Souvislosti, které všude nenajdete

Je CDC zločinecká organizace a nastal čas, aby bylo CDC zrušeno?

Dne 2. února 1996 americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) zveřejnil oznámení v "The Pharma Letter" s vysvětlením, že ivermektin byl oficiálně schválen pro ne-veterinární použití: což tedy znamená, že byla schválena možnost využívat tento lék i pro lidi. "V USA schválil FDA Stromectil (ivermektin) společnosti Merck & Co. k neveterinárnímu použití, pro chemoterapii dvou parazitických infekcí: strongyloidiasis a onchocerciasis." "Ivermectin se používá u lidí v jiných zemích od roku 1987 a byl použit k léčbě více než 5,2 milionu lidí na celém světě. Jediný důvod, proč mnoho lidí v dnešní době musí brát verzi pro zvířata je ten, že vládní úřady téměř znemožnily získat recept na lidský ivermektin, zatímco zvířecí ivermektin je v obchodech s krmivy a na internetu volně dostupný. Lež o 'neúčincích' ivermektinu začala být CDC rozšiřovaná ve chvíli, kdy lidé zjistili, že Ivermektin zabíjí 'COVID-19' a pokud COVID zabíjí lék za 3 dolary, pak by neměl být žádný důvod aplikovat nebezpečnou a neúčinnou genetickou léčbu vydávající se za takzvanou vakcínu." To značně kontrastujte se zkorumpovaným tweetem CDC, který zesměšňuje pacienty, když napsal: "Nejsi přece kůň", což hanlivě naznačuje, že jediní lidé, kteří dnes ivermektin používají, jsou ti, kteří se považují za velká hospodářská zvířata.

Tento posměšný projev ze strany CDC jen dokazuje, že tato takzvaná "agentura pro veřejné zdraví" je námi akceptována už příliš dlouho. Jeho současné poslání již naprosto nemá nic společného s veřejným zdravím, pokud vůbec kdy mělo, protože to, co dnes dělá je jen plnění kapes podvodníkům, jako například její současné hlavě Rochelle Walenské, jejíž manžel prohýřil miliony dolarů amerických daňových poplatníků maskovaných za "granty na výzkum".

Samozřejmě opět platí, že na ivermektinu nelze vydělávat peníze a je již roky nepatentovaný. Vláda dělá vše, co je v jejích silách, aby se nedostal do vašich rukou. Totéž platí pro hydroxichlorochin (HCQ), další bezpečný a účinný nepatentovaný lék, který stojí jen pár haléřů za pilulku. Vzhledem k tomu, že HCQ při včasné léčbě proti wuhanskému koronaviru (Covid-19) funguje tak výborně, že se vláda za poslední rok a půl dala na křížovou výpravu, aby zabránila Američanům k němu přístup.

Mezitím Tony Fauci, Rochelle Walensky a Joe Biden tlačí na Američany, aby si na injekci proti čínskému viru vyhrnuli rukávy, jakoby to byl jediný způsob, jak zůstat před onemocněním "v bezpečí". Jak dlouho ještě budou Američané tento nesmysl snášet?

Natural News

Je CDC zločinecká organizace a nastal čas, aby bylo CDC zrušeno?

22.09.2021

Rychlá navigace: