Souvislosti, které všude nenajdete

Dovolíte, aby se ČLOVĚK stal STROJEM?

Jednoduše řečeno: chtějí, abyste ztratili veškerou svobodu a abyste odevzdali svoji svobodnou volbu někomu, kdo mačká na knoflík! Ano je to tak. Digitálně připojený člověk-stroj už nebude mít soukromí, protože ONI by měli přímý přístup k vašemu digitalizovanému tělu a následně by tak o vás věděli absolutně VŠECHNO, co řeknete, co uděláte, co cítíte, co si myslíte, čemu věříte... Pak by vás mohli neustále kontrolovat, manipulovat s vámi, řídit vás, jak by chtěli, protože váš mozek a celý nervový systém by byl napojený na jejich prsty, stejně tak, jak jsou napojené naše smartfony. Byli bychom neustále špehovaní a v neposlední řadě by nás mohli kdykoliv "vypnout". Toto opravdu chcete a dovolíte? Chtějí dosáhnout toho, abychom se úplně vzdali svobody, výměnou za to, že se staneme dokonalejšími roboty! Velmi špatný kšeft!
Už nyní váš telefon zaznamenává všechny vaše hovory, neustále vás natáčí a sleduje každý váš krok. Zamysleli jste se někdy nad tím, proč o něčem mluvíte a už za hodinu vidíte na Facebooku reklamu propagující právě to, o čem byl váš rozhovor? Nebo jste někdy byli na určitém místě a Google vám najednou nabídl obchody, nabídky či představení přesně na tomto místě? Ano už dnes jste nepřetržitě sledovaní, ale integrace toho všeho do našich vlastních těl má být dalším krokem, který odstraní naši autonomii a úplně nás podřídí jejich totalitní kontrole. To je finální plán těchto psychopatů. Děsivé filmy se stávají skutečností a stejně jako vznik pandemie i desítky "pandemických" filmů, komiksů a televizních seriálů v posledních letech nám oznamují tyto hrůzné plány dopředu. Ti, kteří toto vše odmítají jako "konspiraci" by si měli přečíst knihu "Čtvrtá průmyslová revoluce" od Klause Schwaba, poslechnout si názory Elona Muska a podívat se na Marka Zuckerberga a na videa "Světového ekonomického fóra"! Uvidíte, že to, co ohlašují léta, už nyní otevřeně říkají a prosazují! Tvrdí, že už nastal čas na tento další krok "vpřed"!
Převzetí absolutní kontroly nad každým aspektem lidského života je konečným cílem plánované pandemie. Lockdown má zničit sílu a bohatství lidstva a předražené vakcíny, testy a údajná záchrana lidí v nemocnicích před covidem 19 má vést k absolutnímu a nesplatitelnému zadlužení lidstva vůči utajeným "elitám". Usilují o to, aby každý přišel prosit o řešení, které pak mají dostat z rukou globalistů. Mají pro nás nachystané řešení. Vzdáte se veškeré svobody, výměnou za to, že se stanete velmi výkonnými roboty. Toto vše jen potvrzují vynálezy Richarda Rothschilda z roku 2015. Tento britský právník vytvořil systém na detekci vírů (označený jako testovací systém COVID-19!), který skenuje ty nejosobnější tělesné funkce člověka a všechna získaná data posílá Umělé Inteligenci v Cloudu. "Virtuální robot" potom má varovat zdravotnické orgány, aby přijali opatření, proti "nakaženým" osobám, aby pak například byli umístěni do karantény (možná i doživotní)! Tento "vynález" z roku 2015 a dnes speciálně označený jako systém na detekci COVID-19 spojuje lidi s Umělou Inteligencí tak, aby ovládla definitivně lidstvo!!!
Prvním krokem temných elit, spojených s U.I. je podřídit svět jejich kontrole prostřednictvím lockdownů, očkovacích pasů, neustálého testovaní, digitálních systémů sledovaní a stopovaní, ad. Pokud se jim to podaří, mohou rozběhnout další jejich nachystanou fázi: transhumanizmus, což je neúprosná digitalizace veškerého života a dokončení probíhajícího vykořenění původního lidstva a jeho totální odlidštění. Chtěli by nahradit vše Umělou inteligencí na základě svého tvrzení, že nám nabízí věčný život ("věčný život" v absolutní poslušnosti a v obleku nejvýkonnějšího robota). Už nyní vyrábějí robotická těla, do kterých mohou nalákaní lidé přenést svoji mysl, aby "získali věčný život".

Dovolíte, aby se ČLOVĚK stal STROJEM?

12.07.2021

Rychlá navigace: