Souvislosti, které všude nenajdete

B. Fulford – Trump dal lidem jasný signál, aby se nenechali dále zastrašovat Covidem

WHO náhle začala couvat z podvodu jménem Covid-19, protože proti jejímu postoji jsou vzneseny trestněprávní a občanskoprávní žaloby. Jedná se o součást podzimní ofenzívy Bílých klobouků v probíhající bitvě o planetu Zemi a jejich čistky od byzantských intrik ve Vatikánu. Na všech frontách dobří lidé vyhrávají a blíží se rozhodující vítězství. Pamatujte, že máme co do činění se dvěma konkurenčními vizemi pro budoucnost planety. Jedna je spojena s chazarskou mafií, čili chasidským kultem smrti, který požaduje vyhladit 90% lidstva a zbytek zotročit. Druhá vize požaduje rozsáhlou kampaň na ukončení chudoby na planetě, zastavení ničení životního prostředí a směřování lidstva k prozkoumávání vesmíru. Zdá se, že globální situace se dostává do finálního bodu, protože bitva mezi těmito dvěma různými verzemi reality dosahuje svého vrcholu.
Pro ilustraci se můžeme podívat na náhlý obrat ve Světové zdravotnické organizaci WHO. V březnu řekl zkorumpovaný generální ředitel Tedros Adhanom Ghebreyesus: "Tuto epidemii lze potlačit pouze koordinovaným a komplexním přístupem, který zapojí do děje celou vládní mašinérii." Minulý týden ale najednou zvláštní zmocněnec pro COVID-19 David Nabarro řekl: "My ve Světové zdravotnické organizaci neobhajujeme celkovou karanténu (lockdown) jako primární prostředek kontroly tohoto viru." Tento posun zapříčinilo to, že kritické množství činitelů s rozhodovacími pravomocemi v tajných službách a donucovacích organizacích si uvědomilo, že celá kampaň Covid-19 je masivním zločinem proti lidskosti a všem zúčastněným (tedy i Babišovi, Prymulovi, Matovičovi) hrozí, že budou v budoucnu obviněni a bude s nimi zacházeno jako se zločinci.
Jedním z faktorů couvání WHO byla i jejich zmatená prohlášení. Nedávno uvedli, že 780 milionů lidí dostalo Covid-19 a z nich 1,06 milionu zemřelo. To je míra úmrtnosti na infekci 0,14 procenta! Nyní ale americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) připouští, že "v současnosti nejsou k dispozici žádné kvantifikované virové izoláty Covid-19" a tudíž Covid nikdy vlastně neizolovali. Jinými slovy, odstavení celých ekonomik, nucení lidí nosit masky a další opatření jsou založeny pouze na domněnce existence viru, o němž nemají žádný důkaz, že existuje! Ještě více usvědčující jsou důkazy předložené Dr. Reinerem Fuellmichem z německého vyšetřovacího výboru pro Coronavirus. Reiner tvrdí, že rodina Rothschildů si před lety nechala patentovat falešný pozitivní výsledek testů Covid-19. Reiner také nyní připravuje jeden z největších soudních sporů v historii ohledně škod proti pachatelům tohoto podvodu. Zdroje MI6 uvádějí, že zahájily celosvětové vyšetřování trestných činů Rothschildů a jejich chazarských mafiánských skupin a všech přívrženců tohoto podvodu. Prodej akcií spojených s akcí Covid přinesl zisk 344 miliard dolarů několika společnostem včetně Morgan Stanly, Bank of America, Charles Schwab a farmaceutické společnosti McKesson. Informovaní lidé dobře vědí, že je prakticky nemožné vytvořit bezpečnou a účinnou RNA vakcínu pro SARS-Covid, přesto globální "obchodníci se smrtí" hrají tuto hru a čekají na svůj čas v globálním příběhu stanoveným WHO.
V konkurenční alternativní realitě zjevně Bílé klobouky podporující Trumpa, Putina a Si volají po deeskalaci pokaždé, když se chazarská mafie pokouší zahájit třetí světovou válku. Organizují spolu soukromé schůzky. Trump, Putin a Si, úzce spolupracují a komunikují pomocí tajných kanálů. Posledním příkladem je konflikt mezi Ázerbájdžánem a Arménií, který rozpoutala chazarská mafie. Všichni tři vůdci zakročili, aby zabránili tomuto poslednímu pokusu chasidského kultu smrti zahájit svůj dlouho plánovaný Armageddon.
Prezident Trump bagatelizuje pandemii, a protože akce mluví hlasitěji než slova, dal Trump podepsat exekutivní příkaz, jehož cílem bylo dramaticky snížit ceny léků, což způsobilo, že mnoho bohatých a mocných lidí je z toho velmi nešťastných. Poté se objevil Trump s uvolněným výrazem a prohlásil, že je nakažen virusem. Byl to geniální politický krok, který ukázal voličům a světu, že se nebojí vypořádat s virem tváří v tvář, bez roušky a navíc, že se lze velmi rychle uzdravit pomocí normálně dostupných léků a existujících způsobů léčby. Tak poslal Trump lidem jasný signál, že se má veřejnost začít řídit jeho příkladem a nenechat se dále zastrašovat tímto virem.

Informace pro tento text jsou čerpány ze stránek https://tadesco.org

B. Fulford – Trump dal lidem jasný signál, aby se nenechali dále zastrašovat Covidem

25.10.2020

Rychlá navigace: