Souvislosti, které všude nenajdete

Zatímco svět rozptyluje ukrajinská hysterie, dochází k zásadním změnám a po celém světě jsou loveni nacisté (2. část)

(2. část)

Ruská GRU (obdoba velení Pentagonu) zaslala Společnosti Bílého draka dokumenty, které přesně ukazují, jak Chazarská mafie funguje. V nich se uvádí, že když se rodině Rockefellerů, Rothschildů a Světovému židovskému kongresu podařilo svrhnout křesťanského ruského cara, začali uměle vytvářet národ, který je dnes známý jako Ukrajina. Systematicky umučili k smrti veškerou ruskou inteligenci a vůdce v regionu. Cíleně vyvolali hladomor, při němž zahynuly nejméně 3 miliony lidí, aby tak donutili zbytek obyvatelstva v zemi k poddanství. K tomu vytvořili zkomolenou verzi ruštiny, kterou začali nazývat "ukrajinský jazyk". Vedení regionu pak bylo svěřeno do rukou kultu Chabad. Plánem těchto sektářů bylo a je vyvraždit 90 % lidstva a zbytek zotročit.

Rusové na základě svědectví a nejrůznějších informací tvrdí, že Rockefellerova nadace, Nadace Billa Gatese, Nadace C. Adenauera a Světový židovský kongres financovaly nacistický (chabadský) puč na Ukrajině v roce 2014. Financovaly také provoz laboratoří na výrobu biologických zbraní, které odsoudila i Čína. Ruský vyslanec k tomu řekl: "Zjistili jsme, že odebírají krev k vytvoření patologických látek, které mohou být specificky zaměřeny na určité etnické skupiny... vyrábějí zbraně proti moru, antraxu a dalším smrtícím patologickým látkám." Podrobnější informace můžete dohledat v dokumentu "Pentagon Bio-laboratories", který v roce 2018 natočila Dilyana Gaytandzhieva.

GRU poskytla příslušným agenturám po celém světě podrobný seznam skutečných osob, které stojí za těmito zvěrstvy a také za doprovodnými toxickými vakcínami, které měly být použity k pokusu o masovou vraždu lidí. Také "NATO mělo v plánu rozpoutat třetí světovou válku použitím jaderných zbraní proti Rusku", řekl bývalý ukrajinský premiér Nikolaj Azarov. To znamená, že lidé, kteří za tím stojí, jsou nyní oficiálně označováni za válečné zločince a jsou celosvětově stíháni. Nikde na této planetě, ani ve Švýcarsku, ani v Izraeli, ani na Antarktidě, se nemohou skrýt. Nebude jim ani umožněno opustit tuto planetu, slibují zdroje "Tajného vesmírného programu". Říkají, že nyní jsme v bodě vyvrcholení války, která zuří už tisíce let na planetě Zemi i mimo ni.

Také v Japonsku se odehrávají velké změny. Je jasné, že poválečný otrokářský režim v Japonsku končí, shoduje se více zdrojů z Japonska. Zdroje z asijských tajných společností tvrdí, že rozptýlení pozornosti na Západě způsobené situací na Ukrajině vedlo minulý týden k "velmi úspěšnému a přátelskému setkání" mezi různými asijskými frakcemi. V podstatě Ch.M. v Asii i ve světě skončila, tvrdí zdroje. Proto se nyní Ch.M. zoufale snaží využít služebníků Komunistické strany Číny, aby vyhladila co nejvíce Asiatů. Zdroj CIA v Asii varoval: "Pokud bude tento koronavirus dokončen, polovina Číňanů v Číně zemře. Vzpomeňte si, kolik milionů lidí zemřelo během několika dní ve Wuhanu, když testovali frekvence 5G." Bylo řečeno, že "Toto je plán, jak donutit co nejvíce čínských občanů, stejně jako občanů Hongkongu, aby se podrobili testu PCR několikrát během krátké doby. Špičky stěrů obsahují stejné jedy, jaké jsou ve vakcíně. Představte si, že byste během krátké doby třikrát podstoupili test PCR stěrem. Toto je stejné, jako byste se nechali třikrát píchnout. Takto plánuje ČKS vyhladit polovinu populace, pokud se pravda co nejdříve nedostane k lidem a oni se nebudou moci bránit." Ch.M. také vyhrožuje, že způsobí hladovou krizi.

Podle komentáře Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

Zatímco svět rozptyluje ukrajinská hysterie, dochází k zásadním změnám a po celém světě jsou loveni nacisté (2. část)

25.03.2022

Rychlá navigace: