Souvislosti, které všude nenajdete

Zemětřesení je připraveno k odpálení (Benjamin Fulford) – 2. část

(2. část)

Není pochyb o tom, že některé z těchto nám vnucovaných vakcín jsou skutečně vražedné. V Indii nyní vyšlo najevo, že jejich nedávné odhalení "nových variant" Covid-19 bylo přímo spojeno s očkováním.

Respektované časopisy (jako Scientific American) si povšimly, že zcela "zmizela chřipka", ale nedospěly k závěru, proč zmizela. Zmizela, protože byl její název byl změněn na "Covid-19". https://www.scientificamerican.com/article/flu-has-disappeared-worldwide-during-the-covid-pandemic1/

Chřipka v Japonsku nezmizela, protože tamní lékařský systém o ní odmítl lhát. Proto jediné případy Covid-19 v Japonsku pocházejí z nemocnic, které vlastní přední propagátoři vakcinace, strana KKR.

Krok k použití pandemie jako záminky pro přísnou sociální kontrolu a očkovací pasy souvisí také s pokusem zavést značku finančního systému typu zvíře. Mastercard – Paypal – Visa. "Všichni jsme nyní ve vleku soukromých centrálních bank", tweetuje Nat Rothschild.

Zde je skutečné vysvětlení pandemie, které nám zaslala CIA: "Čínskou biologickou laboratoř ve Wu-chanu vlastní společnost GlaxoSmithKline, která vlastní společnost Pfizer. Začala v biologické laboratoři Wuhan a byla financována Dr. Faucim, který propaguje vakcínu, kterou společnost Pfizer proti viru vyrábí! GlaxoSmithKline je řízen finanční divizí Black Rock, která spravuje finance společnosti Open Foundation Company (Soros Foundation), která spravuje Sorosovou německou společnost Winterthur, která vybudovala čínskou laboratoř ve Wu-chanu, a kterou (shodou okolností) koupil německý Allianz), má Vanguard jako akcionáře, který (shodou okolností) je akcionářem společnosti Black Rock, která (shodou okolností) ovládá centrální banky a spravuje přibližně třetinu globálního investičního kapitálu. Black Rock je také (shodou okolností) hlavním akcionářem společnosti MICROSOFT, kterou vlastní Bill Gates, který (shodou okolností) je akcionářem společnosti Pfizer (která, jak si jistě dobře pamatujete, prodává zázračnou vakcínu) a (shodou okolností) je nyní prvním sponzorem WHO! A nyní již jistě chápete, jak mrtvý netopýr prodaný na mokrém trhu v Číně infikoval CELOU PLANETU!"

Tato vzniklá situace nám přináší otázku: Co když je to všechno jen obří iniciační obřad? V loňském roce nám bylo řečeno, že lidstvo projde obdobou kmenového obřadu dospívání a že to celé potrvá až do podzimu tohoto roku. Myšlenkou zřejmě bylo zavést nový typ změn do celého globálního vládnutí, (který obvykle zahrnuje světovou válku) aniž by skutečně ke světové válce došlo.

V každém případě, zatímco Západ prochází nervovým zhroucením a vidí UFO, zbytek světa je zaneprázdněn překreslováním hranic. To platí zejména na Středním východě. Velkým příběhem je i nadále pokračující pokus Turků o oživení Osmanské říše. "Saúdové již nemají žádnou moc ani se vší tou ropou a nemohou si dále 'kupovat respekt', uvádí CIA. V zoufalé snaze vyhnout se tureckému ovládnutí se Egypt, Jordánsko, Saúdská Arábie a další země Perského zálivu pokouší uzavřít mír s Íránem. "Usilujeme o dobré vztahy s Íránem", řekl tento týden saúdskoarabský korunní princ avatar Mohammed bin Salman v saúdské televizi.

Saúdové musí uzavřít mír s Íránem, protože americká armáda již není ochotna jednat jako jejich vymahač. Proto prohrávají válku s jemenskými Húty a jsou ve velkém nebezpečí, že ztratí kontrolu nad svými ropnými poli. Jemenci, kteří již před tisíciletími stavěli 12ti patrové budovy, považují Saúdy za povýšené pastevce velbloudů, kteří náhodou měli štěstí, že na jejich území byla nalezena ropa. Chtějí, aby jim bylo vráceno jejich historické místo skutečné mocnosti na Arabském poloostrově, a pravděpodobně se jim to podaří. Saúdové mohou být brzy vyvedeni z Arábie. Druhou zemí, která prohrává svou pohraniční válku, jsou Spojené státy. Zdroje podél hranice s Mexikem říkají, že se hranice rozpadá. "Nikdy jsem nic takového neviděl", říká šerif pohraniční oblasti Goliad Roy Boyd, "je to divoký západ na steroidech".

Kanada zatím drží své hranice s USA většinou uzavřené, ale dá se reálně předpokládat, že dojde ke společné americko-kanadská vojenské operaci a již brzy dojde k odstranění satanského kultu Justina Castra. V tom okamžiku by se měla zřítit také bláznivá show Biden-Rockefeller, včetně vlivu komunistické Číny v USA.

Existuje zde stále silná skupina, která chce znovu oživit Západ tím, že znovuobnoví demokracii, právní stát, svobodu tisku a meritokracie. Pokud Západ neuspěje ve svém úsilí, stane se ze Spojených států čínská farma, jejíž vedení by bylo subdodáváno partě chazarských gangsterů, jako jsou Rockefellerové. Nakonec by se tak celá planeta navždy proměnila v obří zvířecí farmu. Všichni se musíme zapojit do boje, abychom se ujistili, že se to nikdy nestane. Vyhrajeme, ale bude to vyžadovat hodně tvrdé práce a odvážného odhodlání. Ve skutečnosti se můžete podílet na ochromení organizované zločinecké kabaly Deep State a současně si užívat svobody zdravotní péče tím, že budeme nadobro bojkotovat Big Pharmu.

Zemětřesení je připraveno k odpálení (Benjamin Fulford) – 2. část

20.05.2021

Rychlá navigace: