Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná vojna v podzemí se blíží k závěrečnému odpočítávání (2. část)

(2. část)

Probíhající boje v těchto podzemních základnách jsou popisovány jako mimořádně kruté. Ve jméně federace, která bojuje po boku Pozemské aliance, je důležité poznamenat, že její "povinností" bylo odstranit mimozemskou přítomnost v těchto oblastech. Z důvodu výcviku pozemské armády bojovali po boku Federace i lidští vojáci, aby pomohli také čistit některé oblasti. Tito lidští vojáci nikdy neviděli tak děsivé hrůzy a zaslouží si naši největší úctu. Zbraně, které se osvědčily při střetech a při likvidaci škodlivé mimozemské přítomnosti, budou později poskytnuty i Pozemské alianci. Vypadají jako laserové zbraně a vysílají vysokofrekvenční "laser", který demagnetizuje atomové vazby struktur nebo osob, čímž způsobuje trauma a smrt. Tyto zařízení jsou relativně jednoduché a jsou velmi účinné i ve 4. a 5. hustotě, kde žije většina těchto bytostí. Většina lidských vojáků nebyla ale schopná běžně vidět objekty ve 4D či 5D a proto musela používat při pozorování superobleky se speciálními přilbami.
Vojenská strategie spojenců byla tato: izolovat část základny a zaútočit na ni. Celý útok probíhal tak, aby se zachovalo co nejvíce životů, protože tyto negativní bytosti a zkorumpovaní vojenští úředníci tam drží jako obranný štít lidské i jiné bytosti, které také zneužívají na genetické pokusy. O supervojenských oblecích, které nosili pracovníci tajného vesmírného programu poprvé, referoval v roce 2014 Randy Cramer, který tvrdí, že v letech 1987 až 2007 sloužil v programu 20 a zpět. Podrobně popsal svůj výcvik boje proti původním mimozemským druhům na Marsu ve jménu tajného vesmírného programu řízeného korporacemi, na jejichž ochranu byli tajně naverbování američtí mariňáci. Také podrobně popsal akce, kterých se jako voják zúčastnil. Jeho svědectví podpořil bývalý příslušník americké námořní pěchoty a policista státu Washington – Michael Gerloff, který též poskytl rozsáhlou dokumentaci svých tvrzení, a také potvrdil, že američtí mariňáci byli v době svého výcvikového tábora verbovaní pro tajný vesmírný program. Velkou ironií je, že v té době Galaktická federace tajně vyzbrojovala domorodé Marťany, aby bojovali proti korporátní alianci "Temná flotila", a mohli tak osvobodit svoji planetu.
Také na podzemní základně Pine Gap v Austrálii se usilovně bojovalo. Přestože zatím není dovoleno prozradit podrobnosti o operacích v Austrálii, bylo potvrzeno, že vojna zde v podzemí byla již vyhraná a mimozemšťané, kteří tam působili, buď utekli, nebo byli násilím odstraněni z planety. To je skutečně dobrá zpráva, protože Pine Gap byl vedle Dulce v New Mexico dlouho považovaný za místo, kde docházelo k nejhoršímu porušování lidských práv zajatých civilistů, kteří zde byli používáni na genetické experimenty.
Závěrem je možno konstatovat, že v nejnovější zprávě Vala Neka je mnoho nadějných informací. Jeho odhalení, že lidstvo vstoupilo do závěrečného odpočítávání blížící se úplné porážky aliance Deep State, Orion Gray, Drakoniánů a Temné flotily, je velmi optimistickou zprávou. Přesto vojáky Pozemské aliance a Federace čekají jistě další kruté boje.

Podle Michael E. Salla

Tajná vojna v podzemí se blíží k závěrečnému odpočítávání (2. část)

07.12.2021

Rychlá navigace: