Souvislosti, které všude nenajdete

Co může být lepším způsobem, jak zničit křesťany?

Nacházíme se nyní v období, kdy je třeba si vybrat. Ti lidé, kteří mají vidět pravdu, tak ji uvidí, a ti, kteří ji vidět nemají, budou jen čekat. Počet lidí, kteří zatím říkají: Věřím tomu, co mi moje vláda řekne, je šokující. Je šokující, že údajně nadřazený druh na planetě je šílenější než některé podceňované, méněcenné živočišné druhy. Skutečnost je taková, že drtivá většina lidí se vzdala své suverenity. Vzdali se své základní moci ve prospěch někoho jiného. Dokonce ani nevědí, komu vlastně důvěřují a dělají přihlouple automaticky všechno, co se jim řekne. Ale již brzy se nám postaví před oči skutečně hodně pravdy a většina z vědomých lidí si jen řekne: No, díky Bohu, konečně, ať už je ta pravda venku. Ale pro drtivou většinu lidí to všechno bude nejen nové, ale bude to pro ně naprosto šokující.  A čeká je několik veleobrovských šoků.

Země prošla křižovatkou, na které Aliance a duchovní síly světla získaly převahu nad Cabalou a temnými silami, které stojí za ní. Armagedonská bitva na duchovní úrovni je v plném proudu a Aliance činí významné pokroky při vykořeňování temných sil, které tak dlouho ovládaly tuto planetu. Toto vysušování bažin začalo na nejvyšších úrovních vlády USA; pokračovalo na fyzické úrovni nedávnými nařízeními Donalda Trumpa, ale probíhalo i v jiných dimenzích. Také na duchovní úrovni se vykonalo mnoho práce při odstraňování satanských sil. Nyní je důležité podpořit tuto činnost na fyzické úrovni také duchovní prací, která odstraní podpůrný koberec, na kterém Cabala stojí.

Představte si paralelu s vytrháváním plevele. Můžete odtrhnout vrchní část, ale abyste plevel odstranili nadobro, je třeba vytrhnout a odstranit ze země i jeho podpůrné kořeny. Toto je rozhodující krok v celém procesu směřujícím k odhalení a nastolení úplné svobody lidstva. Konfrontace sil se mění ve prospěch lidstva, díky zvyšování kolektivního vědomí a meditacím o vzestupu. Tak směřuje obyvatelstvo na naší planetě k duchovnějšímu a osvícenějšímu přístupu k životu. Přesto v tomto procesu zůstává udělat ještě mnoho práce.

Ve válce je důležité hledat zranitelná místa a strategické výhody proti nepříteli a odstranění vůdců protivníka je v boji rozhodující prioritou. Zaměření se na vládnoucí církevní a státní vůdce Cabaly ze samého vrcholu mocenské pyramidy poskytuje významnou výhodu v současné armagedonské bitvě, kterou prožíváme. Vládnoucí rodinou satanského státu jsou Rothschildovi. V roce 1992 se baron Guy De Rothschild označil za "generálního ředitele společnosti Earth, Inc" a za "Pindara" (což je výraz pro vůdce satanistického kultu, který znamená "penis draka"). Před svou smrtí v roce 2007 Guy De Rothschild zařídil, aby vedení rodiny Rothschildů přešlo v roce 2003 na jeho syna Davida Reného de Rothschilda. Dne 17. dubna 2018 David de Rothschild oznámil, že vedení různých společností Rothschildů bude zase předáno jeho synovi Alexandru de Rothschildovi. Hlavou satanistické církve je osoba jménem Pepe Orsini, jinak známá jako šedý papež. Tato osoba má větší moc než černý papež jezuitů i bílý oficiální papež a existuje dobrý důvod, proč temné síly usilovně pracují na tom, aby ovládaly vrchol Vatikánu. Satanské ovládnutí katolické církve bylo předpověděno již dříve ve třetím fatimském tajemství, které nikdy nebylo veřejně zveřejněno, protože bylo příliš výbušné a škodlivé pro církev (proto Vatikán zveřejnil falešné třetí fatimské tajemství v marné naději, že tak potlačí pravdu). Skutečné třetí fatimské tajemství odhalovalo skutečnost, že Vatikán bude infiltrován satanskými silami. To se také naplnilo a v současnosti na planetě probíhá velmi urputná duchovní válka o duše lidí. Co může být lepším způsobem, jak zničit křesťany, než ovládnout církev a zavést masovou skrytou manipulaci křesťanství a křesťanů?

Co může být lepším způsobem, jak zničit křesťany?

05.04.2022

Rychlá navigace: