Souvislosti, které všude nenajdete

BENJAMIN FULFORD, 15.3.21: Útok na vedení chazarské mafie zesiluje (1. část)

(1. část)

Chazarská mafie, jako jsou členové habsburské rodiny a jejich stoupenci, jako je Klaus Schwab ze světových ekonomických fašistů, Mossad (a říkají to i jiné zdroje) souhlasí také s tím, že ministr zločinu Benjamin Netanjahu byl popraven za válečné zločiny a za masový vražedný útok na japonskou jadernou elektrárnu ve Fukušimě 11. března 2011. Abychom pochopili, jak historická je tato událost, tak se musíme vrátit až k Mojžíšovým deseti přikázáním, které přijal od Boha. Problémem jsou první čtyři z těchto přikázání, které přikazují, že "Já" jsem tvůj Pán, tvůj Hospodin, tvůj Bůh. "Nebudeš uctívat a mít žádné jiné bohy a nebudeš ani zneužívat jméno Páně". Tento bůh je ale tím, jenž požaduje platby ve zlatě, stříbře, vonném oleji, červeně obarvených ovčích kůží ad. Ve skutečnosti tohoto "Boha" vytvářela celou dobu skupina, která skryla svůj systém totalitarismu za koncept Boha. Důvod, proč žádali, aby z nich nebyly vyrobeny žádné modly nebo něco podobného, byl ten, že nechtěli, aby lidé zjistili, že Bůh je jen spousta lidí, vytvářejících elitu. Byli to čarodějové za oponou. Jinými slovy, tajemství je pro jejich vládní systém zásadní. Tím ovšem nepopíráme existenci božské jiskry nebo skutečného Stvořitele. Toto tvrzení nám odhaluje, že západní monoteističtí bohové (Alláh, Jahve, Bůh atd.) byly a jsou maskováním pro skupinu lidských otrokářů.

Tato skupina má svého tajného vůdce známého jako Pindar, který je jejich absolutním vládcem a hraje roli Boha. Vzpomínám si, jak mi tito lidé říkali, že žádný Bůh neexistuje, a že Bůh jsou ONI, když mě poprvé požádali, abych se k nim připojil v jejich genocidních plánech. Pamatujte, že světové náboženství pochází z latinského svazku nebo svazování dohromady v jednom svazku neboli fascii a tedy se odvozuje od slova fašismus. Dnešní vedení těchto fašistických totalitářů se nyní zoufale snaží zůstat u moci a pomocí své falešné pandemie nutí lidi, aby si vzali vakcíny, které pozměňují geny, a které vykoření slabé v zombie apokalypsu a ti, kteří podání vakcíny dlouhodobě přežijí, budou domestikováni.

Jeden z jejich hlavních stoupenců Henry Kissinger jednou řekl, že jejich cílem je znemožnit obyčejným lidem, aby se proti nim byli schopni postavit, jako je tomu u ovcí proti rolníkovi. Naneštěstí pro ně tito "budoucí" vládci farmy lidí a zvířat nikdy neočekávali, že se jejich strážní psi, vojenské, západní, zpravodajské agentury, obrátí proti nim. Přesně to se ale nyní děje, jak uvidíme níže. Například minulý týden jsme obdrželi podrobnou zprávu od německé tajné služby o tom, kdo a kde přesně jsou vůdci této fašistické skupiny. V hodinovém zvukovém záznamu na níže uvedeném odkazu se Michael McKibben ze společnosti Leader Technologies a jeho skupina výzkumníků hluboce ponořili do historie a linie "Světového ekonomického fóra", Klause Schwaba a jeho pánů. Toto je skutečná zpráva plná použitelných informací založená na měsících výzkumu v papírových archivech a dalších informačních zdrojů: https://forbiddenknowledgetv.net/klaus-schwab-and-the-fourth-reich/.

Hlavním poučením ze všech předložených informací je, že evropské královské rodiny včetně královny Alžběty, Habsburků, španělských králů a dalších "elit" věří, že jsou potomky Ježíše Krista. Věří, že je to jejich "Bohem daný" osud ovládat lidstvo z Jeruzaléma. Hlavním nástrojem jejich vlády je Banka pro mezinárodní platby, BIS a kontrola nad tvorbou a distribucí "měny", jakož i kontrola nad většinou nadnárodních korporací. Tuto skupinu spojují velké dlouhodobé plány, jako je nekonečná "válka proti teroru" nebo pandemie COVID-19, které mají tendenci ovce "ochraňovat". Poté z ničeho nic distribuují svým stoupencům velké finanční zdroje, aby tak podplatili všechny důležité politiky, mediální osobnosti ad. Aby prosadili své plány, vtahují do tohoto "obchodování" zasvěcené osoby. Zasvěcené obchodování s akciemi leteckých společností před 9. listopadem je toho dobrým příkladem.

V posledních letech se tito tyrani mezi sebou hádali, kdo dostane místo Mesiáše a bude hrát ústřední roli v jejich plánovaném, fašistickém "Novém světovém řádu". Britští panovníci prosazovali, aby tuto roli hrál princ William. Italští fašisté organizovaní v loži P3 propagují jednotlivce jménem Marco Di Mauro, což je zjevně charismatický Ital se stigmaty. Na tomto projektu se podílela celá řada diktátorů, včetně popraveného špičkového nacisty George Bushe st. a potomka Davida Rockefellera, který se stal známým pod přezdívkou Nejvyšší Rockefeller. Muslimové také hledali někoho, kdo by hrál roli Mahdiho nebo Mesiáše, který by uvedl New Age. To, co všichni tito "lidé" ale nepochopili je, že zbytek světa se neodvratně probouzí a nebude již dále následovat jejich plány, aby byl zotročen. Kolaps jejich "pandemie" Covid-19 je velmi dobrým příkladem toho, jak se jejich schopnost hlídat lidstvo již rozpadá. Tento plán byl realizován s předstihem na konci roku 2019 poté, co jim bylo jasné, že asijské národy je již nebudou financovat. Nejvíce pozoruhodně byl neutralizován jejich původní pokus o použití 5G elektromagnetických útoků k způsobení hromadné smrti a následného přičtení těchto úmrtí coronaviru. Připomínáme, podívejte se na tuto podrobnou prezentaci, která ukazuje, jak počáteční ohnisko coronaviru téměř přesně souviselo se spuštěním sítí 5G po celém světě: https://www.5gexposed.com/2020/04/24/study-on-correlation-5g-coronavirus-more-evidence-of-the-fake-plannedemic/... Stalo se to, že 5G sítě byly téměř okamžitě uzavřeny, což je důvod, proč je úmrtnost tohoto takzvaného viru stejná jako míra úmrtnosti před pandemií u běžné populace. Například minulý týden volal lékař pracující v nemocnici KKR v Japonsku s tím, že všechny takzvané případy Covid-19 v Japonsku byly v nemocnicích KKR a že všichni pacienti, které viděl, byli oběťmi elektromagnetického útoku, nikoli viru.

BENJAMIN FULFORD, 15.3.21: Útok na vedení chazarské mafie zesiluje (1. část)

22.03.2021

Rychlá navigace: