Souvislosti, které všude nenajdete

Hlavní cíl Archontů – úplné zotročení lidstva

(Článek 95)

Politické strany jsou jenom jednou z úrovní nastraženou archontským Systémem. Amerika je příkladem další úrovně. Republikánskou stranu za vlády mladšího Bushe ovládala a stále ovládá nevolená skupina za oponou, zvaná jako "Neocons" neboli neokonzervativci, kteří stáli za invazí do Afganistánu, Iráku a dalšími konflikty, sehráli také nechvalnou roli v událostech 11. září. Demokratická strana má podobnou řídící kliku, ta je nositelkou moci a ne "demokraticky" zvolený prezident, ať už je to Obama, Clinton nebo kdokoliv jiný. Na vyšší úrovni se ale obě tyto kliky zodpovídají stejnému "pánovi" ukrytému za zrcadlem. Na této úrovni je tedy zcela jedno, zda jsou zvoleni demokrati či republikáni a také jaký prezident zvítězí. Všichni jsou v konečném důsledku ovládáni stejnou silou. Ve skutečnosti jsou to vždy Archonti, kdo je u moci. A tak, ať je u moci oficiálně kdokoliv, odvíjí se stejná agenda a stejným směrem. To je ta věhlasně propagovaná politická demokratická kultura. Je to politická struktura, která funguje prakticky v každé zemi, všude tam, kde byla zavedena "demokracie". V Severní a Jižní Americe, Evropě, Asii ... včetně Austrálie a Nového Zélandu. Dalším krokem je slučovat státy do větších celků jako třeba Evropská Unie či obchodní zóny, které sdružují moc v rukou čím dál tím menšího množství lidí, kteří stále více dirigují naše životy. Národní státy se tak stávají podřízenými vazaly vznikajících, Archonty ovládaných superstrátů a nevládních, diktátorských organizací vytvořených archontskými klany Rothschildů a Rockefellerů, jako například Světová obchodní organizace či Světová zdravotní organizace což je globální politika zdraví, ale spíše je to obchod ze smrtí. To všechno jsou projevy šířícího archontského viru.

Americký bojovník za lidská práva John Whitehead k tomu řekl: "Je to důmyslná lest, která má za cíl nás neustále rozdělovat a pobízet k bojům za zájmy jedné ze dvou stran, jejichž priority jsou naprosto totožné. Není žádným tajemstvím, že obě strany podporují nikdy nekončící válčení, podílí se na bezuzdném utrácení, ignorují základní občanská práva a nemají žádný respekt k zákonům."

Události, které se jeví jako náhodné, jsou ve skutečnosti pečlivě a chladnokrevně připravované, aby odstartovaly změny, které Archontům přinesou ještě větší moc. Nenechte se zmást agresivními kampaněmi obou stran proti sobě. Dávejte si pozor na tento starý trik. To, co nám předkládají jako opačné, je ve skutečnosti stejné a tvrdí nám, že máme na výběr. Ukazují nám dvě verze stejné věci. Jejich poskoci částečně bojují o moc doopravdy, protože mají neukojitelnou touhu po moci, ale tvrdé archontské jádro zabezpečuje, aby jejich ambice nepřekážely jejich hlavnímu cíli – plnému zotročení lidstva.

Hlavní cíl Archontů – úplné zotročení lidstva

10.10.2018

Rychlá navigace: