Souvislosti, které všude nenajdete

Donald Trump vyhrál americké volby s drtivou převahou a získal 410 hlasů volitelů

USA: Republikánský kongresman za stát Texas Louie Gohmert v šokujícím prohlášení pro americkou televizi Newsmax potvrdil, že americká armáda před několika dny provedla razii v datacentru v německém Frankfurtu nad Mohanem poté, co americký prezident Donald Trump byl ze strany kongresmana Gohmerta a Trumpových právníků informován o technické specifikaci elektronického řešení amerických voleb. Podle těchto informací celé americké volby končily v podobě datových záznamů a databází v Německu, a to konkrétně na serveru společnosti SCYTL, která má sídlo v Barceloně ve Španělsku. Právě zde v Německu poté docházelo k úpravám volebních výsledků a jejich zasílání zpět do USA, a to z jediného důvodu, z vyhnutí se trestní odpovědnosti spáchání zločinu spiknutí, protože pokud falšování voleb fyzicky proběhlo v cizině, tedy v tomto případě na serveru společnosti SCYTL provozovaného ve zdejším datacentru ve Frankfurtu, potom americká justice nemá nad stíháním takového trestného činu přímou jurisdikci, protože americké právo se řídí principem teritoriality.
Donald Trump ale vydal v roce 2018 prezidentský dekret, který nyní umožňuje, že americké mocenské složky mohou ihned stíhat pachatele falšování voleb i v zahraničí. Je naprosto logické, proč tato akce byla provedena v cizině a proč k falšování a změně volebních dat došlo na serveru v Německu. Spiklenci spoléhali na časovou tíseň a věřili, že za 75 dnů od amerických voleb, kdy má proběhnout 20. ledna 2021 inaugurace nového prezidenta, je tak krátká doba, že se nestihnou vznést obžaloby, protože trestný čin proběhl v cizině. Deep State pak počítal s tím, že jakmile se Joe Biden stane prezidentem, prezidentským dekretem zahladí trestní stíhání a FBI vše odloží, protože trestným činem kdesi na serveru v Německu se nikdo zabývat nebude. Jenže, Donald Trump tuto situaci geniálně předvídal a dlouho dopředu dne 12. září 2018 podepsal prezidentský dekret Executive Order on Imposing Certain Sanctions in the Event of Foreign Interference in a United States Election, tedy v překladu Exekutivní příkaz o uvalení jistých sankcí v případě vměšování cizích mocí do amerických voleb. A tento exekutivní příkaz tak automaticky činí trestnými jakékoliv činy vykonané kýmkoliv v zahraničí proti průběhu amerických voleb. Díky tomuto můžou jakékoliv americké orgány, nejenom americká justice, ale i americké tajné služby a americká armáda, provádět zásahy a operace v cizích zemích v zájmu americké národní bezpečnosti. A právě k tomu došlo, když na příkaz prezidenta Trumpa došlo k razii americké armády v datacentru zde ve Frankfurtu. Také už je naprosto jasné, proč Donald Trump minulý týden vyrazil Marka Espera, ministra obrany a další 3 nejvyšší činitele Pentagonu a nahradil je svými loajalisty. Bez nich by totiž nebyla americká armáda pod kontrolou a k razii ve Frankfurtu by nikdy nedošlo.
Donald Trump podle nezfalšovaných volebních výsledků získal 410 hlasů volitelů a přiblížil se drtivému vítězství Ronalda Reagana v roce 1984. Počítačový podvod byl viditelný dokonce v přímém přenosu. Bylo možné uvidět v amerických televizích v živých přenosech, že republikánští kandidáti najednou skokově přichází o své hlasy ve stejném objemu, v jakém v tom okamžiku je objem hlasů připočítán demokratickému kandidátovi Joeu Bidenovi. Je zdokumentováno, že v určitém okamžiku najednou Donald Trump přišel o 130 000 hlasů a získal je Joe Biden a Donald Trump ani jeden jediný. Uniklá data ze serveru, který zabavila americká armáda ve Frankfurtu, ukázala, že Donald Trump skoro zopakoval jednoznačný triumf Ronalda Reagana z roku 1984. Donald Trump získal přístup k nezfalšovaným volebním datům na serveru firmy SCYTL, a je to masakr. Podle uniklých informací se na serveru firmy SCYTL nachází originální a nezfalšovaná data o amerických volbách a výsledek je šokující, ale současně pro alternativu nijak překvapující. Donald Trump podle nezfalšovaných údajů drtivě vyhrál a získal 410 hlasů volitelů, Joe Biden potom jen 128 hlasů. Americká armáda tak získala tento server a prezident Donald Trump, přesně jak slíbil na Twitteru, zveřejní nadcházející týden všechny podstatné informace, které v Deep State nyní vyvolávají obrovskou paniku. Ano, panika v Deep State se nedá ani popsat a i zaplacení služebníci Deep state z českého mainstreamu jsou ztuhlí strachem, nepřestávají lhát a dokonce přinesli dezinformaci, že Donald Trump přiznal porážku, přitom se jednalo o falešný překlad smyslu jeho výroku na Twitteru, kde kritizoval Bidena, že se chlubí ukradeným vítězstvím.
Falšování voleb probíhalo pohodlně ze zahraničí, Podobně byly falšovány i volby v Evropě se stejným softwarem. Porucha vodovodního řadu, potřeba přerušit sčítání, výpadek elektřiny v budově, to všechno jsou poznávací znamení zfalšovaných voleb, nejen v USA, ale v minulosti zřejmě i v ČR, kdy Českému statistickému úřadu při sčítání výsledků parlamentních voleb v roce 2017 spadly "náhodou" servery, prý kvůli výpadku elektřiny a najednou začaly neskutečně rychle naskakovat hlasy TOP 09 a začaly mizet hlasy zejména SPD. Jako zázrakem se TOP 09 přehoupla přes důležitou hranici 5% a dostala se na poslední chvíli do parlamentu.
Je to informační válka s cílem přesvědčit vás o falešné a fiktivní realitě, kde podvodníci a zloději jsou vykreslováni jako vítězové voleb a okradení jsou označovaní za poražené. Nic se neděje samovolně a Donald Trump je dopředu připraven na tento boj proti Deep State. Má v ruce rozhodující důkaz, server, na kterém je úplně všechno!

Donald Trump vyhrál americké volby s drtivou převahou a získal 410 hlasů volitelů

30.11.2020

Rychlá navigace: