Souvislosti, které všude nenajdete

Lidé, nenechte se, prozřete a spojte se!

Rozpoutat nekonečnou pandemii bylo plánem temných "elit", aby vnutily celému lidstvu povinnost neustálé vakcinace a tím plíživě oslabovaly celou lidskou populaci, s následným zamořením nanotechnologií. To byl klíč k jejich plánu přeměnit Zemi na jeden obrovský vězeňský stát, kde je život možný jen s očkovacím pasem. Po dokončení tohoto plánu byste se stali definitivně otroky těch, kteří by vám neustále nařizovali aplikovat si všechny ty budoucí vakcíny "biokokteily" a nebyl by z toho žádný únik, neexistovala by už žádná východiska. Někam jezdit a chodit byste mohli jen tehdy, pokud byste si nechali dát další vakcínu, a pak další, další, a tak dále.
Tyto nové mRNA vakcíny slouží plánům globalistů mnohem strašnějšími způsoby, než si dokáže vůbec představit každý zdravý člověk. Pokud jste již prokoukli jejich plán změnit lidstvo na lehce ovladatelné kyborgy, tak by nás nemělo překvapit, že konečným cílem je přinutit lidi, aby neustále dostávali další a další očkování, a aby do nich "proudilo" stále více materiálu, který by lidem změnil DNA a RNA, aby se tak posunuli z verze 1.0 do verze 2.0.
Jádrem globalistické agendy je transhumanizmus. Je to ukončení lidstva, tak jak ho známe nyní, přeprogramování lidské DNA a přeměnění nás na poslušné, nepochybující občany celosvětového superstátu, který by řídila jen tato "nelidská elita". Marka Zuckerberga, generálního ředitele Facebooku, zachytily kamery, jak na jednom důvěrném střetnutí se svými zaměstnanci přiznává, že vakcíny mRNA skutečně mění lidskou DNA. Zajímavé ale je, že cenzuruje každého, kdo o tom na Facebooku hovoří stejně, jako on tehdy... Mají v plánu mimo jiné připravit naše těla, aby mohla být připojena k digitálním řídícím sítím. Každá nová vakcína nebo PCR test nám přidává do těla trochu více nanotechnologie. Krok za krokem, neúprosně...
Doktorka Carrie Madejová vysvětlovala, jak může injekční nanotechnologie v našem těle vytvořit "továrny na drogy". Tyto neviditelné malé "továrny" mohou potom na povel vyrábět cokoliv a mohly by být aktivované vnějšími zdroji, jako jsou satelity, mobilní věže nebo naše smartfony. Doktorka Madejová také popisovala, jak se zúčastnila na několika konferencích na nejvyšší úrovni, kde o tom "odborníci" (nazývá je "šílenými, zlými profesory") otevřeně hovořili a byla z těchto plánů doslova šokovaná.
Kromě toho, že vakcíny připravují lidstvo na transhumanizmus, mají také posloužit k dramatickému snížení světové populace. Zabíjí v prvé řadě ty slabé a ty zranitelné, jejichž těla nedokázala odolat tomuto biologickému útoku. A jak pravděpodobně víte, dramatické snížení světové populace je na vrcholu seznamu úloh těchto "elit". Vakcíny slouží též na oslabení světové populace, aby sa dala lépe kontrolovat. Slabý, unavený a ekonomicky zbídačený člověk je jen tak-tak schopný pracovat pro elitu, ale už nemá další sílu klást otázky a odpor. Tuto strategii používají globalisté už desetiletí, když tráví naše potraviny, vodu, vzduch, léky i mysl. Není vůbec žádná náhoda, že většina potravin v supermarketech je průmyslově zpracovaná, extrémně toxická. Tyto pseudopotraviny podle mnohých lékařů způsobují 85 % všech současných chorob. Není vůbec žádná náhoda, že čerpací stanice nabízí nespočetným cestujícím jen zdraví ničící "občerstvení". Také řetězce rychlého občerstvení skrytě ovládají všechny národy a nabízí lidem odpadky, jaké tento svět za svoji dlouhou existenci ještě neviděl. Všechny tyto toxické falešné potraviny oslabují lidstvo jako nikdy předtím. Proto 90 % všech současných chorob ještě před sto lety vůbec neexistovalo!
Lidé, zejména v západních státech, mají většinou nějaký zdravotní problém. Chronická únava, poruchy spánku, alergie, zvonění v uších, bolesti hlavy, nervové bolesti, artritida, rakovina, cukrovka a stovky dalších problémů. Sem patří i současná celosvětová epidemie úzkostných poruch, depresí, autismu. Statistiky ukazují, že děti mají více chronických zdravotních problémů, než kdykoliv předtím, ale zároveň jsou to nejvíce očkované děti, jaké kdy existovaly. Vidíte tu jasnou souvislost? Celkové oslabení populace je klíčem k jejich kontrole nad lidstvem. Proto každá snaha o vytvoření přírodní medicíny vždy naráží na obrovský odpor a je to i důvod, proč náhle umírá tisíce přírodních lékařů a de facto každý vynálezce přírodních léků na rakovinu najednou dostal "infarkt". Jestliže je ovládaní a oslabovaní lidstva základem plánů této "nelidské" globalistické elity, tak právě zavádění vakcinace a snaha o prosazení povinných vakcín je pro úspěch těchto protilidských sil tím rozhodujícím prvkem.

Lidé, nenechte se, prozřete a spojte se!

13.07.2021

Rychlá navigace: