Souvislosti, které všude nenajdete

Benjamin Fulford 25. 5. 2021 – Byla spuštěna celosvětová válka (1. část)

(1. část)

Podle zdrojů ze Společnosti Bílého draka byla vyhlášena válka satanovu Převorství poté, co odmítlo souhlas s kampaní na záchranu planety. Bylo však rozhodnuto odmítnout nabídku gnostických iluminátů zasáhnout Ženevské jezero, sídlo NATO a Jeruzalém vodíkovými jadernými zbraněmi 4. generace, které nezpůsobují dlouhodobé radioaktivní znečištění. Namísto toho budou speciální jednotky podnikat přesné útoky s cílem eliminovat klíčové osoby a instituce zapojené do probíhající falešné pandemie a souvisejících válečných zločinů. Podle zdrojů MI6 už byla napadena a vyřazena z provozu podzemní základna ve Švýcarsku. Tento útok vedl k tomu, že se ve Vatikánu konalo mimořádné setkání, jak uvádějí zednářské zdroje P3. Setkání svolala Rockefellerova nadace a účast na setkání přesně odhalila, koho stále kontrolují. Je to: Světová banka, MMF, Africká unie (ne však jednotlivé africké státy), Argentina, Francie, Německo, Itálie a Španělsko. Kromě toho útok přinutil satanistické Světové ekonomické fórum zrušit speciální výroční setkání, které plánovalo na srpen v Singapuru.

Mimořádné setkání, které se konalo ve Vatikánu, upozornilo P3 i na skutečnost, že papež František byl zabit a byl nahrazen hercem v gumové masce, který otevřeně vyzývá k zabití co nejvíce lidí na Zemi očkováním. Virolog a biochemik Dr. Luc Montagnier, nositel Nobelovy ceny, minulý týden veřejně prohlásil, že "neexistuje žádná naděje a žádná možná léčba pro ty, kteří již byli očkováni", poté, co viděl složky používaných genových léčebných přípravků na Covid. V podstatě se skutečně děje to, že Chazarská mafie zneužívá naivity a otrocké poslušnosti mnoha lidí a snaží se pomocí vakcinace vyvraždit své otrocké národy, které drží jako rukojmí, než aby se vzdala moci. Zednářské zdroje P3 tvrdí, že "očkovací" vražedná kampaň byla organizována z Izraele a Švýcarska. Podle zdrojů z Pentagonu budou speciální jednotky v USA zasahovat v sídle Rockefellerovy nadace, která se nachází na Páté avenue 420 v New Yorku. Napadeny budou i všechny ostatní pobočky Rockefellerovy nadace. Kromě toho se bude usilovně pátrat po všech členech Rockefellerovy rodiny.

Na případu pracuje i britská tajná služba. Takto popsal situaci vysoce postavený zdroj z MI6: “Odstranili jsme [George] Bushe [staršího], abychom se dostali k [Benjaminovi] Netanjahu a rozbili Chazarskou mafii – hlavní příčinu světového terorismu. Jeden z vysoce postavených evropských královských představitelů popsal situaci takto: "Všechno se dá do pořádku, ale je toho hodně, s čím je třeba se vyrovnat. Norimberské procesy by se měly s touto partou vypořádat jedním tahem. Světoví lídři se zde budou zodpovídat za všechny 'zločiny proti lidskosti'."

“Všechny světové armády mají oprávnění legálně zabíjet, ale musí být prokázáno, že zabití bylo pro ochranu lidí. Každý, kdo se v současnosti podílí na takzvané pandemii, bude souzen a bude odsouzen k smrti. Celosvětový zatykač podepsal vysoce postavený evropský královský představitel. Tak se lidstvo zbaví špatného "odpadu". Čtenáři mohou pomoci v boji proti těmto masovým vrahům zasláním konkrétních informací o válečných zločinech Mezinárodnímu trestnímu soudu. Kontakty jsou následující:

Fadi.El-Abdallah@icc-cpi.int a otp.informationdesk@icc-cpi.int

Benjamin Fulford 25. 5. 2021 (1. část)

28.05.2021

Rychlá navigace: