Souvislosti, které všude nenajdete

Benjamin Fulford 26. 4. 2021 (2. část)

(2. část)

Japonské vojenské zpravodajství nám poslalo snímky obrazovky s žádostí o svobodu informací zaslané vládám po celém světe, které žádají o důkaz, že "nový virus" vůbec existuje a všechny odpovědi sdělují, že žádná vláda nebo agentura takový důkaz nemá. Proto bychom neměli být vůbec překvapení, když uvidíme testy na "Covid-19", které dopředu určily negativní či pozitivní výsledky.
Existuje velké množství informací o všech věcech, které se dějí mnohým lidem, kteří byli očkovaní. Tu je malý výňatek z různých zpráv:
"Očkovací látky způsobují krevní sraženiny, choroby šílených krav, neplodnost, opary ad. Zprávy naznačují poškozování takřka každého systému v lidském těle. ... Naše analýza zjistila relativně vysokou míru úrazů souvisejících s úrazem srdce a 26% všech srdečních příhod se vyskytlo u mladých lidí do 40 roků, přičemž nejčastější diagnózou je v těchto případech myozitída nebo perikarditída. Též byla pozorovaná vysoká míra masívního vaginálního krvácení, neurologického poškození a poškození celých kosterních a kožních systémů ... Velvyslanec Indie v oblasti veřejného zdraví zemřel den po užití vakcíny na COVID ... Ženy hlásí náhlý nástup menstruačních nepravidelností a potratů (podle informací poskytovatelů zdravotní starostlivosti je nárůst až 400-násobný!) od začátku vakcinace ...“
Přesto všechno davoští havrani nedokázali dosáhnout kritické množství, které je potřebné pro upevnění jejich nadvlády prostřednictvím hromadného zabíjení a eliminace obyvatelstva, očkovacích pasů a absolutního zotročení člověka.
Též selhávají pokusy o podnícení občanské války a nastolení stanného práva v USA. Poznamenáváme, že psy-ops Georga Floyda byly ukončené "rozsudkem o vině" pro policajta, který ho údajně zabil. Ani toto nezastavilo provokatéry, které mnohé z nich přivezli z východní Evropy, aby se s jejich pomocí pokusili zahájit nepokoje. Zorganizovali též další střelby na nevinné černochy, aby se tak pokusili neustále rozdmýchávat plameny nepokojů. To se jim ale nedaří.
Jejich pokusy o vyvolání války s Ruskem / Iránem / Severní Koreou ad. též selhávají. Nyní se ukázalo, že holandští poslanci, stejně jako jejich britští a pobaltští kolegové, vedli prostřednictvím Zoom rozhovor s falešnou napodobeninou šéfa štábu a vůdcem ruské opozice Alexejem Navalným. Uchylují se k různým podvodným dezinformacím, protože nemohou najít ani důvod a ani skutečný ruský odpor, aby rozdmýchali plameny vojny.
Americký akciový trh je nyní pouze hromadnou halucinací bez propojení na skutečnou realitu. Samotná americká ekonomika též ztrácí kontakt s realitou, protože stále více volných peněz se pumpuje lidským masám v zoufalé snaze zabránit jim v tom, aby popadli vidle a postavili se jim. Všechny tyto penze zadarmo znamenají, že lidé pak nemají motivaci pracovat. Proto byl McDonalds v USA například donucený zaplatit lidem 50 dolarů, jen aby přišli na pracovní pohovor.
To všechno znamená, že americká korporátní vláda je ve smrtelných křečích. A dokonce korporátní propagandistická média nyní hovoří o tom, že Washington DC se stane jen dalším státem USA. Ve skutečnosti jsme dostali potvrzení od popředního evropského království, že konec americké korporace je jen jedním z příznaků konce Rothschildovské vlády nad Západem.
Zdroj uvedl toto:
"Výhradní suverénní vlastnictví Bazileje a všech světových bank bylo převedené zpátky do suverénní kontroly a ovládání. Rothschildovci jsou pryč. MI6 se podařilo znovu získat zpět kontrolu. Velký reset se nyní nahrazuje 'velkým spojením'."
Když jsme se zeptali zda by vyslanec Společnosti bílých draků měl jít do Davosu diskutovat o přenosu moci na lidstvo, tak tento zdroj uvedl:
"Je mnoho nepořádků, které se musí uklidit. Proto nejdříve musí přijít zabijáci. Musí přijít nejprve, aby udělali pořádek. Pak teprve pošleme vyslance, aby přinesli mír... Nastávající mírové rozhovory znamenají, že víme, že jsme byli v teroristickém režimu, a že už terorizmus nemáme."
I když tajná válka končí, zdroj pověděl:
"Musíme uctít všechny členy tajných služeb, kteří zemřeli při osvobozování z totality, z kterých mnozí nebudou nikdy známí. Někteří naši důstojníci byli vystaveni otřesným věcem."
Doufejme, že nová generace vůdců na Západě ukončí veškeré šílenství a začne hovořit zdravým rozumem. Když už hovoříme o zdravém rozumu, minulý týden musel říct avatar čínského vůdce Si Ťin-pchinga:
"Globální řízení by mělo odrážet vyvíjející se politické a ekonomické prostředí ve světě a zodpovídat historickému trendu míru, rozvoje a spolupráce prospěšné pro všechny a uspokojovat praktické potřeby při řešení globálních výzev."
Doufejme, že rokování ve Švýcarsku, které se mají konat koncem května, nakonec povedou k oznámení změny k lepšímu v řízení této krásné, ale křehké planety, kterou všichni sdílíme. Do té doby, ale musíme bojovat.

Benjamin Fulford 26. 4. 2021 (2. část)

03.05.2021

Rychlá navigace: