Souvislosti, které všude nenajdete

Tajná vojna v podzemí se blíží k závěrečnému odpočítávání (1. část)

(1. část)

Podle Vala Neka, vysokého velitele Galaktické federace světů, jsme nyní vstoupili do závěrečného dějství v epické zákulisní válce, která se odehrává ve vzdálených hlubokých podzemních základnách, které jsou roztroušeny po celých Spojených státech, ale i po celém zbytku planety. Jeho poslední aktualizace poskytují mnoho podrobností o koordinované vojenské akci vedené speciálními jednotkami Pozemské aliance spolu se svými kolegy z Galaktické federace, když odstraňovaly poslední zbytky mimozemské aliance Deep State, které se usídlily ve vícerých podzemních zařízeních.
Konec války se stále více blíží. Federace a Pozemská aliance se zasloužily o to, aby komunikační systémy na planetě již byly úplně bezpečné. Rádiové frekvence, které byly hacknuté Orionskými šedými, trojpísmenkovými agenturami a Temnou flotilou, jsou již v rukách Pozemské aliance, která bojuje po boku Federace, aby získala planetu opět zpět. Poslední část této vojny probíhá v podzemí. Tento boj v podzemí je jednou z nejkrvavějších a nejstrašnějších válek, jaké jsme kdy vedli.
To, co Val Nek popisuje, se velmi podobá posledním měsícům druhé světové války, když nacistické Německo a císařské Japonsko bojovaly až do trpkého konce. Tehdy jim to posloužilo k dvojímu účelu. Jednak aby se spojeneckým mocnostem znelíbilo ničení životně důležité civilní infrastruktury a též, aby Němci získali čas na přesměrování lidského personálu a zdrojů do podzemních základen v Antarktidě a Jižní Americe a na vytvoření tajného vesmírného programu "Temná flotila" (alias "Nacht Waffen"), který byl formálně spojencem Drakoniánského impéria.
Dnes jsme svědky podobných nelítostných bojů, které se tentokrát odehrávají v hlubokých podzemních vojenských základnách (DUMB). Hlubokému státu a jeho pozemským spojencům z Orion Gray se postupně krátí čas a jejich strategický plán boje v podzemních základnách se hroutí. Přestože výsledek války se zdá být již jasný, dá se předpokládat, že Hluboký stát, podobně jako před ním nacisti, budou prodlužovat válku, aby přesunuli personál i zdroje na "bezpečná místa", ať už na Zemi, v naší Sluneční soustavě nebo jinde v galaxii.
Vojáci Pozemské aliance zranění v krutých podzemních bojích jsou léčeni pomocí léčebných technologií dostupných na velitelství lunárních operací, které se co nevidět rozšíří na plně funkční, nejmodernější zařízení s technologiemi vyšší hustoty, jak je uvedeno v Jupiterských dohodách. Velitelství lunárních operací bylo přebudované na zdravotnické zařízení a Pozemské alianci byla představena léčebná věda a technologie Galaktické federace. Časem budou tyto pokročilé léčebné technologie uvolněny i pro lidstvo.
Jak už dříve informoval velitel Ereydon, byla zajata skupina Orionských šediváků a podařilo se identifikovat jejich energetickou frekvenci i jejich genetické kódování, které spojuje jejich vědomí. Tento kód byl hacknutý a zanedlouho budou všechny komunikační systémy na Zemi opět zabezpečené. Aliance má za úkol obnovit servery, změnit jejich frekvenci a nahradit satelitní komunikaci. Mají všechno, co potřebují, což zase o kousek urychlí osvobození planety.

Podle Michael E. Salla

Tajná vojna v podzemí se blíží k závěrečnému odpočítávání (1. část)

06.12.2021

Rychlá navigace: