Souvislosti, které všude nenajdete

Jeshua – Od Ega k Srdci LVIII

82. část

Jsou dvě cesty: "Vejděte těsnou branou; prostorná je brána a široká cesta, která vede do záhuby a mnoho je těch, kdo tudy vcházejí. Těsná je brána a úzká cesta, která vede k životu a málokdo jí nalézá." (Mt 7:13–14)

Musíte znát obraz základní linie bytí, abyste dokázali sami v sobě najít onu "úzkou" cestu vzhůru, do jednoty sebe sama. Lidská mysl už dávno ztratila kontakt se svým srdcem a intuitivními vjemy, které se v něm rodí. Vaše mysl, dříve než dosáhnete v sobě rovnováhy mužských a ženských energií, je charakteristická tím, že sklouzává po zajímavých detailech a toho podstatného si nevšímá. A právě tomu byste se měli vyhnout. Nová éra započala, říká Jeshua a zřetelně vás vyzývá k vaší vnitřní aktivitě a upozorňuje vás, že se stále trápíte břemeny minulosti a strachy z budoucnosti. Nabádá vás, abyste se znovu podívali na tato břemena, která nosíte v sobě...

Stojíte před bránou. Dveře jsou již otevřené a vy stojíte na prahu Nové Země. Již cítíte její energii, mír a harmonii. Můžete vidět také krásu přírody, která vypadá tak trochu jako země v jižní Francii na vrcholu kopce, kde krása a divokost přírody připomíná energii Nové Země. Jak tak stojíte v blízkosti této brány a těchto dveří, držíte za ruku dítě. Cítíte jeho nadšení, jak chce jít vpřed do Nové země, ale také pociťujete jeho strach. Je to velký krok nechat všechno staré za sebou a vstoupit do Nové Éry. Dítě je vystrašené tím vším, co mu bylo kdy řečeno rodiči a společností. Stále se bojí plně důvěřovat novému a učinit tento velký skok dopředu. Pociťte ve své dlani ruku tohoto dítěte, které zrcadlí vaši ustrašenou část, která se bojí učinit další krok. Na jedné straně toužíte jít domů, znovu zažívat mír a harmonii, která vám náleží, a na straně druhé se bojíte opustit vše staré. I když je to velmi bolestivé, tak obejměte toto dítě a uklidněte ho. Pocítíte, jak se ve vašem náručí uklidní. Nesuďte ho však, pokud je stále vyděšené. Řekněte tomuto dítěti, že jste tu pro něj za všech okolností, a že budete jeho průvodcem. Tak si znovu uvědomíte a přijměte skutečnou a bezpodmínečnou lásku k sobě samému...

Jeshua vám zde trochu zastřeně, ale přece jen říká, že to tajemství vnitřního klidu a míru je v tom, když vy jako duchové (nositelé mužské energie ve vás) pomůžete svým "padlým" egům (ženské energii, ženě ve vás, tomu malému dítěti) překonat strach, uklidnit se... Nesmíte prostě to své vnitřní dítě nechat samotné, musíte ho plně přijmout do svého života a žít spolu s ním, milovat ho a společně kráčet do Nové Země!

I přesto, že jste stále na začátku této Nové země, vdechněte její energii. Opravdu přicházíte nyní domů a Domov je na Zemi. Často jste přemýšleli o tom, že domov je někde jinde, že je někde tam nahoře, odkud jste přišli. Avšak účel vaší cesty mnoha životy je přinést Světlo sem dolů na Zemi a sdílet ho s ostatními lidmi. Jste předurčeni k tomu, abyste to dokázali a přinesli sobě a ostatním energii nebes dolů na Zemi.

Jeshua skrze Pamelu Kribbe: www.jeshua.net, www.jeshua.cz

Jeshua – Od Ega k Srdci LVIII

10.03.2020

Rychlá navigace: