních aktiv, zatímco dolních 90% je zatíženo 72% dluhů. Tento systém ale nyní nezadržitelné směřuje ke kolapsu. Nepokoje a občanský odpor v Alžírsku, Bolívii, Británii, Chile, Dánsku, Ekvádoru, Egyptě, Francii, Guineji, Haiti, Hondurasu, Hongkongu, Íránu, Iráku, Kazachstánu, Libanonu, Pákistánu a Španělsku vyjadřují hlubokou nedůvěru vůči vládnoucí elitě. Rolníci s vidlemi jsou u bran. Celý korporátní finanční systém zcela ztratil kontakt s realitou a přestal fungovat. Akciový trh a reálná ekonomika již nemají nic společného. Čísla HDP jsou velmi přehnaná a neodrážejí rozdíly v příjmech, což znamená, že situace je ještě mnohem horší, než je uváděno. Indikátory skutečné hospodářské aktivity, zejména ve Spojených státech, epicentru této krize, ukazují, že hluboká recese již začala. A přesto akciový trh dosahuje rekordních maxim.
Federální rezervní systém kabaly pumpuje do systému bezprecedentní sumy peněz, aby se pokusil zabránit zhroucení. Vypadá to, že něco, co se nazývá Kolaterální úvěrové obligace (obligace jištěné bankovní zárukou / Collateralized Loan Obligations – CLO), budou epicentrem kolapsu. Jedná se o svazky nezdravých půjček, které fungují podle stejné logiky, která způsobila kolaps banky Lehman Brothers. To znamená, že finanční mágové si myslí, že pokud vezmete spoustu malých kousků odpadu a vložíte je do velkého pytle na odpadky, přestanou být tyto "zahnívající kousky" odpadky.

Tajná, chazarská, protilidská vláda – 54. část

15.12.2019

Rychlá navigace: