Souvislosti, které všude nenajdete

Jak nahoře tak dole

(Článek 62)

Úchvatnou vlastností hologramů je, jakým způsobem se v nich ukládají a šíří informace. Vše je založeno na principu, že každá část hologramu je zmenšenou částí celku. Těchto pár slov v sobě skrývá obrovské odhalení. Pokud totiž rozřežete holografický vlnový otisk na čtyři díly a použijete laser, tak pak každý díl ukáže původní obraz ve čtvrtinové velikosti. Informace o celém obraze je uložena v každé části obrazu a to je původní význam věty - "jak nahoře, tak i dole". Elektrická činnost v mozku i ve vesmíru se sobě podobají právě vzhledem k tomuto holografickému principu. Fibonacciho spirála na ulitě je tak podobná spirále galaxie. Čím menší je holografická část, tím je obraz méně ostrý a uvidíme méně detailů, ale je to pořád stejná informace.

Naše holografická těla jsou vytvořena zakódovanými informacemi celého holografického vesmíru a každá naše část těla obsahuje v miniaturní podobě informace o celém těle. Na tomto principu funguje akupunktura, akupresura i homeopatická nauka. Také iridologie, tedy čtení informací z lidského oka je založena na této zákonitosti. Synastie – nám zase říká, že jeden smysl dekóduje druhý a zvuk se tak může jevit jako barva či vůně. Tento děj tak funguje proto, že všechny smysly z principu jsou holografické povahy a obsahují ostatní smysly.

Neskutečně mocnou energii v sobě ukrývá náš záměr. Ne slova, ale ten záměr za nimi způsobuje ten největší energetický účinek. Záměr něčeho dosáhnout dokáže silně ovlivnit, přitáhnout, odpudit nebo přebudovat energetická pole, příležitosti i lidi, aby se náš záměr uskutečnil. Říká se, že pokud něčemu věříte, tak se vám to splní. Ale přesnější je – pokud máte silný záměr...

Člověk přitahuje nebo odpuzuje místa, příležitosti, lidi, způsob života atd. To všechno jsou informační pole v různých informačních stavech, která se buď přitahují, nebo odpuzují podle toho jak hodně mají shodné frekvenční hodnoty. Tak dochází nebo nedochází k synchronicitám. Opravdu si myslíte, že náhodou potkáte svého životního partnera, dostanete práci nebo natrefíte na známé na naprosto neočekávatelném místě? Když slyšíme – "já mám takovou smůlu" nebo "dějí se nám stejné věci stále dokola", tak to je proto, že stav bytí, který přivolal první takovou zkušenost, se nezměnil a tak elektromagneticky přitahujeme stále další a další podobné zkušenosti. Albert Einstein řekl, že "synchronicita je způsob, jak může Bůh zůstat v anonymitě".

Více informací na: www.bezleku.cz
Kniha: Osvoboďte zakletou princeznu, svoji duši

Jak nahoře tak dole

07.09.2018

Rychlá navigace: