Souvislosti, které všude nenajdete

Zatímco svět rozptyluje ukrajinská hysterie, dochází k zásadním změnám a po celém světě jsou loveni nacisté (1. část)

(1. část)

Neuvěřitelná hysterie a lži, které denně vypouštějí propagandistická média chazarských otrokářských kolonií skupiny zemí G7 odvádějí pozornost světa od obrovských historických změn. To, čeho jsme nyní svědky, je konec války, která zuřila doslova tisíce let. Prastará skupina nejbohatších rodin uctívajících satana, která ovládá OSN, centrální banky, nadnárodní korporace žebříčku Fortune 500 a mnoho dalšího, čelí něčemu, co nikdy nečekala: definitivní porážce.

Stejně jako vítězové druhé světové války uspořádali jaltskou konferenci, aby rozhodli o podobě poválečného světa, tak vítězové nevyhlášené třetí světové války již zahájili podrobné plánování nového věku planety Země. V rámci přicházejících velkých změn se chystá obrovská kampaň za ukončení chudoby lidstva, zastavení ničení životního prostředí a mohutná expanze do vesmíru.

Podívejme se na závěrečné fáze ještě stále probíhající třetí světové války. Ruská vojenská akce na Ukrajině vyplavila mnohé satanské zločince z hluboké skrýše na dohled lidstva. V prosinci 2021 Rusko iniciovalo rezoluci OSN odsuzující nacismus, rasismus ad. Podpořilo ji 130 států a pouze dva, USA a Ukrajina, byly proti jejímu přijetí. A přesto nám teď chazarská mafie chce manipulativně namluvit, že 141 národů hlasovalo v OSN pro odsouzení ruského kroku, jehož hlavním cílem je vypořádat se s těmito nacisty.

V čele vlád takzvaných národů stojí jednotlivci, kteří byli podplaceni ze švýcarských bankovních účtů a kterým bylo vyhrožováno smrtí, pokud nebudou plnit příkazy chazarské mafie. Hlasování proti nacistům zastihlo Ch.M. nepřipravenou, a tak těmto takzvaným vůdcům trhla řetězy. Nyní se však děje to, že loutkáři těchto otroků hlasujících v OSN jsou systematicky stíháni a stavěni před soud. Skutečnou situaci lze vidět na seznamu zemí, které podporují sankce proti Rusku, a těch, které je nepodporují. Blízký východ, Indie, většina Asie, Jižní Amerika, Afrika a další izolaci Ruska nepodporují. V podstatě, pokud vezmete, že světová populace je 8 miliard, tak 7 miliard podporuje Rusko a jedna miliarda stále souhlasí s Ch.M. a dokonce i ta miliarda, která je stále pod kontrolou Ch.M, se otevřeně bouří proti svým satanským vládcům.

Čínské a ruské ministerstvo zahraničí zaslaly vojenským a zpravodajským agenturám planety důkazy o tom, že Ch.M. a jejich takzvaný Bidenův režim v USA zřídily po celém světě 336 laboratoří s biologickými zbraněmi a vypouštějí smrtící patogeny ve snaze vyvraždit většinu lidstva. Nejedná se o informace z nějakého takzvaně "konspiračního" blogu, ale tady mluvíme o čínské vládě, která mluví veřejně a je to řádně zaznamenáno.

Podle komentáře Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

Zatímco svět rozptyluje ukrajinská hysterie, dochází k zásadním změnám a po celém světě jsou loveni nacisté (1. část)

25.03.2022

Rychlá navigace: