Souvislosti, které všude nenajdete

Báchorka o demokracii

Archontská agenda ovládání byla postupně zavedena prakticky po celém světě a Britské impérium bylo tou úplně nejvýznamnější z nich. Britské ostrovy se staly jedním z nejmocnějších center archontských pokrevních linií na Zemi. Není tady řeč o britské vládě, to je jen další kamufláž a banda poskoků archontské agendy, bez ohledu na to, který člověk nebo politická strana je právě u moci. Je tu řeč o globální archontské síti tajných společností, která skrytě, tajně a nekompromisně tlačí archontské pokrevní linie a jejich "loutky" do mocenských pozic. Jejich propojení a umístění v oblastech energetické mřížky Země, učinilo z Británie důležité místo globální sítě. Archontským královským tyraniím všechno dobře procházelo až do chvíle, kdy se lidé začali probouzet, bouřit a požadovali větší podíl na tom, co se bude na Zemi dít. Tato hrozba pro vládnutí "Archontských elit" byla ale záhy utnuta. Vznikla shora řízená hierarchická struktura a lidem byla prodána báchorka o "demokracii" a o tom jak jejich volební hlas jednou za 4 až 5 let může významně ovlivnit směřování světa a život "svobodných" voličů. Dnes je ale každému trochu bystřejšímu člověku jasné, že bez ohledu na to, která strana ve volbách vyhraje, směr vývoje se nezmění. Názorně to předvedl Bush s Obamou, který měl být nositelem výrazných změn, které sliboval. Vše ale pokračovalo úplně stejně jako předtím. Hybridní pokrevní linie jen vyměnily své královské koruny za tmavé obleky a staly se králi byznysu, bank, politických kruhů, farmacie, médií a "vědy". Vyměnily archontské diktátorství za skrývané diktátorství, nazvané "demokracie", což je vlastně prosazování diktátu pod zástěrkou "svobodné volby". Je to stejné, jako když se dva vlci a jedna ovce demokraticky usnesou, co bude k večeři...
Klíčem k tomuto podvodu na lidech je vláda politických stran a ne vláda skutečně nezávislých a schopných zvolených zástupců. Politické strany jsou jen další hierarchie ovládané malou skupinkou na vrcholu. Abyste uspěli, musíte vstoupit do nějaké politické strany, která vám zajistí propagaci, finance a média. Ale aby vás vybrala za svého zástupce, musí být přesvědčena o tom, že budete bezvýhradně hájit jí stanovené body a linii, protože nebudete zastupovat voliče, ale stranu, která vás podporovala. Abyste se stali premiérem či ministrem, musíte naprosto poslouchat diktát strany, jinak nemáte nejmenší šanci. Každá strana je shora řízená hierarchická pyramida, kde těch pár nahoře, kteří vše řídí, ve skutečnosti zastupují zájmy archontského systému ovládání. Aby veřejnost tento podvod "spolkla" a neodhalila, je nutné, aby lidé uvěřili, že největší strany představují různé scénáře řízení země. "Vláda lidu" je ale jen maškaráda a odvedení pozornosti od dopředu připravené manipulace a pasti. Politici hájí sice svou jednostrannou agendu, ale v zákulisí slouží především archontím zájmům, ale rozhodně a v žádném případě neslouží lidem.
Přestože politici hovoří o pomoci, službě lidem, charitě, tak jejich úkolem je, aby lidé byli co nejvíce rozdělováni a neustále spolu bojovali. Hrají jen divadlo pro otupělé lidi, ať už tuší nebo ne, kdo v zákulisí tahá za provázky. Neřeší, ve spolupráci s ostatními stranami, závažné lidské problémy, tak jak by to mělo být, pokud by byli zástupci lidu, protože skrytě hájí agendu protilidskou – agendu Archontů! "Demokracie" je ve skutečnosti jen prosazování diktátu pod zástěrkou svobodné volby a je jen jedním z projevů našeho zotročení. Jakmile se ale lidem "otevřou oči" a přestanou věřit, že mají možnost volby, ztratí tato zmanipulovaná demokracie zcela důvěryhodnost. Nejrůznější masky na stejné tváři nepředstavují smysluplnou volbu. Nezáleží, koho budete volit, protože všichni jsou vlastně stejní, tak to bylo zkonstruováno. Tak to bylo Archonty nastaveno.

Je třeba zcela změnit celé politické a společenské nastavení!

Báchorka o demokracii

03.10.2022

Rychlá navigace: