Souvislosti, které všude nenajdete

Je nám dlouhodobě zamlčována pravda o úspěšné léčbě rakoviny – Léčení rakoviny pomocí terapie Dr. Johanny Budwig 2

(10. díl)

Dr. Budwigová u těžce nemocných také používala olejové zábaly. Olej býval nanášen na celý povrch těla, přednostně ale vždy do podpaždí, na prsa a do třísel, protože zde jsou koncentrovány lymfatické dráhy. Také byl aplikován na oblasti kolem postižených orgánů. Olej byl na kůži ponecháván asi 15–20 minut a pak bylo tělo omyto teplou vodou. Pacient si pak na krátkou dobu odpočinul, zatímco se olej vstřebával hlouběji do pokožky díky roztaženým pórům. Nakonec bylo použito mýdlo, houba a teplá voda, aby se kůže zbavila i posledních zbytků oleje.

Jakmile pacient získal dostatek síly, aby se mohl najíst, začala mu postupně dávat směs, až byl schopen zkonzumovat asi 230 gramů denně. V tomto období nebylo potřeba dodávat další výživu – výjimkou byl pouze med nebo čerstvé ovocné šťávy. Pokud to bylo pro pacienta příliš náročné, dávalo se mu trochu šampaňského, protože tělo s ním směs přijímá snadněji než s medem nebo džusem. Jakmile se začalo pacientům dařit lépe a byli schopni přijmout větší množství směsi, začalo u nich období intenzivní terapie, trvající v průměru asi 3 měsíce. Po této periodě následovalo období, kdy se pomalu snižovalo množství podávané směsi a bylo potřeba vydržet až do návratu zdraví.

Jakmile pacienti dosáhli zlepšení, bylo jim doporučováno sedět krátkou dobu na slunci. Pokud zjevné projevy nemoci ustoupily, Dr. Budwigová trvala na tom, aby její pacienti stále užívali udržovací dávky kvůli další prevenci. Tyto dávky by bylo možné považovat za potřebné pro každého, kdo se chce vyhnout vážnému onemocnění, a také pro ty, kteří se zbavili příznaků svého onemocnění rakovinou. Tato preventivní dávka byla vypočítávána podle tělesné váhy: na každých 50 kg jedna čajová lžička oleje. Dieta Dr. Budwigové pomohla po více než deseti letech klinické aplikace tisícům lidí a bylo dokázáno, že byla úspěšná i tam, kde selhal ortodoxní způsob léčby. Po seznámení se s dosaženými léčebnými úspěchy Dr. Budwigové se mnozí vědci na celém světě začali zajímat o lněný olej a studovat jeho účinky. Výsledky množství výzkumů uskutečněných v 90. letech minulého století byly působivé. Léčebné úspěchy Dr. Budwigové jsou dobře zdokumentovány a obstály na výtečnou i při zkoušce před opozičními konvenčními lékařskými institucemi. Mnoho vynikajících lékařů a odborníků na výživu dnes kráčí v jejích šlépějích. V roce 1967 Dr. Johanna Budwigová v rámci rozhovoru v německém rozhlase řekla povzbuzující větu pro pacienty po neúspěšných operacích a radioterapiích:

"Dokonce i v těchto případech je možné za několik málo měsíců navrátit zdraví nemocným, po pravdě řečeno asi v 90 % případů."

Při jakékoliv léčbě je absolutně zakázán cukr. Dále jsou to veškeré živočišné tuky, všechny salátové omáčky (včetně v obchodech prodávaných majonéz), veškeré druhy čerstvého masa (může obsahovat chemikálie a hormony), máslo, umělý jedlý tuk, konzervované maso a uzeniny. Konzervační prostředky blokují látkovou výměnu vyvolanou lněným olejem.

  • Protirakovinové látky se ve lněném semínku nacházejí nejen ve slupce, ale i uvnitř semínka, proto ho musíme semlít (ve mlýnku na mák nebo kávu) a ihned konzumovat (Pozor – nemlít do zásoby), maximálně do 2 hodin po rozemletí.
  • Účinek se dostavuje jen v syrovém stavu – bez tepelné úpravy.
  • Lněné semínko (olej) se musí vždy konzumovat spolu s potravinami bohatými na bílkoviny, které obsahují síru (sýry, ořechy, cibule, pór, česnek, pažitka). Nejlepší kombinace je cottage cheese, tvaroh, kefír nebo jogurt. Proč? Tuky se stanou ve vodě rozpustné jen tehdy, pokud se sloučí s bílkovinami, čímž se zvýší jejich vstřebatelnost. Pokud se toto neuskuteční, mnohé životně důležité funkce se spíše oslabí. Nepřítomnost síry olej nerozloží na formu rozpustnou ve vodě, takže lněný olej spíše škodí, než léčí. Jako první poklesne zásobování organizmu dostatečným množstvím kyslíku.
  • Léčebná kúra trvá 3 měsíce. V průběhu následujících 3 týdnů postupně snížíme dávku na 1 polévkovou lžíci denně.
  • Preventivní dávka je denně 1 polévková lžíce bez přestávek.
Je nám dlouhodobě zamlčována pravda o úspěšné léčbě rakoviny – Léčení rakoviny pomocí terapie Dr. Johanny Budwig 2

01.08.2020

Rychlá navigace: