Souvislosti, které všude nenajdete

Informace od Michael Jaco a Gene Decode (1. část)

(1. část)

Farmaceutický průmysl napojený na Deep State bude mít co nevidět velké problémy se zásobováním, protože jejich zdroje ópiátů v Mjanmarsku a Afganistánu už byly zničené. Kromě toho Aliance už vyčistila a zapečetila mnohé podzemní tunely, které sloužily farmaceutickému průmyslu a cabal jako skryté přepravní linky, což jim přinese další velké problémy. Celosvětové uspořádání se velmi rychle mění a svět se masívně probouzí a nezadržitelně se blíží okamžik, kdy si moc na Zemi lidstvo opět vezme zpět. Mnozí lidé jsou tak intenzívně naprogramovaní nenávidět Trumpa, že pokud udělá cokoliv správného a pozitivního, tak se naprosto nedokážou z tohoto naprogramování vymanit. Trump například mimo jiné extrémně snížil ceny léků na cukrovku, které nyní opět výrazně vzrostly, stejně jako ceny benzínu, které podpořily prosperitu nejen jednotlivců, ale i dopravců a leteckých společností a mnohé další.
Gene se dotkl údajného problému s dodávkami zboží a vysvětluje, že mnoho nákladních lodí stojí mimo přístavy a nikdo je nevykládá. Také ve skladech je uložené obrovské množství zboží, které je jednoduše blokováno a nedodává se do obchodů. To ale není způsobené nedostatkem řidičů nákladních vozidel. Michael zase uvedl, že v době velkých katastrof na Haiti a v Portoriku byla poslána masivní humanitární pomoc, ale Deep State ji zadržel a zbídačeným lidem ji neposkytl. V Portoriku se pak rok po zemětřesení našly sklady, ve kterých byla celá humanitární pomoc schovaná. Guvernér Portorika pak lidem nalhal, že Trump nic neposlal. Lidé pak zbytečně umírali, protože nic nedostali. Stejně tak v Pakistánu se 5 roků po velkém zemětřesení našli takové plné sklady.
Podle jednoho ze zpravodajských pramenů je to poprvé v celé historii lidstva, když se z neúčinnosti nějakého léku obviňují paradoxně ti, kteří ho neužívali, jak se nyní Deep State a jejich nohsledi snaží namluvit lidem s covidem. Michael potvrdil, že mnozí lidé z jeho okolí hlásí, že onemocněli zejména ti, kteří byli očkovaní a je na čase prolomit účelně vytvořenou mediální hypnózu, že za šíření coronaviru mohou neočkovaní. Gene hovoří o vzniku morgelonů u očkovaných lidí, které se v důsledku očkování u nich aktivovaly. Popisuje kovové částice, oxid grafenu, nanočipy, které mají za cíl v lidech vytvořit operační systém, aby pak mohli být připojeni k internetu a Umělé inteligenci, a aby se všechny jejich údaje z nervové soustavy mohly nahrávat, ukládat a monitorovat. Toto dokumentuje video z Dark Webu, které ukazuje, že se dají takto přečíst všechny údaje, mozkové vlny, srdeční frekvence, dýchání, kde se člověk nachází a zda je vzhůru nebo spí.
Celá tato manipulace s lidstvem, která právě probíhá, se plánovala už dlouho, Gene to dokazuje tím, že ukazuje video z roku 2013, ve kterém je přesně popisováno to, co se dnes děje.

Informace od Michael Jaco a Gene Decode (1. část)

08.12.2021

Rychlá navigace: