Souvislosti, které všude nenajdete

David Icke o královské rodině

(Článek 136)

Navzdory obrovskému a mainstreamem živenému posměchu opakovaně tvrdil na základě velmi důvěryhodných zdrojů, že britská královská rodina jsou reptiliánští hybridi, kteří mohou měnit podobu a zúčastňují se satanských rituálů včetně obětování. Hovoří o tom, jak jeho zdroj byl přímým svědkem toho, jak členové královské rodiny mění podobu tím, že přepínají mezi svými informačními poli. Jednalo se o britské hlavě státu, královně Alžbětě II. a její matce před tím, než ve věku 102 let zemřela. Zdroj tehdy vypověděl:
"Viděla jsem ji, jak obětuje lidi, jí jejich maso a pije jejich krev. Jednou se z neovladatelné touhy po krvi tak rozrušila, že neprořízla hrdlo oběti z leva doprava, jak to předepisuje rituál, ale prostě jí najednou přeskočilo. Její podoba se náhle proměnila na reptiliánskou a ona jenom bodala a vytrhávala maso. Když změnila podobu, měla podlouhlý reptiliánský obličej, téměř jako zobák a našedlou barvu. Královna měla navíc na hlavě hrbol a její oči působily velmi děsivě a byla velice agresivní"...
"Královna matka je hrozně bezcitná a odporná osoba. Nikdo z jejich stoupenců jí nevěřil. Dokonce po ní pojmenovali program na ovládání mysli a nazvali ho "Černá královna". Viděla jsem ji, jak obětovala lidi. Pamatuji si, jak jednu noc vrazila někomu nůž do konečníku. Tehdy byli obětováni dva chlapci. Jednomu bylo 13 let a druhému 18. Zapomeňte na to, že by královna matka byla slabou a starou ženou. Když se přepne do reptiliánské podoby, je velmi vysoká a silná. Když se tito hybridi přepnou do reptiliánského pole tak o metr povyrostou".
Všechny zdroje hovoří o této problematice velmi podobně, i když se neznají a jsou z různých koutů světa. Archontsko-reptiliánská součást hybridní genetiky je nesrovnatelná s tou lidskou ve všech směrech. Výška, síla i rychlost stárnutí. Když vidíte, že obě podoby jsou jedna bytost, tak vám to prostě hlava nebere. Ale ty bytosti jsou dvě různá informační pole, která produkují různé holografické projekce. Když přepnete z jednoho televizního kanálu na druhý tak také neuvidíte stejný program. Tato "Královna proměn" oficiálně vlastní státní instituce, a vše co v názvu nese písmena HM – "Her Majesty’s" (Jejího veličenstva) – vláda, opozice, státní správa, státní zástupce, soudy, ozbrojené síly, věznice, soudní lékaři, finanční a celní správa, inspekce, pobřežní hlídka jejího veličenstva atd., atd. Křesťanské duchovenstvo skládá přísahu oddanosti královně, která je hlavou Anglikánské církve, stejně jako členové parlamentu, soudci a personál vojenských složek a tajných služeb. Pouze ona může vyhlásit válku a rozhodnout o jejím oficiálním ukončení. Veškerá tato moc a ještě mnohem, mnohem více je v rukou archontského reptiliána ukrytého v lidském těle. Lidé si myslí, že královská rodina má jen symbolickou roli a žádnou reálnou moc, ale opak je pravdou. Moc je skrytá v nastaveném systému, rituálu a protokolu. Nikdo se nemusí klanět britskému ministerskému předsedovi. Premiér se však královně uklonit musí. Moc královských rodin přetrvává bez ohledu na to, kdo přichází do politiky nebo odchází, kdo řídí státní správu a velí zpravodajským službám.

David Icke o královské rodině

20.11.2018

Rychlá navigace: