Souvislosti, které všude nenajdete

Benjamin Fulford 25. 5. 2021 – Byla spuštěna celosvětová válka (2. část)

(2. část)

Na tomto místě bychom chtěli poslat odkaz generálovi Michaelovi Flynnovi. Generál Flynn mluvil s křesťanskými skupinami o víře. Potřebuje ale pochopit, že je to sice správné, ale je třeba i připomenout, že nyní nastal čas jednat. Každý krok musí být rozhodný a konečný. Proto žádáme vlastenecké síly USA, aby převzaly telekomunikační infrastrukturu AT & T s cílem skoncovat s falešnými korporátními zprávami včetně falešného Bidenova prezidentování. Jednou z klíčových bitev bude převzetí high-tech firem, které sídlí zejména v kalifornském Palo Alto a v jeho blízkosti. Zde se také nacházejí společnosti Google a Facebook. Podle zdrojů CIA se právě zjistilo, že facebookový průzkum faktů o vakcínách na Covid je financován společnostmi vyrábějícími vakcíny. Jinými slovy, Facebook, který řídí vnuk Davida Rockefellera Mark Zuckerberg, se podílí na masovém vraždění pomocí vakcinace. Také Google aktivně cenzuruje pandemickou pravdu, a proto je již označen za nadnárodní genocidní organizaci. Všichni zaměstnanci společnosti Google, kteří se podílejí na cenzuře informací o vakcinaci a "pandemii", budou tvrdě potrestáni.

Dalším místem, které je třeba napadnout, je podzemní základna a komunikační centrum kolem centrály CNN v Atlantě ve státě Georgia. Musíme přijmout, že zatímco se tato hnízda zločinců srovnávají se zemí, cenzura a lži budou ještě nadále dominovat většině západních obrazovek a korporátních médií. Můžeme také potvrdit, že za válečné zločiny byl popraven výrobce vakcín Bill Gates. Microsoft i Nadace Billa a Melindy Gatesových jsou nyní v rukou bílých klobouků. Potvrzují to i zprávy o rozvodu Melindy Watsonové (z rodiny Watsonů – IBM) a Billa Gatese. Kampaň na zničení pověsti Billa Gatese jeho spojováním s Jeffem Epstein a další oplzlosti jsou dalším potvrzením toho, že tento zdroj mluví pravdu. Kdyby byl Gates naživu, můžete si být jisti, že by na boj proti tomu všemu použil svou armádu právníků a PR agentů.

Víme také, že členové nizozemské královské rodiny byli popraveni. Zde je to, co o svých nizozemských příbuzných řekli starší evropští královští představitelé: "Holanďané byli silní satanisté, poslední královna Beatrix byla skutečným postrachem. Byl to krvelačný satanistický kult." Tento zdroj také naznačil, že s "lidmi" z Davosu se také už vypořádali, když řekl: "Viděli jste, co se stalo s touto bandou bláznů v Davosu."

Pokud jste viděli letošní udělování Oscarů, mohli jste si všimnout, že tam nebyla téměř žádná z obvyklých celebrit. To je dobré znamení, že čistka, která tam už proběhla, byla s kutečně velmi důkladná. Také se dozvídáme, že čistka v americké armádě, CIA a FBI intenzivně pokračuje. Zdroje ze CIA nám řekli, že tento týden začíná vojenský tribunál s bývalým šéfem CIA Johnem Brennanem.

Zaznamenali jsme také, že Izrael byl nucen ustoupit od masakrování Palestinců. Údajně jim několik různých zemí včetně Ruska (zdroje FSB potvrdily, že ruští občané dostali minulý týden příkaz evakuovat části Izraele) řeklo, aby přestali, jinak bude zničen Tel Aviv. Rozzlobení izraelští občané minulý týden demonstrovali i před domem bývalého premiéra Benjamina Netanjahua. Zdroje z Mosadu zase trvají na tom, že Netanjahu, který se nedávno objevil na veřejnosti, byl jen jeho "klon". Satanisté v Izraeli však zůstávají nebezpečnými krysami zahnání do kouta a možná bude nutné evakuovat všechny skutečné Židy a Palestince z Izraele dříve, než se vyhladí celé tamní satanské hnízdo.

Navzdory pokračujícímu odporu nelze pochybovat o tom, že dobří chlapci vítězí. Potvrzuje to i náhlý útlum falešné pandemie v Anglii, Německu a USA. Ve Velké Británii členové výboru, který radí britské vládě v otázkách reakce na pandemii, minulý týden přiznali, že "totalitní" a "neetická" reakce na Covid-19 využívá strach na manipulaci chování lidí. V řadě států i v Německu se uvolňují další pandemické omezení. Stalo se tak navzdory snahám Angely Hitler Merkelové zachovat omezení. Je to znamení, že obklíčení a popravy šiřitelů vakcín a pandemie začínají účinkovat. Všimli jsme si také, že Číňané se rozhodli přestat podporovat Rockefellerem inscenovanou falešnou Bidenovu administrativu.

Zdroj: https://benjaminfulford.net/2021/05/24/war-is-declared-after-priory-of-sion-fails-to-respond/

Benjamin Fulford 25. 5. 2021 (2. část)

29.05.2021

Rychlá navigace: