Souvislosti, které všude nenajdete

Informace od Michael Jaco a Gene Decode (2. část)

(2. část)

Deep State postupuje tak, že vytvoří nějaký problém v laboratoři a potom nabídne a vnutí řešení v podobě očkování. Michael odhaluje, že vakcíny obsahují zárodky (vajíčka), kovy a oxid grafenu, který je potravou pro Umělou inteligenci (Hydra Vulgaris, lze o tom nalézt několik videí). Je to křemíková forma života na bázi uhlíku, která se pak tvoří v těle očkovaných. Gene hovoří o dvou lékařích, se kterými se potkal, a kteří to nahlásili. Pacientka jednoho z nich dokázala pod ultrafialovým světlem nalézt tyto vlákna. Vložila jedno vlákno do zkumavky a uzavřela ji. Do třech týdnů se z něj stala struktura podobná komárovi. Gene doporučuje na pročištění imunitního systému a jeho uvedení do pořádku jodid draselný. Také vysvětluje jaký je rozdíl mezi ním a elementárním jódem, který tělo nedokáže tak dobře využít. Jodid draselný a protokoly Jima Humblea ničí nanoboty. Potom doporučuje zeolit, na zbavení těžkých kovů. Geneho protokol také doporučuje aktívní uhlí.
Některé složky vakcíny navíc intereagují s již existujícími plísňovými infekcemi ve střevech a potom se dostávají přes nervový systém a přes páteř do mozku, protože těžké kovy a nanoboti jsou vždy přitahováni do těch částí mozku, které jsou nejaktivnější a do míst, kde je největší elektrický potenciál. Pak se připojují k neuronům v mozku a začínají zde vytvářet počátek Umělé inteligence člověka. Tento proces ovlivňování naší vyšší nervové soustavy započal již před 30 roky, při všech těch prodělávaných očkováních, jenže to bylo v daleko menším rozsahu.
Gene zobrazuje mapu zemětřesení, které ale mají zápornou hodnotu. Jsou to zemětřesení, které vznikly ve vzduchu a vyskytují se ve stejných místech jako je poloha DUMBS. Aliance je skutečně velmi aktivní a odehrává se skrytě skutečně mnoho. K těm vzdušným zemětřesením dochází tehdy, když se mimozemské lodě negativních mimozemců pokoušejí uniknout z podzemních základen DUMBS a jsou ve vzduchu ničeny Aliancí. Žádné vesmírné lodě nemohou nyní bez povolení opustit Zemi, protože "Strážci Slunce" jsou v pohotovosti a vše monitorují. Gene ukazuje, že v některých oblastech je kumulace zemětřesení a otřesů obrovská (například Nový Zéland). Oficiální vysvětlení zemětřesení a výbuchů jsou přitom v oficiálních médiích stále absurdnější a nesmyslnější. Aliance využila aktivovanou sopku pod ostrovem La Palma a odvádí lávu do podzemních tunelů, aby je naplnila a uzavřela některé DUMBS. Všechny podzemní chodby a dveře jsou tak postupně ničeny a nebo naplňovány lávou. Gene říkal, že to stejné se děje v Yellow Stone.
Gene informoval také o tom, že lidská kolonie na Marsu je už konečně úplně pod kontrolou Aliance. Místní obyvatelé se po dlouhé době dozvěděli, že na Zemi stále existuje život, protože jejich zotročovatelé z ICCA, pro které na Marsu museli pracovat, jim namluvili, že na Zemi po jaderném konfliktu vyhynul život. To jim bylo řečeno, aby už nesnili o návratu na Zemi, aby byli ještě lépe ovladatelní. Nyní ale již staví velké vesmírné lodě, z kterých už tři jsou na oběžné dráze Země a nesou na své palubě menší vesmírné lodě. Negativní mimozemci Alfa Draco a Zeta už v naší Sluneční soustavě nejsou, protože byli přinuceni opustit galaxii. Už zde nebyli schopni nalézt žádné spojence, jak říkal Gene, protože ani ti zlí už s nimi nechtěli spolupracovat. Nyní se na Marsu buduje obrovská flotila Aliance, která má v budoucnosti chránit naši galaxii. Úplně osvobozený je také Měsíc a Michael to komentuje tak, že je to velmi dobrá zpráva...

Informace od Michael Jaco a Gene Decode (2. část)

09.12.2021

Rychlá navigace: