Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 6. část

(Článek 235)

"Mnozí mimozemšťané žijí mezi námi, studují nás, spolupracují s námi a žijí naše životy. Vůbec netušíme, že třeba jednáme s mimozemcem. Ale my všichni jsme tak trochu mimozemšťané, protože všichni máme částečně mimozemskou genetiku. Někteří více, někteří méně, ale skutečně všichni. Jak budou v rámci procesu "odhalení" uvolněny databáze mimozemské genetiky, budou si lidé moci vyhledat na základě testu podíl té které mimozemské rasy, kterou v genech nosí. Nejsme čistě lidská rasa. Já jsem pro tuto databázi mimozemské genetiky odebíral vzorky nejrůznějších bytostí. Později, když jsem získal vyšší oprávnění, tak jsem se zabýval tím, jak tyto mimozemské bytosti a jejich DNA kategorizovat. Pomáhal jsem výsledky pitev a odebírání vzorků sepisovat a seřazovat. Cílem zadavatelů bylo vytvoření katalogu mimozemské genetiky, který by pak sdíleli s ostatními podzemními základnami. Nepracoval jsem na tomto projektu sám. Byla to velká skupina, asi 20 ti lidí, kteří pracovali také na tom, jak data co nejlépe zpracovat a uchránit. Pomáhal jsem s formátem a psaním jednodušších programů pro zašifrování dat. Pak jsme tuto databázi aktualizovali a spolupracovali jsme s jinými zařízeními na tom, jak tyto data zachovat, pokud by došlo k nějaké mimořádné energetické události. Zachování těchto informací je pro lidskou evoluci velmi důležité."

"Veškeré technologie, které lidé dnes používají, jsou přímo či nepřímo z "Vesmíru". Všechny ty "věci" jsme buď přímo dostali, nebo tady záměrně havarovaly a my jim pak pomocí reverzního inženýrství přišli na kloub, nebo jsou výsledkem instruktážní osvěty, kdy nám "bok po boku" s mimozemci ukazovali jak s těmi věcmi pracovat. Také spirituální přenos důležitých informací je velmi rozšířen a plno technologií bylo předáno takto. V Roswellu došlo k frekvenčnímu sestřelení 4 objektů. V San Antoniu, Texasu a v jiných částech Nového Mexika. Armáda shromáždila veškeré kusy a části lodí, vše zadokumentovala a pak hledala co nejlepší techniky a odborníky v celé vědecké komunitě pro reverzní inženýrství. Plukovník Corso měl za úkol najít několik set vědomých lidí, aby zjistili, jak to všechno funguje, vše okopírovali a znovu sestavili. A tady se do toho zapojily nadnárodní tajné korporace, začaly tomu přicházet na kloub a vydělávat spousty peněz. Jenže původní dohoda byla, že jakmile vše vyřeší, dají to zpět vládě, ale podle Corsa a dalších k tomu nikdy nedošlo, Oni si to už nechali, a když už vládě něco vyřešeného vrátili zpátky, tak k tomu neposkytli veškeré náležité informace a vysvětlení. Tak se stalo, že naši realitu spoluovládají megakorporace. Mají k dispozici mnohem vyspělejší technologie než má oficiální vládní struktura a nejspíš se snaží vybudovat vlastní armádu. Proto jsme nyní v situaci, v jaké jsme. Osobně jsem přesvědčen, že pokud by neprobíhal trvalý mimozemský zásah tak už bych tady nebyl. Myslím, že mi je poskytována značná ochrana, ale to zřejmě všem normálním lidem. V minulosti se to několikrát prokázalo, když na mě byly zorganizovány fyzické i energetické útoky. Podle mě došlo k nějakému zásahu, aby útoky neměly fatalistické důsledky, abych zde mohl být a říkat pravdu o všem co se děje. Korporace už dnes musí pod tlakem uvolňovat utajované informace a technologie a zároveň probíhá velký boj o to, kdo je bude ovládat..."

Emery Smith promluvil – 6. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

13.03.2019

Rychlá navigace: