Souvislosti, které všude nenajdete

Chazarská mafie už ztratila kontrolu nad vojensko-průmyslovým komplexem

Vojenské a zpravodajské služby Západu se nyní shodují na tom, že jediným způsobem, jak se nestát čínským vazalem, je provést reformy. Jakmile se svět osvobodí od chazarské mafie, nechá Číňany v závěsu. Než to ale bude možné, musíme vyhrát válku proti těmto neuvěřitelně zlým, mocným a chytrým gangsterům. Členové Bílých klobouků z ruské FSB, Mossadu, CIA a MI6 poskytli spoustu důkazů o tom, co mají tito gangsteři za lubem a kdo jsou jejich vůdci.
Dokument zaslaný MI6 popisuje další plánované kroky s vakcínami v jejich falešné pandemické kampani. Tento tajný dokument Neila Fergusona z londýnské Imperial College of Medicine byl zaslán Nicku Cleggovi (Facebook), Jacku Dorseymu (Twitter), Susan Wojcicki (YouTube) a Sundaru Pichaiovi (Google/Alphabet) a mimo jiné vyzývá k trvalému lékařskému stannému právu, k úplné cenzuře veškeré pravdy o falešné pandemii, k nasazení armády v ulicích, k neustálému uvolňování nových mutací "Covid-19" a pojednává o tom, jak donutit všechny k očkování ad. MI6 vysvětlila, proč tento dokument poskytla: "Když si chazarská mafie uvědomila, že ztratila kontrolu nad vojensko-průmyslovým komplexem, obrátila se na Porton Down a zahájila biologickou válku (V Porton Down, v Anglii, vyvíjeli vědci za Druhé světové války biologické zbraně). Celý tento covidový chaos je kamufláž, dostali jsme žihadlo a s těmito vraždami už nechceme mít nic společného."
Ruská FSB tvrdí, že plánem Ch.m. je rozdělit lidi na dvě skupiny, na ty poslušné a na ty vzpurné. Poslušné typy přijmou vakcíny, díky nimž budou zcela ovládány umělou inteligencí a strojovými programy. Budou se cítit klidní, chytří a šťastní. Jejich majitelé jim budou přidělovat peníze, bydlení, budou moct cestovat ad. Jejich cíl dokumentuje tento článek z Rockefellerovy univerzity, který vyšel v dubnu 2017: "Jeffery Friedman a jeho kolegové předvedli ovládání chuti k jídlu a metabolismu glukózy u myší na dálku pomocí rádia – sofistikovanou technikou bezdrátové změny neuronů v mozku zvířat. Jediným stisknutím spínače jsou schopni vyvolat u myší hlad nebo potlačit jejich chuť k jídlu." Biologové mohou u živých zvířat zapínat nebo vypínat neurony podle libosti – rychle, opakovaně a bez implantátů – tím, že buňky upraví tak, aby byly vnímavé k rádiovým vlnám nebo magnetickému poli. Využívají k tomu zelený fluorescenční protein vypůjčený z medúz, zvláštní protilátku pocházející z velbloudů, měkké váčky s částicemi železa a buněčný ekvivalent vrátek z proteinu propichujícího membrány. To vše doručuje a instaluje geneticky upravený virus do těla. Dálkové ovládání funguje na bázi magnetu.
Španělští informátoři se přihlásili a vypověděli k tomu: "Všechny vakcíny jsou vyráběny stejnou nanotechnologií. Španělé ji popsaly jako 'tajné nanočástice'. Tyto nanočástice se pak stávají magnetickými, když dosáhnou stejné teploty jako je lidské tělo. Když zůstanou v prostředí s teplotou pod nulou, zůstanou nemagnetické. Molekuly grafenu mohou na dálku komunikovat s neurony v mozku pomocí různých rádiových frekvencí (jednou z nich by mohla být 5G), mohou mapovat mozek a na dálku vysílat a přijímat instrukce." Další důkazy jsou patrny ze studie provedené v Lucembursku: "V neočkované skupině bylo z 30 vyšetřených 0 (slovy: nula) osob z těch, které magnet přitahoval. Pro tuto skupinu proto experiment skončil. Naproti tomu ve skupině očkovaných vykazovalo přitažlivost magnetu 29 z 30 zkoumaných osob. To znamená, že magnet bez problémů přilnul k jejich kůži."
Ch.m. se zoufale snaží naočkovat všechny těmito vakcínami na ovládání mysli, než ztratí moc. Proto se Rothschildův poskok, francouzský prezident Emmanuelle Macron, snaží zavést povinné očkování. V mnoha zemích je podobný tlak na to, abychom byli všichni nuceni tyto vakcíny užívat. Nenechte se mýlit, tato očkovací kampaň je válečným zločinem nejvyššího řádu a smrt je jediným trestem, který tyto zločince zastaví. Kampaň samozřejmě ztroskotá, protože armády celého světa se konečně probudily. Jsme svědky rezignace ministrů zdravotnictví a dalších ve Velké Británii, Izraeli, na Novém Zélandu atd. Byla také zveřejněna zpráva nezávislých auditorů, která dokumentuje "podvody, obtěžování, nedodržování profesních standardů a sexuální zneužívání" za vlády generálního ředitele WHO Tedrose Ghebreyesuse.
K tomu všemu se vyjádřil zdroj ze speciálních sil Pentagonu: "Buďte si jisti, že celé vedení tohoto zločinného spolčení s vakcínami bude vypátráno a zabito." Zdroj z CIA zase říká, že z veřejných záznamů je možné potvrdit velký počet letadel létajících z Washingtonu DC na leteckou základnu Thule v Grónsku. "Jsou to speciálně vybavená nákladní letadla plná odsouzených ze základny Gitmo a vojenských tribunálů."
Chazarská mafie se samozřejmě nechystá poklidně vzdát své moci. Dostáváme informace z více zdrojů, které potvrzují, že v nadcházejících měsících plánují výpadky elektřiny, zastavení internetu, nedostatek potravin ad. (Jak ukazují některé články ze světa, tak už to začalo.)
Všimli jsme si také, že projekt falešné invaze UFO vedený Lawrencem Rockefellerem již probíhá. Zdá se, že jejich propagandistická kampaň funguje, protože podle nedávného průzkumu "mezi 2000 dospělými ve Spojeném království se šest z deseti lidí domnívá, že je jen otázkou času, kdy se Země stane terčem mimozemské invaze".

Podle Benjamína Fulforda

Chazarská mafie už ztratila kontrolu nad vojensko-průmyslovým komplexem

20.07.2021

Rychlá navigace: