Souvislosti, které všude nenajdete

Předseda americké Federální volební komise (FEC) Trey Trainor poskytl americké televizi Newsmax zásadní vyjádření

Předseda americké Federální volební komise (FEC) Trey Trainor poskytl americké televizi Newsmax zásadní vyjádření, že tyto americké prezidentské volby považuje za nelegitimní v důsledku mohutných volebních podvodů. Mezi ně patří především to, že volební okrsky kontrolované demokraty nevpustily do sčítacích místností republikánské pozorovatele, a když je tam později museli pustit na základě soudního příkazu, nepustili je ke sčítacím stolům na vzdálenost 6 stop, tedy necelých 2 metrů, ale byli odsunuti daleko, desítky metrů na opačný konec tělocvičny či kulturního domu, kde sčítání probíhalo. Členové demokratických sčítacích komisí přerušovali neustále sčítání voleb kvůli tomu, že ručně vyplňovali prázdné volební lístky pro Joea Bidena! Svědecké video zachycuje v uzavřené místnosti člena sčítací komise, jak jsou vyplňovány prázdné volební lístky a ostatní členové komise okolo sedí a hlídají, aby nikdo nepřišel! Donald Trump Jr. na Twitteru oznámil, že až všechno vyplave na povrch v příštích dnech a týdnech, média to už nebudou moci dál popírat a zamlčovat!
Tímto bylo znemožněno, aby pozorovatelé dohlíželi na regulérnost a platnost započítávaných hlasů. Republikáni tak byli de facto postaveni do role lidí 2. kategorie, doslova na principu Apartheidu. Ukradené volby však nebudou ukradené příliš dlouho. Donald Trump zahájil čistku na ministerstvu obrany, konkrétně okolo lidí napojených na Marka Espera, odvolaného ministra obrany. Právě on a několik lidí okolo něho se mělo podílet na spiknutí proti prezidentovi v souvislosti se zfalšovanými volbami. Mnoho novinářů a pozorovatelů si všimlo neuvěřitelného rozporu v amerických volbách. Republikánští kandidáti vyhráli prakticky všechno, co se dalo a přitom...
Republikáni triumfovali na kandidátkách, ale Trump přitom nepochopitelně prohrál s Bidenem!?
Republikáni neztratili ani jedno křeslo v kongresu, naopak, dalších 7 jich přidali na úkor demokratů. Republikáni všude triumfovali, ale jejich vůdce a lídr kandidátky č. 1, ten úplně nahoře, který přivedl voliče k triumfu republikánů, tak prý údajně v klíčových státech prohrál, i když právě zde byl největším favoritem. Toto se samozřejmě jeví jako naprostý logický a statistický nesmysl a zavání to obrovským skandálem a podvodem. Je příznačné, že globálně ovládaná média na mainstreamu o tomto nenapíšou ani slovo. Pokud voliči volí kandidáty do kongresu, potom logicky s tím volí i prezidenta. Pokud nevolí prezidenta, potom v drtivé většině případů nevolí ani další kandidáty. Jenže v případě Trumpa to vypadá, jako kdyby miliony voličů masivně volili republikánské kandidáty a kongresmany, ale za prezidenta by volili Bidena, což je naprosto nereálné a nesmyslné. Je sice pravda, že někteří mediálně vypíchnutí republikáni, kteří nenávidí Trumpa, se jistě tak mohli zachovat, ale to jsou skutečně jen výjimky zhrzených republikánů, kteří se např. nedostali na kandidátky apod. Jenže při těchto volbách došlo k tomu, že po celých USA voliči republikánů masivně volili republikánskou kandidátku, ale prý nikoliv Trumpa.
Kdyby Trump byl neoblíbený prezident mezi voliči, odnesla by to celá republikánská strana, to je prostě fakt a realita daná desítkami let zkušeností z voleb v USA. Když vás bude štvát Jan Hamáček, tak také nepůjdete volit ostatní kandidáty ČSSD, to je logické.
Proč tedy republikánští kandidáti na společné kandidátce s Trumpem vyhráli, a co by se tedy muselo stát, aby Trump v klíčových státech neuspěl? Jedinou logickou odpovědí, která se nabízí v první řadě je samozřejmě volební podvod, konkrétně mix několika podvodů. Prvním podvodem je zahazování a likvidace volebních lístků s Trumpem, což bylo řadou svědků již prý prokázáno. Jenže, zahazovat tisíce lístků je problém, takže zřejmě musela přijít na řadu i druhá možnost, a to je ruční vypisování prázdných lístků ve prospěch Joe Bidena. Taková činnost je pracná a vyžaduje čas. A právě proto došlo v noci ze 3. na 4. listopadu během volební noci k zastavení sčítání v klíčových státech, kde Donald Trump vedl. Zaměstnanci sčítacích komisí potom celou noc horečně vypisovali nové hlasovací lístky pro Joea Bidena, což ukázala zveřejněné videa skryté kamery, kde bylo vidět usilovné vypisování lístků pro Bidena, zatímco se ostraha klidně procházela okolo, bez jakéhokoliv zájmu. Jenže, tím došlo k výše jmenovanému paradoxu. Zatímco Joe Biden údajně v těchto státech zvítězil, demokratičtí kandidáti na téže kandidátce zcela propadli, totálně vyhořeli, protože pro ně nikdo nehlasoval.

Předseda americké Federální volební komise (FEC) Trey Trainor poskytl americké televizi Newsmax zásadní vyjádření

16.11.2020

Rychlá navigace: