Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 14. část

(Článek 243)

Už došlo k mnoha setkáním s mimozemskými civilizacemi, ale když si prezidenti podají ruku s mimozemcem, tak to vůbec neznamená, že součástí jejich dohody je i vojensko-průmyslový komplex. To je ten problém s neoficiálními strukturami. Pak je jakákoliv uzavřená smlouva k ničemu. Soukromé korporace si pořizují masívní počet družic s neutrinovými světelnými detektory, aby vystopovaly starověké artefakty a technologie pod zemí. Stále se učíme. My jsme těmi ze středověku a momentálně se snažíme vyrobit kladivo a kolo, sbíráme ty útržky a kousky vědění a skládáme je do sebe. Proto by bylo velmi žádoucí, aby spolu všichni spolupracovali ve prospěch rozvoje celého lidstva. Jak armáda a vojensko-průmyslový komplex, tak i obchodní a vědecké organizace. Mnohé civilizace po celém Vesmíru začaly stejně jako my a jsou daleko před námi, protože jim nikdo nezatajoval důležité informace, volnou energii, antigravitaci a nebylo s nimi manipulováno směrem k negativitě, násilí a nevědomosti. Zatím ostatní mimozemské druhy trpělivě čekají, až se konečně dostaneme na tu správnou úroveň a plně si uvědomíme, že nikdo nemá právo nikoho ovládat proti jeho svobodné vůli.

Přišel jsem do styku s celou řadou mimozemců. Viděl jsem velmi dlouhé lidi s dlouhou čelistí. Byli intenzivně bílí a měli krásné modré oči. Jejich kosti byly dlouhé a slabé a měli ruce místo chodidel. Vypadaly jako naše ruce, ale byly to chodidla. Holení, lýtkové a stehenní kosti byly umístěny obráceně. Měli velké mandlové oči, dvakrát větší, než ty naše. Nos měli menší a zuby jako my. Obočí neměli žádné a uši byly oválné a velmi malé. Jsem si jist existencí 20ti až 30ti hybridních druhů a to hovořím o 90tých letech minulého století, kdy jsem z toho projektu odešel. Setkal jsem se také s ptačími mimozemci, kteří se ale výrazně liší od Blue Avian jak je líčí Cory Good. Ta ptačí bytost vypadala jako pterodaktyl, byla vysoce inteligentní, intuitivní a navíc milá. Je telepatická a má malá křídla. Z jejich DNA vytvořili hybridní stvoření, které připomínalo démony či draky a mohli by je dobře použít při nějaké náboženské agendě. Tento hybrid měl velké, zlaté a červené šupiny jako ryba. Na zádech měl po obou stranách hřebeny sahající od krku až úplně dolů podél páteře do velmi malého ocasu poblíž kostrče. Trochu to připomínalo krokodýla. Byl vysoký 240 cm. Snažili se ho vytvořit co největšího. Původní druh měří 180 až 210 cm a hybridi měli 240 až 300 cm. Vzali mimozemského pterodaktyla a naklonovali ho s člověkem a tak vytvořili tento nový druh. Ty původní bytosti mohli být v minulosti ve spojení s Egypťany. Ti měli na konci posvátné hole něco, co velmi připomínalo hlavu pterodaktyla a o těchto bytostech také existuje mnoho záznamů.

Většina mimozemců vypadá velmi podobně jako my, ale jsou daleko vědomější, než jsme my. Někdy jsou širší, vychrtlejší, vyšší, mají větší oči, ale jejich mozky jsou vždy z nějakého důvodu větší. Jejich DNA je většinou s lidskou kompatibilní a tak lze vytvořit stovky různých hybridů, které dokážou mnohem víc než lidská bytost a mohli by být využiti pro dobro i zlo, kdyby se je naučili programovat. V průběhu hybridizace, ale bylo uděláno plno chyb a špatných mutací, které znovu nechali zmutovat. Mutace probíhaly tak rychle, že buňky příliš rychle umíraly. Do těla přiváděli proteiny, aby tělo znovu oživili, přestože mozek již nebyl živý. Tak vznikaly děsivé a zrůdné formy. Tento koncept je podobný vzniku zombie.

Emery Smith promluvil – 14. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

22.03.2019

Rychlá navigace: