Souvislosti, které všude nenajdete

Zemětřesení je připraveno k odpálení (Benjamin Fulford) – 1. část

(1. část)

Zatímco západní svět bloudí v psychotické realitě falešného prezidentství Joe Bidena a uměle vyrobené pandemie, připravuje se něco gigantického. Tisíce let starý režim čelí systémovému kolapsu a tak nyní probíhají tajná jednání o jeho nahrazení. Z bezpečnostních důvodů zatím nemůžeme podrobně hovořit o těchto jednáních. Můžeme vám ale sdělit, že to bude ta největší věc, protože se hroutí monoteismus, který začal ve starověkém Egyptě před tisíci lety. Když se tento pád plně projeví, bude tato událost na všech obrazovkách a v novinkách. Do té doby to je provozní tajemství. Podívejme se tedy na známky systémového kolapsu. Největším viditelným důkazem tohoto pádu je hyperinflace, která se již nyní projevuje v USA. To je něco, co je průvodním jevem během kolapsu režimu. Příčinou jsou lidé, kteří se seskupili za avatarem Bidenem a tisknou peníze, jakoby zítra už neměli existovat (což pro ně je pravděpodobně pravda). Množství financí explodovalo v březnu na částku 8,1 bilionu dolarů, což je dvojnásobek 4,1 bilionu dolarů od hodnoty v únoru. To je důvod pro to, co se stalo v loňském roce s cenami komodit: Řezivo: + 265%, Kukuřice: + 84%, Měď: + 83%, Sójové boby: + 72%, stříbro: + 65%, cukr: + 59%, bavlna: + 54%, platina: + 52%, palladium: + 32%, pšenice: + 19%, káva: + 13%. Odborníci na dodavatelské vztahy a obchodní řetězec tvrdí, že nikdy neviděli nic podobného tomu, co se nyní děje.
"Nyní existují celkové, globální logické nerovnosti, kdy zboží nelze v některých případech odeslat; a inflace na straně nabídky je v měřítku, které jsme dlouho neviděli. V USA se také začíná objevovat nedostatek potravin s rychle rostoucími cenami a nedostatkem základních položek."
Už v loňském prosinci trpěla jedna ze sedmi domácností v USA nedostatkem potravin a v lednu bylo na stravovacích lístcích 41,8 milionu Američanů, což je 13%.
Mezitím všechny ty "legrační peníze" od Bidena, které jsou rozdávané na uklidnění mas, odstraňují motivaci běžných lidí pracovat. Situace dospěla už do bodu, kdy franšízy McDonald's vyplácejí lidem 50 USD jen proto, aby se dostavili na pracovní pohovor, a řetězce samoobsluhy vyplácejí svým novým zaměstnancům 500 $ (za podpis).
Zasvěcenec Uberu Nathaniel Rothschild zveřejnil pro ty, kteří dávají pozor – tweety jako:
"Co když se zítra změní svět, jak ho známe?" a "Další krize vás zasáhne během spánku a probudíte se chudí." Stane se to bleskově rychle. Hudba stále hraje. Málokdo si dnes uvědomuje, že každý trh je hluboce předstíraný. Tak se připravte a kupte si fyzické zlato a stříbro.
Za těchto okolností si musíme položit otázku, proč je americký dolar tak silný? Odpověď samozřejmě je, že legrační peníze od Bidena jsou přijímány pouze uvnitř USA. Když tuto situaci pojmenujeme jinými slovy, tak můžeme konstatovat, že americký dolar již není americkým.
Číňané půjčují bidenskému režimu skutečné peníze na nákup jejich věcí, protože čínská Američanka Katherine Tai, obchodní zástupce USA, je podle zdrojů asijské tajné společnosti de-facto prezidentkou Spojených států. To, co si tato rodina Rockefellerů, která prakticky prodala americkou vládu společnosti Číně, neuvědomuje, je to, že podle vedoucího evropského Royal "jsou všechny světové vojenské zpravodajské agentury spojenecké a moc dobře vědí, co se stalo". Jinými slovy, vědí, že Západ byl chycen fanatickým náboženským kultem, který se snaží očkovat každého na Zemi látkami, které mění geny, aby je trvale zotročil.
Zdroje agentury říkají, že bylo učiněno rozhodnutí, podle kterého bude ukončeno toto šílenství aby se svět vrátil zpět k tomu, co bylo dříve normální, a ne tato nová normalita, tento kult šílenců, který byl vražen do krku civilnímu obyvatelstvu.
Když už mluvíme o šílencích, veřejný dialog o této pandemii a vakcíně je každým dnem divnější a divnější. Nyní jsou diskutovány informace podle kterých "očkovaní lidé kontaminují neočkované" a promlouvají takzvaní manažeři Pfizer, kteří říkají, že věci jako vakcíny vás sterilizují, způsobí vám nemoc šílených krav a promění vás v ateistu...

Zemětřesení je připraveno k odpálení (Benjamin Fulford) – 1. část

19.05.2021

Rychlá navigace: