Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 37. část

(Článek 266)

"Velmi vyspělé jsou bytosti kočkovité. Mají schopnost se kamkoliv teleportovat. Zaměří se svým vědomím na určité místo, kam chtějí jít a pak se naladí vibračně na toto místo a přemístí se. Je to vysoce vyvinutý druh a drakoniáncům ležely vždy v žaludku. Nainstalovali nějakou energetickou elektrickou síť do kosmického prostoru. Následně byla jedna tato kočičí bytost do této sítě zachycena a usmrcena. Je zajímavé, že všichni přítomní této události, dokonce i sociopati, podlehli obrovským emocím, všem začali téct velké slzy a rozplakali se. Kočkovité bytosti jsou transdimenzionální a přenáší elektřinu jako elektrický úhoř. Mají superschopnosti a nejsou vůbec agresivní. Před operacemi na ně dávali uzemňovací kovové desky, aby jejich skrytá energie byla neutralizována. Nerad jsem na nich pracoval, protože to bylo velmi nebezpečné a plno lidí přitom zemřelo i přes tyto uzemňovací desky.

V černých programech také vyvíjejí PŽF - programovatelné životní formy, což jsou biologicky vyrobené kybernetické organismy, které jsou dálkově ovládané. Pěstují je a připravují na nejrůznější mise. Na sledování, do války nebo je mohou použít jako zbraň. Jejich design a funkce jsou přizpůsobeny prostředí, do kterého budou vyslány a na co budou použity.

Vyspělí mimozemci nás nepotřebují unášet. Mají za sebou milióny let vývoje. Ovládli energii nulového bodu, volnou energii, čas, prostor a mohou si vyrobit cokoliv, co chtějí a potřebují. Vědomí a vibrace používají jako technologie a umí manipulovat s hmotou. Největší tajemství není to, že existují mimozemci, ale to, jak se sem dostali a jakou k tomu používají energii. Přesně proto to utajují, protože pak už nebudete potřebovat plyn ani ropu a o to jde zejména. Jakmile dojde k plnému odhalení, otevře to dveře benevolentním mimozemcům a všichni budou moci sklonit zbraně a otevřít svoji náruč. Já rozhodně ano. Konečně jim umožníme, aby nás seznámili se svými úžasnými technologiemi a pomohli chránit naši planetu i nás. Venku je úžasná skupina a čeká jen na to, až se dáme trochu do pořádku, přijmeme utajené informace, vyměníme pravdu za lež a změníme svoje vědomí. Po internetu se najednou masívně rozšíří plno důležitých, pravdivých a stěžejních informací. Změna bude okamžitá, hluboká a velmi rychlá.

Současní pracovníci v projektech chtějí, aby pravda konečně vyšla na povrch, protože když všude vládne klam a lež, tak se necítí bezpečně. Nemyslím ale, že z nich budou aktivní informátoři. Vystoupit chce ale většina vysloužilých pracovníků. Ti, co pracují nyní v projektech, mají strach, potřebují práci a podepsali dlouhé smlouvy o mlčenlivosti. Je v nich neustále vyvoláván pocit strachu a nejistoty, aby bylo jisté, že nesejdou z cesty. Těmto lidem ale vzkazuji, aby byli trpěliví, protože již docela brzy budou svobodní a volní, budou pracovat na velmi podobných projektech, jen beze strachu a neustálého dozoru všech těch, kteří se jim dnes dívají přes rameno..."

Emery Smith promluvil – 37. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

18.04.2019

Rychlá navigace: