Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 15. část

(Článek 244)

V tajných programech byly zainteresovány satanistické skupiny, které měly mimo jiné také agendu na snížení populace. Důvodem bylo, že globální elita začala ztrácet plnou kontrolu nad masou lidstva a tak byla vytvořena depopulační agenda a stala se cílem "Nového světového řádu". Proto začali vytvářet psychopatické hybridy, kteří by zabili hromadu lidí. Byly financovány četné podzemní zařízení, kde byly produkovány nejrůznější odpudivé a šeredné věci. Zpočátku mísili různé hybridní DNA a snažili se vytvořit nějakého zvířecího hybrida, který by byl ještě více zvířecí a byl by programovatelný, řiditelný a "dobře" geneticky vyzbrojený. V projektech ve svých počátcích vyvíjeli superbojovná zvířata, která by mohla co nejlépe vzdorovat bojovým jednotkám nebo by mohla být vypuštěna v určité lokalitě, kde by, než budou zabita, napáchala co nejvíce škod a co nejvíce toho zničila. Až pozdější verze hybridů v sobě nesla mimozemskou DNA. Jednotlivé hybridizované DNA se musí spolu úzce shodovat, aby k mutaci vůbec mohlo dojít. Pokud to přeháněli s množstvím lidských genomů, bylo to problematické. S přísunem vhodného mimozemského genetického materiálu se dostavily zajímavé výsledky. Hybridi získali daleko větší povědomí i IQ než původní člověk. Ve všech spuštěných programech jsme museli mít výsledky, jinak by program bez výsledků byl zrušen. Pokud se při hybridizaci objevila nekompatibilita a proces nefungoval, snažili se DNA geneticky a frekvenčně obelstít, aby si myslela, že se shoduje z cizí DNA. Vysoce inteligentní, všeho schopní, agresivní či negativní hybridi by se mohli stát silným depopulačním faktorem, zejména když by byli cíleně programováni, "školeni" a pak dosazováni do vysokých politických funkcí, vlád, rozhodovacích struktur nebo by mohli být vypuštěni ve městech, aby zde způsobili co největší chaos a nestabilitu. Také by zde mohli roznést virus, který by způsobil, že by takto infikovaní lidé zmutovali také. Globální systém potřebuje prostě vyrábět stále více a více strachu. V rámci tohoto programu byla vytvořena podzemní centra pro umělé infekce, což byla podzemní města, kde se v praxi simulovaly nákazy i jejich potlačování. K tomu používali skutečné lidi, klony i programovatelné žívé klony. Spuštění takových programů by se této velmi negativní elitě velmi líbilo, ale nevěřím, že by něco takového benevolentní mimozemci připustili. Taky věřím, že by to nepřipustila "Aliance". Od jiného informátora pochází informace, že pokus o takové infikované vypuštění do populace už mělo proběhnout, ale došlo k "andělskému zásahu" a vyspělí, benevolentní mimozemci tento pokus kompletně zastavili, stejně tak jako několik jaderných kolizí v minulosti. Korporace musely zrušit mnohé rozsáhlé programy a už jim nebylo dovoleno v nich pokračovat. I "Alience" monitoruje jejich aktivity a myslím, že by v případě fatálního ohrožení určitě zasáhla. Mimozemce můžeme vnímat jako něco úžasného, ale i oni nás vnímají stejně.

Mnoho informátorů hovoří o tom, že šišinka mozková funguje jako hvězdná brána a kdybychom ji plně aktivovali, tak bychom se dostali na úroveň bohů. Mohli bychom být čímkoliv a cestovat kamkoliv. Máme úplně vše, co mají všichni mimozemci, ale nejsme dostatečně aktivovaní a vědomí. Dokonce toho máme geneticky víc než ostatní. Musíme ale rozluštit kód k našemu řádnému vzestoupení. Pak bychom mohli přijímat jakoukoliv podobu a stát se i zábleskem světla. Země je pro nás takovou aktivační zónou nebo zahradou, kde rosteme a vyvíjíme se. Tady byly do nás vloženy vyspělé biotechnologie a superschopnosti pro budoucí aktivaci. Zde, v lůně Země, čekáme na aktivaci. Postupně vytváříme prostor pro oslovení druhých mimozemských kultur a pro oficiální mimozemské návštěvy. Styk s vyspělejšími bytostmi nám přirozeně zvýší frekvence a povznesou nás. Pocit lásky, míru a soucitu okolo většiny vyspělých mimozemců je tak úžasný a velkolepý, že tě přivádí k slzám a nemůžeš ani mluvit. Jsi zaplaven obrovským pocitem radosti. Ne všichni, ale většina mimozemců nás miluje tak silně, že by ses v jejich přítomnosti smál a plakal zároveň.

Emery Smith promluvil – 15. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

24.03.2019

Rychlá navigace: