Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 2. část

(Článek 231)

Emery Smith pracoval na podzemní vojenské základně Kirtland Air Force se zařízením za milióny dolarů. Pracoval na pitvách tkání neznámého původu. Zpočátku zpracovával tkáně, pak končetiny, orgány a nakonec celé jedince. Pitval hybridy vzniklé zkombinováním lidské a zvířecí, hmyzí i rostlinné DNA. Později přibyly tkáně a jedinci mimozemského původu. Základna byla obrovská a rozkládala se cirka na 100 akrech a byla vícevrstnatá s mnoha speciálními křídli pro specifické účely. Vstupem na jeho pracoviště byly sandijské laboratoře. Byla to malá budova, která sahala 30 pater do podzemí. Je zde vytvořena celá lékařská sekce a je tam i "malé městečko", kde lidé žijí a obvykle nevycházejí na povrch. Emery na této základně také bydlel a vstup na pracoviště byl možný jen na základě scanu dlaně, oční sítnice a přidělené karty. Každé křídlo mělo 30 až 50 operačních sálů. Při pitvách měli lékaři oblečeny speciální skafandry, které byly celé průhledné, měli svůj vlastní kyslík a komunikační přístroj. "Při práci jsem měl vždy na zápěstí pásek asi z grafenu, který zaznamenával každý můj krok v tomto zařízení. Pracoval jsem na různých typech pitev. Například tkáň klonů se liší od normálních jedinců tím, že není tak silná", říká Emery. Každých 3 až 6 měsíců mu zvedali bezpečnostní oprávnění a vzorky pro pitvu se stávaly stále více celistvějšími a záhadnějšími. Často nevěděl, o co se jedná, ale věděl, že se nesmí na překvapivé vzorky ptát, protože v tom duchu podepsal obsáhlou smlouvu a velký instruktážní dokument. Měl i strach, jelikož dva kolegové, kteří se ve svém volnu vybavovali o své práci, najednou zmizeli.

"Viděl jsem bytosti od 0,5 až do 4m. Některé byly naživu a oni s nimi zacházeli jako s vězni, cítil jsem, že tady není něco v pořádku. A když jedno z mých těl určených k pitvě bylo ještě teplé a já zjistil, že právě "zemřelo", odstoupil jsem, ukončil jsem smlouvu a pak jsem 10 let držel "jazyk za zuby". Až teď vycházím na veřejnost se všemi informacemi. Měl jsem podivnou čelní srážku v autě, stříleli po mně, byl jsem pobodán, zmlátili mě, prošel jsem vším. Pátral jsem také v oblasti alternativních energií a přišel jsem o všechno. Vkradli se do mého domu, prořezali stěny mého domu, kde jsem měl trezory s cennými a utajovanými materiály, což mohli zjistit jen pomocí výkonných satelitů, kterými se mohou podívat do "každé cihly". Museli mít perfektní satelitové snímky. Zveřejnění těchto informací chápu jako důležitou věc pro mé přežití".

"Můj dědeček pracoval v tajných operacích a i můj otec sloužil a létal v námořním letectvu a dělal pozorovatele. Do armády jsem vstoupil velmi brzy. Už ve 13 ti letech, ještě před vstupem do armády, se mnou dělali více testů než s ostatními a nebyly to běžné testy. 4,5 roku jsem pracoval u letectva a dostával jsem výjimečné příležitosti a velké stipendium. Měl jsem možnost pilotovat vrtulník Apache a zřejmě bych inklinoval k tomu, abych se stal astronautem, ale nabídli mi, že bych mohl dělat i jiné věci. Byl jsem přiveden do lékařské branže a všichni ti chirurgové a lékaři, se kterými jsem byl seznámen, se stali později mými kamarády a nakonec jsem jim dělal v některých oblastech i učitele. Dostal jsem se do tajných programů a tušil jsem, že když to pokazím tak zemřu (třeba - zemřel při nehodě vrtulníku nebo něco takového). Bylo mi 19 let, ukázali mi rozsáhlé smlouvy, které jsem nečetl a podepsal, protože jsem byl tehdy dostatečně naivní a pitomý, když jsem vstoupil do armády. Přesto ale vojenskou sféru zbožňuji. Udělali ze mě to, čím jsem se stal a dostal jsem se do úžasných projektů a za to jsem jim vděčný".

Emery Smith promluvil – 2. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

08.03.2019

Rychlá navigace: