Souvislosti, které všude nenajdete

Demokraté byli chyceni do brilantní léčky

Demokraté byli chyceni do brilantní léčky, kterou zorganizoval tým Trump. Opravdu si demokraté myslili, že je americký lid tak hloupý?! Kdo by nevěděl, že bude plánováno "silné ovlivňování" či krádež voleb POTUS. Demokratická strana ve spolupráci s Deep State a globalistickou cabal Nového světového řádu měla 4 roky na to, aby ukradla tyto volby, a přesto to pořádně pokazily!
Prezident Trump má přístup k nejprivilegovanějším údajům a utajovaným informacím, jaké vůbec existují na celé planetě. Prezident Spojených států má k dispozici dozorčí a vyšetřovací pravomoc FBI, CIA, NSA. DHS a DIA, které pracují na jeho pokyn. To, co Trump udělal, bylo vytvoření atmosféry beztrestnosti. Tímto způsobem byli demokraté ukolébáni do falešného pocitu, že by mohli uniknout a projít jim krádež těchto voleb ZA DENNÍHO SVĚTLA či v přímém přenosu, o které se právě v tuto chvíli pokoušejí. Ale mezitím měl tým Trumpa po celou dobu celých voleb extrémně vše pod dohledem a byl zaměřen na všechny pravděpodobné nezákonné činy. Demokratičtí pachatelé neudělali jediný pohyb nebo manévr, který by nebyl tajně s povzdálí sledován svědky a který by nebyl zaznamenáván. Jinými slovy, prezident shromáždil velmi mnoho nejrůznějších důkazů o nepravostech při volbách a zaměřil se především na 12 klíčových států, kde se mělo rozhodovat o tom, jak volby dopadnou. Můžeme říci, že existoval prezidentský plán, který byl prováděn s absolutní přesností, a jasně potvrdil, že levice ve svém naprostém zoufalství spadla do každé pasti, která byla na ni tajně nastražena. Největší past vypadala jako veliký načechraný koláč - Michigan, Wisconsin, Pensylvánie, Georgie, Severní Karolína, Arizona.

To co se stalo, byla ta nejbezohlednější krádež voleb v celé historii USA a četné důkazy se nyní jen hrnou. Demokratičtí zločinci zanechali tyto důkazy po celém svém rozsáhlém místě činu. Ve své nerozvážnosti a zoufalství, za každou cenu zvítězit, se spoluspiklenci chovali, jakoby jim toto mohlo projít. Vznikl u nich falešný pocit bezpečí, který způsobil, že dělali mnohé velmi nedbalé činy. Ti, kteří se dopouštěli všech těchto zločinů ve volebních okrscích, udělali tolik chyb, že to je až nepochopitelné. A ve většině okrscích, které demokrati ovládali se ani nepokusili zakrýt stopy své temné činnosti! Nyní Trumpova četa odhaluje jeden protiústavní krok demokratů za druhým.

Závěrem lze říci, že prezident Trump jim umožnil udělat v reálném čase přesně to, co demokraté chtěli udělat v každém státě bojiště. Musel je nejprve nechat spáchat zločin, aby byla naplněna skutková podstata trestného činu a vlastizrady a oni nyní za něj budou muset nést plnou zodpovědnost. Jakmile Biden po získání nezbytných 270 volebních hlasů vyhlásil své vítězství, past sklapla a tato obrovská MODRÁ vlna zločinu se nadobro zhroutila. Nyní může tým Trumpa zahájit soudní procesy stíhání mnoha demokratů, pracovníků na všech úrovních a politiků, kteří se na tomto zločinu podíleli a jsou vinni z účasti v tomto složitém zločinném spiknutí.

Víte, co je obsahem 14 dodatku americké ústavy konkrétně odstavce 3???
Celá volební past byla nastražena tak, aby bezpochyby umožnila uplatnit porušení tohoto dodatku. Dodatek 14, bod 3:
Znemožňuje zvolit kongresové osoby, které složili přísahu a jsou usvědčeni z účasti na povstání nebo vzpouře proti ústavě, včetně spiknutí proti prezidentovi Spojených států a samozřejmě pokud se podíleli na padělání voleb. Trump takto může eliminovat své zločinecké politické odpůrce. Demokratická strana svým pokusem o podvod v prezidentských volbách sama způsobila konec vlastní existence. Šach mat... pane Biden.

Demokraté byli chyceni do brilantní léčky

12.11.2020

Rychlá navigace: