Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 4. část

(Článek 233)

Jakmile začal Emery oficiálně vypovídat o utajovaných skutečnostech, byl několikrát zastrašován a dokonce byl velmi vážně ohrožen na životě při záhadných automobilových haváriích. Poté, co byl jeho život tak agresivně ohrožen, se Emery veřejně podělil o mnohem více podrobností, než dříve. Hovořil o ohromujících a šokujících nových věcech. Jedním z nejpodivnějších sdělení bylo, že mnoho UFO, které byly nalezeny, jsou zajímavou fúzí mezi technologií a biologií. Tyto lodě často doslova "vyrůstají" ve vesmíru pomocí kombinace zvukových frekvencí a pokročilých technologií. Jednotlivé, konkrétní bytosti tak mohou často použít svůj vlastní genetický materiál, aby jim napomohl k vyrobení plavidla, ve kterém pak cestují. Plavidlo pak komunikuje přímo se svým cestujícím a tvoří tak dopravní prostředek ovládaný myšlenkami. Výsledky testů DNA ze seškrabů na plavidle ukázaly, že odpovídají charakteristickým rysům a signaturám samotného mrtvého těla nalezeného v plavidle. Mnoho z těchto plavidel má svůj vlastní typ osobnosti, velice touží dělat radost svému pilotovi a jsou připravena udělat cokoliv, na co má oprávnění je požádat. Emery také uvedl, že mnohá z těchto plavidel by nás odmítla odvézt mimo naši atmosféru nebo sluneční soustavu, protože si uvědomují, že na to ještě jako společnost nejsme připraveni. Podle Tompkinse, Petersona, Deacona, Jacoba, Deana, Goodea a dalších, ale tajný kosmický program nakonec našel způsob, jak toto obejít. Nedávno řekl Pete: "Nikdo tomu neuvěří, ale Američané jsou po celé galaxii". Goode k tomu zase řekl, že do těchto projektů jsou zapojeny i jiné národy.

Mnoho lidí je tím, co říká Emery, vzrušeno a uchváceno. Je velmi působivé vidět, jak do sebe tyto kousky zapadají. Jak stále více a více insiderů, jako je Goode, Tompkins, Peterson a a Emery vystupuje na veřejnost, aby se podělili o to, co vědí. Tak se hromadí stále více a více důkazů. Jedním z civilních výzkumníků, který skutečně "drží krok", pokud jde o toto téma, je Dr. Michael Salla z Exopolitického institutu. Dr. Salla uskutečnil s Tompkinsem před jeho smrtí několik obsáhlých rozhovorů a odvedl úžasnou práci při prověřování jeho informací a jeho složek s dokumenty i dalšími důkazy. Podařilo se mu napsat další kvalitní knihu, která podává skvělý přehled a přezkoumává všechny získané informace. Je to "Antarctica’s Hidden History: Corporate Foundations of Secret Space Programs". Dr. Salla odvedl náročnou práci zahrnující 584 odkazů v knize, které podporují pravdivost informací v této rozpravě s akademickou přísností. To ukazuje, že i legitimní vědci vše berou velmi vážně. Proto Michael Salla byl velmi nadšený tím, že Emery vystoupil, protože to velmi přispívá k odhalení pravdivé skutečnosti a k vytvoření celkového souhrnu všech dat z "Tajných kosmických programů", které jsou postupně shromažďovány.

Skuteční zasvěcenci/insideři si to, že veřejně vystoupili, vůbec neužívají. I Emery od té doby, co veřejně vystoupil, čelí velmi vážným a trvalým hrozbám a výhružkám. Není to žádná hra.

Skeptičtí lidé se na tyto informace dívají často stejně, jako kdyby sledovali film nebo videohru, kde nejde o žádné skutečné soupeření a boj a kde je to všechno jen virtuální realita. Insideři/zasvěcenci z aliance vyjádřili šok a zklamání nad tím, do jaké míry se k nim UFO komunita obrátila záda a drží se svých tradičních historek. Dr. Michael Salla je pozoruhodnou výjimkou a přispěl do tohoto rozvíjejícího se tématu cenným výzkumem. Téměř všichni ostatní tradiční UFO vědci/badatelé vše ignorovali. To je jedním z důvodů, proč bude zveřejňování a odhalení pokračovat prostřednictvím veřejných informačních kanálů, tisku a zpráv, nikoli prostřednictvím soukromých osob v komunitě UFO. Nyní je k dispozici impozantní množství dat, která poskytují mnohem více detailů. Emery prožívá nejrůznější těžkosti. Neexistuje žádný logický důvod, proč by měl podstupovat autonehody, výjezdy na pohotovost a dokonce i smrt svých blízkých, kdyby se jen snažil "vyprávět příběh". Varování, že má "držet jazyk za zuby", bylo cíleno přímo na Emeryho vystoupení v Odhaleném vesmíru a i jinde. Tento typ tragédie dává jasný smysl. Deep State prostě nechce, aby Emery mluvil o své minulosti.

Emery Smith promluvil – 4. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

11.03.2019

Rychlá navigace: