Souvislosti, které všude nenajdete

Emery Smith promluvil – 7. část

(Článek 236)

"Pod zemí existuje rozsáhlá víceúrovňová síť podzemních tunelů, které mají stěny hladké jako sklo, jakoby to byl obsidián nebo roztavené sklo. Po stranách mají komory. Tam dole je mnoho mimozemských plavidel, většina zasvěcenců hovoří o množství 300 až 500 objektů. Také je zde mnoho bytostí jakoby zkamenělých ve zdech. Toto se týká oblasti v Mexicu, ale táhne se to až k jihu. V podzemí existují důkazy o 5 různých epochách mimozemských kolonií. Některé z těchto epoch spadají miliony let do minulosti a jsou velmi odlišné, jak typově, tak i používanými technologiemi. Četl jsem o tom různé, pro nás vytvořené instruktáže a i osobně jsem viděl část těchto technologií. Vybavení, používané symboly i technologie jsou u nich kompletně odlišné a jejich původ osciluje v rozmezí několika miliónů let. S některými nalezenými technologiemi neumíme naprosto zacházet, protože zatím dostatečně nechápeme, že vědomí je technologie. Je to velmi pokročilá věda, která se vymyká našemu chápání tak mohutně, že bychom ji neporozuměli, i kdyby se nám mimozemci snažili podrobně vše vysvětlit. Sahá za hranice toho, co náš mozek dokáže poskládat dohromady."

"Měl jsem možnost se dostat do Ekvádorského podzemního komplexu, ve kterém je mimozemské plavidlo, jenž havarovalo v dávných dobách. Vyzařuje iluminiscenční širokospektrální světlo a má impozantní kouzelný nádech. Rostlinný život v tomto prostoru je zcela jiný než kdekoliv na zemi. Toto místo je přísně střeženo, ale asi bude brzy objeveno soukromými satelity, kterých stále více přibývá. Některé životní formy, flora i fauna se zde smísila s tím, co bylo na plavidle nebo s jeho energií. Výsledkem tohoto procesu je, že tu vznikly takové přírodní výtvory a úkazy, které jsou ještě fantastičtější a kouzelnější než příroda ve filmu "Avatar". Přes větve a listy zde proudí nějaká tekutina. Bylo tam doslova magické světlo, které vycházelo ze všeho. Vše prosvětlovalo neuvěřitelně mnoho barevných odstínů a valérů. Takové světlo jsem v životě neviděl. Nejúžasnější jsou tu rostliny, které působí jako vědomé bytosti. Povrch má charakter nějaké houby, a když jsem šel, měl jsem pocit, že chodím po dvoucentimetrové pěnové matraci. Byla to prostě ta nejúžasnější věc, kterou jsem kdy ve svém životě viděl. Byl to fascinující prostor, kde se smíchala mimozemská biosféra s tou naší. Zvířata i rostliny tady žijící musí být zkoumány v tomto prostoru, protože na povrchu by nepřežili. Průchod do tohoto prostoru je zřejmě chráněn elektromagnetickým polem, aby se nedostalo nic dovnitř ani ven. Mimozemské havarované plavidlo je velmi dlouhé, oválné, zároveň tenké, ale velmi prostorné. Celé jsem ho neprošel. Byl jsem pouze v prvních 270 metrech, ale to úplně stačilo, aby mi "brada spadla až na zem". Toto světelné plavidlo je hmatatelné. Svítí tak, aby tě neoslepovalo. Takže ho můžeš dobře vidět a soustředit se na něj. Na plavidlo můžeš nastoupit odkudkoliv, hned, jakmile k němu přijdeš a dotkneš se ho. Jedno plavidlo v Antarktidě fungovalo tak, že se s ním dalo přímo komunikovat. Mohl si na něj mluvit a ono se formovalo podle toho, co jsi po něm chtěl, aby udělalo. Dokázalo rozpoznat komunikační jazyk i myšlenky. Tak nějak vypadá "vědomí", které se stalo technologií. Taková plavidla jsou živá a ty je nemusíš ovládat, pouze stačí říci, kam chceš letět nebo si to pomyslet a ono tě tam bezpečně dopraví. Skrze něj můžeš také komplexně vidět. Tam, kam se podíváš, otevře prostor, včetně širokého úhlu nahoru a dolů a ty jasně uvidíš."

"Neil Armstrong a další astronauti byli pozváni také do těchto míst. Byla to forma "úplatku", aby zbytečně moc nemluvili o tom, co všechno viděli a s čím se setkali. Tak nějak probíhá výměna laskavostí. V těchto tajných programech se nikdy nevyměňují peníze, ale takové laskavosti. Pokud jim nevyhovíš a takovou laskavost nepřijmeš, tak pro tebe nastává obvykle velký problém. Laskavostí také bylo pozvání astronautů do Antarktidy a dalších speciálních utajovaných míst na naší planetě, kterých je mnohem více. Jsou na Zemi, kolem Země i pod zemí."

Emery Smith promluvil – 7. část

Doporučené rozhovory, rádiová vysílání, interview, videa a texty - prameny, které dopomohly k vytvoření článků o Emery Smithovi:

 • Et Autopsy Insider Emery Smith Hit With Massive Attack...
 • Free Episode Cosmic Disclosure Paul Comes Forvard David Wilcock / Emery Smith 1 až 5
 • Matrix – 2001.cz / Gaya Cosmic Disclosure
 • POWERFUL "Emery Smith" Interview on Free Energy, et Technology and Black Projects
 • Emery Smith What I Have Seen Would Change the World As We Know It
 • Ep 909 FADE to BLACK Jimmy Church w. Emery Smith
 • Emery Smith – David Wilcock with Cosmic Disclosure 2018
 • Testimontio de Emery Smith – Part 1
 • David Wilcock and Emery Smith EVERYTHING YOU NEI
 • La NASA sekreta por Corey Good y Emery Smith
 • Emery Smith: Portales / Viajes en el tempo / MH 370...

Podrobnější informace k tématu naleznete na webových stránkách https://www.matrix-2001.cz

14.03.2019

Rychlá navigace: