Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 1. část

(Článek 230)

Další insider, vojenský pilot, lékař a chirurg Emery Smith, který v tichosti po dobu deseti let pracoval uvnitř tajných bezpečnostních služeb, jejichž aktivity vytvářely průnik do nitra Tajných kosmických programů, promluvil. Emery ve své výpovědi tvrdí, že měl možnost pitvat asi tři tisíce těl různých druhů mimozemských entit. Jeho práce probíhala v různých utajovaných střediscích a to i mimo území Spojených států. Ovšem její těžiště bylo spojeno s přísně tajným pracovištěm "Sandia Labs", které sídlí na základně "Kirtland Air Force". Platí, že to, co sdělil on osobně, bylo později nezávisle ověřeno jinými zasvěcenci, včetně Corey Gooda. Hloubka a sofistikovanost, s nimiž tyto různé svědecké výpovědi do sebe zapadají, dokazují, že mluví pravdu. (Od první epizody deváté série "Odhalený vesmír" můžete Emery Smitha sledovat v rámci jednotlivých dokumentů, na televizi Gaia, prostřednictvím www stránek "matrix 2001" a udělat si sami názor).

V podstatě ihned poté, co byly na TV Gaia odvysílány první dvě epizody s Emerym, přihodilo se několik poměrně podezřelých věcí. Jednak tři černá SUV, se aktivně podílela na únosu jeho psa. Během několika dalších hodin se mu prudce a velmi zásadním způsobem zhoršil zdravotní stav, takže byl nucen vyhledat zdravotní pomoc na "pohotovosti". I když můžete říci, že se jedná o spekulaci, vypadá to, že "někdo" uvnitř "Deep State" si nepřeje, aby informace, které Emery poskytl, vůbec kdy vylezly na povrch. Nyní, když se Emery objevil na veřejné scéně, lze o některých věcech mluvit přesněji a podrobněji. Ukazuje se, že naše galaxie je doslova přeplněna planetami, které jsou podobné Zemi a disponují vysoce inteligentními civilizacemi. I konzervativní NASA veřejně odhaduje existenci okolo 40ti miliard takových planet. Když se pohybujete uvnitř volného kosmického prostoru, velmi rychle zjistíte, že inteligentní civilizace s dostatečným duchovním potenciálem disponují humanoidním tělem, nebo alespoň tělem, které se svým charakterem hodně blíží tělu humanoidnímu. Emery to nazývá principem "formací pěti hvězd" (hlava, dvě ruce a dvě nohy). Ne vždy tomuto tak je stoprocentně, ale v drtivé většině případů ano.

Komplexní biosféra, tak jak jí vnímáme zde na Zemi, se v podstatě analogickým způsobem objevuje i na všech ostatních planetách pozemského typu. Evoluční vývoj těla u duchovně pokročilých inteligencí a civilizací, se zdá být jakýmsi universálním principem ve Vesmíru. Naštěstí se ukazuje, že nějakých 95% všech mimozemských civilizací jsou obecně pozitivního a benevolentního charakteru. Dračí rasy typu "Rahor" a "Baruch" jsou bohužel skutečnými tyrany uvnitř naší galaxie. Emery odhaluje, že americká armáda sedí na příběhu mnohem většího rozsahu a intrik, než si dokážeme vůbec představit. Aby vojenská základna získala tak mnoho různých druhů mimozemských těl, musela být v pravidelném, širokosáhlém kontaktu s různými civilizacemi. Téměř všechny vzorky, které Emery pitval v podzemním zařízení na letecké základně Kirtland v Novém Mexiku, byly nějakým způsobem humanoidní a lidem podobné. Obvykle měli klasický "pětihvězdný" vzor, hlavu, dvě paže a dvě nohy. Ve většině případů si můžete představit bytosti podobné tomu, co je zde na Zemi. To znamená, že budete mít všechny druhy vodních humanoidů, savčích humanoidů, ptačích, hmyzích a plazích. Některé druhy mají ve své fyziologii nepopiratelné příklady rostlinných buněk a mohou dokonce fotosyntetizovat světlo. Také Emery vypovídal o podivných druzích - "světelných bytostech", které vypadaly, že zemřely v proto-plazmovém stavu, někde mezi hmotou a energií.

Emery Smith promluvil – 1. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

07.03.2019

Rychlá navigace: