Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 16. část

(Článek 245)

"Vím, že jen v USA je více jak 300 podzemních základen. Tato zařízení vláda nevlastní vždy, armáda je střeží, ale ne vždy mají nad nimi kontrolu, protože jsou některé vlastněny většími korporacemi a neznámými organizacemi, které zase mají jiný dozor. Je mnoho různých zařízení s různými populacemi a každé má jinou agendu. Některé jsou velké, jako třeba to v Coloradu, Novém Mexicu, Nevadě, kde jsou postavena v podzemí celá města a nikdo z nich nevychází na povrch a jsou plně vybavena pro elitní skupinu. Mají zde vesmírná plavidla, vyspělé lékařské technologie a přechovávají zde klonovaná těla. Některé základny jsou zase postaveny jen pro jeden projekt a většinou v nich přebývá do 200 lidí, aby všechny mohli dobře kontrolovat a ovládat. Byl jsem na základně v El Paso, Texasu, Los Alamos a Kirtlandově letecké základně, dále v Charlottesville, Denveru a také v Crestone pod písečnými dunami. Z 95% jsou vchody do podzemních základen nenápadné nebo skryté a jsou střeženy a monitorovány satelity. Vchod je třeba v požární věži a nikdy by tě nenapadlo, že je to vstupní bod. Obvykle musíte projít řadou stanovišť a procházíš dvěma typy ostrahy. Přes první se musíš vůbec dostat na základnu, a jakmile to uděláš, je tam ještě zabezpečenější přístupová cesta dovnitř základny. Vchodů je tu více, což je pohodlnější pro vědeckou komunitu. Ne vždy má armáda povědomí o rozsahu těchto podzemních základen. U vchodu hlídkují vždy dva členové ostrahy a ty musíš projít třemi různými typy bezpečnostních opatření. Identifikuješ se kartou, otiskem dlaně a scanem oční duhovky. Jakmile to splníš, nastoupíš do výtahu, který tě zaveze dolů. Není to obyčejný výtah. Scanuje tě, váží, prověřuje speciální vlnové délky, které by mohly poškodit tvoje tělo. Také monitoruje úroveň radiace. Některé základny nemají vůbec žádný vchod zvenku, ale jen přes tunelový a dopravní systém, který slouží jako jediný vchod a východ. Přepravní modul magneticko-levitační dráhy v podzemí má tvar vejce a vlezou se do něj 4 lidé. Uvnitř jsou pohodlná a silně polstrovaná křesla. Jízda je tichá, plynulá a ty ani nevíš, že jedeš. Cestovní modul dosahuje rychlosti 800 až 1100 km/hod. Po jízdě musíš projít dalším bezpečnostním bodem. Bylo mi řečeno, že pokud jedeš tímto systémem a plníš nějaký úkol, tak můžeš projet portálem a ocitnout se na jiné planetě. Naprosto nic nepoznáš, protože portálové skoky jsou zcela plynulé. Pokud žiješ v podzemí velmi dlouho je z hlediska psychiky důležité, abys měl výhled na organický materiál a zahrady. Napodobením toho co je na povrchu se výrazně snižuje hladina stresu u pracujících vědců. Okolo může být instalována obrovská kopule s nasvícenými hvězdami, podobně jako v planetáriu. Probíhá zde i vizualizační simulace dne a noci. Jsou třeba promítána oblaka nebo může být simulován třeba hurikán nebo scifi efekty.

Jeden vchod do základny je zamaskovaná část hory a nikdo by nepoznal, že tam něco takového je. Prostě se najednou otevře kus skály, kde je prostor, který je natlakovaný, utěsněný a neviditelný pokud je uzavřen. Podobně dokonale je ukryt jeden vchod do základny, která je v poušti. To se před námi otevřela zem jako zip a dovnitř se začal sypat písek. Vždy jsem si říkal, kdo tam ten písek dole uklízí. Ale jednou mi bylo řečeno, že tam mají speciální zařízení, a když se vchod opět uzavře, písek je nasát a vystřelen zpět napovrch. Dalším typem základen jsou ty v ledových pokrývkách. Ty jsou naprosto úžasné. Mají svoji vlastní atmosféru, svoji tekoucí perfektní vodu a vyrábí si zde geotermální elektřinu, protože jsou tyto základny velmi, velmi hluboko pod zemí. Nebo je elektřina vyráběna pomocí thoriových reaktorů, což je neradioaktivní fúzní systém, který je pro běžnou populaci také utajovaný. Rok 1953 se stal rokem, kdy vojensko-průmyslový komplex vyslal své lidi do nejrůznějších odborných knihoven, aby vytrhli jednu stránku ze všech odborných publikací, kde bylo uvedeno, že thorium může vytvořit termální reakci, při níž je produkována téměř nulová radiace. Vím, že pohon kosmických plavidel, který byl atomový, byl později nahrazen thoriem. Kdybychom mohli začít thorium využívat, došlo by k neuvěřitelnému průlomu v rozvoji technologií a k velkému růstu naší životní úrovně. Na tento průlom, ale bohužel musíme zatím ještě chvíli počkat..."

Emery Smith promluvil – 16. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

25.03.2019

Rychlá navigace: