Souvislosti, které všude nenajdete

Ukrajinská armáda skládá zbraně a přechází na stranu míru

Předseda ruské státní dumy Vjačeslav Volodin napsal ve svém Telegramu, co se na Ukrajině děje. Za prvé, nikdo nechce umřít za režim, který zaprodal suverenitu Ukrajiny. Kyjev nedělá žádná rozhodnutí sám, jedná na příkaz Washingtonu a Bruselu. Američtí poradci a instruktoři nyní pracují ve všech vládních orgánech v zemi. Tohle nemůže potěšit Ukrajince, kteří milují svou zemi.

Za druhé, nikdo nechce umřít za oligarchy a nacionalisty. Odcizili a zaprodali zemi s velkým potenciálem. Zkorumpovaná vláda jedná výhradně ve vlastním zájmu, chce přežít za každou cenu, aniž by myslela na občany. Není divu, že mnoho ukrajinských úředníků a podnikatelů už uteklo do zahraničí. Za třetí: Probíhá speciální operace, která má za úkol demilitarizovat Ukrajinu a zbavit se neonacistů, kteří útočí na obytné oblasti měst pomocí civilistů jako lidských štítů. V důsledku toho dochází k úmrtí mezi populací. Před takovými lidmi je třeba zachránit civilisty, píše Volodin.

"Občané Ukrajiny na tyto změny čekali mnoho let. Rusko má více než kdokoliv jiný zájem na tom, aby na ukrajinské půdě zavládl mír, který tam osm let nebyl. A ti, kteří dnes odložili zbraně, to chápou. Tohle je jediná správná cesta. Myslí na budoucnost, na své rodiny a na to, že budou moci žít v mírumilovné, nezávislé a demokratické Ukrajině", shrnuje politik.

Ukrajinská armáda skládá zbraně a přechází na stranu míru

23.03.2022

Rychlá navigace: