Souvislosti, které všude nenajdete

Bioroboti nikdy nepochopí

"Jste proti Rusku? Dělá vás to šťastnými?" Mnoho lidí s ukrajinskými vlajkami ve svých profilech píše agresivní komentáře proti Rusku. Tohle je zpráva právě pro vás. Média právě aktivovala nový program. Naprogramovali vás, abyste byli informováni, že tohle je dobro a tohle je zlo. A jako ve správných biorobotech ve vás vznikla ta "správná" emoční reakce na jejich povel. Pokud reaguješ, jak média chtějí, tak jsi super biorobot! Všechno, co se děje, má svou příčinu a následek. Nelze ignorovat události, které vedly k současné situaci. Ani jednu stranu není třeba popisovat jako dobrou nebo špatnou. Ale biorobotí lidé netuší a ani je nezajímá, co se na Ukrajině děje ve skutečnosti a jak zde žili obyčejní lidé z Donbasu a Luhanska. Kolik jich zemřelo zásluhou UA a jak UA aplikovala diskriminační protiruské zákony. Museli byste velmi dobře znát etnické složení UA, jak působí, jak se zde vyvíjí fašismus banderovských vojenských a paravojenských záškodníků a jak jsou propagovány banderovské skutky. Víte, co dělali banderovci během druhého mistrovství světa? Zajímá vás Oděsa, kde bylo zaživa upáleno 40 lidí? Víte, jak byl organizován celý Majdan s povolanými zahraničními odstřelovači, kteří zabíjeli demonstranty i policisty, aby nastartovali převrat? Vše probíhalo za podpory CIA, MI5, MOSAD a dalších tajných služeb. Do kolapsu společnosti byly nality společně se Sorošovými nevládními úřady desítky milionů dolarů. A jaký byl vývoj po těchto událostech? Totální rozvoj korupce a dokořán otevřeny dveře fašizmu.

V minulosti, když Rusové chtěli umístit jaderné rakety na Kubu, tak to USA samozřejmě nedovolilo. Je to teď něco jiného? Má Ukrajina stejné právo vstoupit do NATO, jako měla Kuba, právo umístit ruské jaderné zbraně na svém území? Rusové by byli jistě blázni, kdyby to Američanům dovolili. Mělo by se Rusko bát a stydět před "civilizovaným" a "morálním" Západem? Podívejte se, kolik případů má USA v Haagu u soudu pro lidská práva. Kolik milionů životů mají na svědomí "svou mírumilovnou aktivitou": Irák, Sýrie, Libye. Následkem jejich "civilizovaných" misí jsou miliony mrtvých, vzestup ISIS, teroristické útoky v EU a migrační krize, mučení a znásilňování dětí v iráckých věznicích pod americkým dohledem. Tohle je svět, ve kterém žijeme. Toto je bohužel skutečný svět a ne to, co do nás "tlačí" média a lidé čtou. Probuďte se!

Každý den někde umírají lidé a jejich děti. 90 % obětí útoků dronů v Afghánistánu byli civilisté. Celý svět se musí očkovat, jinak prý zahyneme. Nechutná lež! V Africe jsou vesnice, kde doteď nemají pitnou vodu a děti umírají hlady, nebo umírají na běžný průjem. A kde je Bill Gates? Nikde, protože na studních nevyděláte miliardy. Hlavně je prý potřeba očkovat celý svět. Nechutná a cynická lež. Pročpak tedy nemáte na profilu na podporu těchto těžce zkoušených lidiček africkou vlajku?

Vlády prostřednictvím tajných služeb rozdmýchávají konflikty a civilizovaný svět jim pak dováží zbraně a nakonec je "zachrání" tak, že jsou národy uvrženy do ekonomického otroctví a jejich státy zbaveny suverenity a nerostného bohatství. A to se děje pod patronací USA. Takže teď prosím řekněte, kdo je dobrý a kdo špatný. Je nutné si uvědomit, že každá příčina má své následky. Na vině událostí na Ukrajině jsou lidé jako VY, kteří jste volali, že musíme tvrdě zakročit proti Rusku. Tady je logický důsledek. Asi jste nečekali, že Rusko odpoví. A pokud byste chtěli dokonce zaútočit přímo na Rusko, znamenalo by to jaderný holocaust.

Pokud chcete mír, tak se snažte udělat Ukrajinu neutrální, aby byly všechny fašistické živly odstraněny z vedení země, aby nebyly diskriminovány jednotlivé etnické skupiny a aby UA již nebyla místem pro nákup zbraní, obchod s dětmi a vývoj zakázaných biologických zbraní a technologií!

Bioroboti nikdy nepochopí

23.03.2022

Rychlá navigace: