Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 3. část

(Článek 232)

"Neptal jsem se na nic, věděl jsem, do čeho jdu. Celý proces odebírání vzorků a pitev byl podrobně rozčleněný. Každý dělal jen přesně určenou část. Původně jsem si myslel, že budu pitvat jen mrtvé vojáky, ale to se nestalo. Byl jsem velmi dobrý v "držení jazyka za zuby", což mě dostalo velmi daleko, ale také mě to velmi frustrovalo. Byl jsem svou prací uchvácen a fascinován. Byl jsem posedlý chodit do práce, ale já a všichni okolo mě byli pod neustálým dohledem. Proto bylo velmi těžké mít přátele a vztahy a dodnes je těžké mít kolem sebe blízké lidi, jelikož jsem doposud všechny ztratil. Zpracovával jsem denně 10 až 20 vzorků s následným hlášením určeným osobám. Velmi přesně a precizně vždy definovali, co se mělo udělat. Byl jsem zvyklý odebírat lidskou tkáň při transplantacích a tak jsem pracoval rychle a tak se rychle posouval dopředu. Odhaduji, že jsem zpracoval kolem 3 000 mimozemců. Viděl jsem u mnohých z nich blány přes jejich hlavu či lebku, pokud je někdo neodstranil. Měly různé barvy. Viděl jsem třeba růžovou, fialovou i zelenou. Přes oko měli vždy nějakou blanku nebo čočku, která se tvaru oka přesně přizpůsobovala. Nezáleželo na tom, jestli oko bylo lichoběžníkové, šestiboké nebo kulaté. Byl jsem svědkem rozhovoru o tom, že tyto blány sbírají i potlačují světlo a nejsou biologické. Jsem přesvědčen o tom, že se většině bytostí pomocí nich vše telepaticky promítá do jejich vědomí a mozku. Mnozí mimozemci mají kolem svého těla mikroskopické pole, které je chrání před naší atmosférou. Řada pitvaných bytostí byly jen klony a my jsme jim říkali PLF – naprogramované životní formy. Tyto bytosti jsou napůl kybernetické a napůl organické. Vypadá to, že některé havárie mimozemců jsou záměrné, abychom se pomocí reverzního inženýrství posunuli dopředu. Námi nalezené bytosti jsou jen PLF a vydrží týden až jeden rok, většina z nich při havárii zahyne. Když tyto těla získali, snažili se je zakonzervovat tak, že je dávali do alkoholu nebo formaldehydu, ale těla se okamžitě rozpustila. Nemají kolagenovou strukturu, aby mohla být dlouhodobě zkoumána. Mají syntetickou strukturu. Později začali používat solný roztok s různými typy vody a plazmy. Mimozemci vytvářejí PLF frekvenčně pomocí zvuku, na rozdíl od nás, kdy se klony vytvářejí biologicky. PLF jsou umělé, viděl jsem to při mé práci. Sice jsem nikdy neviděl pod mikroskopem syntetickou buňku, ale to co jsem viděl, nebyla pravá tkáň. Většina vzorků nebyla jen testována, ale cílem bylo se naučit tyto buňky hybridizovat s lidskými. Toto jsem zjistil až později. Většina těchto buněk jsou koule či disky a vydrží věčně. Některé bytosti jsou pak jako plastické pytle".

V raných fázích kariéry insidera nedostával Emery téměř žádné informace a neměl nikam žádný přístup. Věděl jen, že pracuje na velmi podivných mrtvolách. Obdivoval technologie na základně, které byly značně napřed oproti tomu, co jsme v devadesátých letech měli oficiálně k dispozici v "našem reálném" světě. I dnes jsou mnohé z nich stále jako sci-fi. Zahrnovaly interaktivní holografické displeje, technologie podporované vědomím nebo frekvenčně vyrobená, "tištěná" jídla vyráběná na objednávku. Jak v programech postupoval, začal mít i přímé interakce s řadou různých mimozemských ras, které mu pomáhaly s pitvami. Příležitostně musel zůstávat na základně i přes noc, v místnostech, které byly uzpůsobeny tak, aby vyhovovaly různým typům mimozemských druhů. Žádná z mimozemských skupin, se kterými se setkal, se nezdála být jakkoli negativní. Ve skutečnosti měl z nich velmi intenzivní pocit extrémní pozitivnosti. Vysvětlovali, že jsou zde proto, aby nám pomohli porozumět našemu galaktickému sousedství, i když je zatím jejich existence udržována v hluboké tajnosti. Tyto rasy vždy chtěly, aby došlo k plnému odhalení a bylo strženo tajemství, které nás odděluje od našich galaktických sousedů.

Emery Smith promluvil – 3. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

10.03.2019

Rychlá navigace: